Torpedo 0-1 FC Rustvai: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Torpedo 0–1 FC Rustvai (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 12–4, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %62–%38, korner 6–1.
Maç özeti
Torpedo – FC Rustvai maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: jean 15' (FC Rustvai).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Torpedo: D. Schuster · FC Rustvai: G. Tsetsadze
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Torpedo üstte · FC Rustvai altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' gol: jean (FC Rustvai)
- 22' sarı kart: Virgile Pinson (Torpedo)
- 34' sarı kart: Luka·Latsabidze (Torpedo)
- 46' oyuncu değişikliği: Mateo Itrak ↔ diego deisadze (Torpedo)
- 45+2' sarı kart: prince osei (FC Rustvai)
- 66' oyuncu değişikliği: Yuta nakano ↔ kevin ceijas (FC Rustvai)
- 66' oyuncu değişikliği: kenio jackson ↔ solomon kessi (FC Rustvai)
- 68' sarı kart: Nodar Lominadze (Torpedo)
- 68' oyuncu değişikliği: Virgile Pinson ↔ Akaki Shulaia (Torpedo)
- 74' oyuncu değişikliği: Nikoloz Chikovani ↔ Kakhaber Kakashvili (FC Rustvai)
- 74' oyuncu değişikliği: jean ↔ mamuka kapanadze (FC Rustvai)
- 75' sarı kart: Mateo Stamatov (Torpedo)
- 79' oyuncu değişikliği: Mateo Stamatov ↔ luka kuprava (Torpedo)
- 83' oyuncu değişikliği: Nodar Lominadze ↔ Dino Skorup (Torpedo)
- 84' oyuncu değişikliği: Davit Ubilava ↔ Martin Gambos (FC Rustvai)
Maç olayları
- TorpedoFC Rustvai
- 84'Davit Ubilava ↔ Martin GambosOyuncu değişikliği
- Nodar Lominadze ↔ Dino SkorupOyuncu değişikliği83'
- Mateo Stamatov ↔ luka kupravaOyuncu değişikliği79'
- Mateo StamatovSarı kart75'
- 74'Nikoloz Chikovani ↔ Kakhaber KakashviliOyuncu değişikliği
- 74'jean ↔ mamuka kapanadzeOyuncu değişikliği
- Nodar LominadzeSarı kart68'
- Virgile Pinson ↔ Akaki ShulaiaOyuncu değişikliği68'
- 66'Yuta nakano ↔ kevin ceijasOyuncu değişikliği
- 66'kenio jackson ↔ solomon kessiOyuncu değişikliği
- Mateo Itrak ↔ diego deisadzeOyuncu değişikliği46'
- 45+2'prince oseiSarı kart
- Luka·LatsabidzeSarı kart34'
- Virgile PinsonSarı kart22'
- 15'Gol jean 0–1Asist: kenio jackson
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %34 11/32 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %31 10/32 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %34 11/32 | %31 5/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 16/32 | %31 5/16 |
| Beraberlik | %25 8/32 | %50 8/16 |
| Mağlubiyet | %25 8/32 | %19 3/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,66 (53 gol) | 1,69 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (44 gol) | 1,25 (20 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (40 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,88 (28 gol) | 0,94 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 1,5 Üst | %75 24/32 | %75 12/16 |
| 2,5 Üst | %56 18/32 | %56 9/16 |
| 3,5 Üst | %34 11/32 | %25 4/16 |
| Gol yememe | %19 6/32 | %25 4/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 14/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %41 13/32 | %38 6/16 |
| 3,5 Üst | %9 3/32 | %6 1/16 |
| Gol yememe | %41 13/32 | %31 5/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %66 21/32 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %38 12/32 | %31 5/16 |
| 10,5 Üst | %25 8/32 | %19 3/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %65 20/31 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %52 16/31 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %35 11/31 | %38 6/16 |
| 10,5 Üst | %26 8/31 | %31 5/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %91 29/32 | %94 15/16 |
| 3,5 Üst | %69 22/32 | %56 9/16 |
| 4,5 Üst | %44 14/32 | %25 4/16 |
| 5,5 Üst | %31 10/32 | %25 4/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %81 25/31 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %65 20/31 | %56 9/16 |
| 4,5 Üst | %48 15/31 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %26 8/31 | %19 3/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %63 20/32 | %63 10/16 |
| 7,5 Üst | %56 18/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %47 15/32 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %44 14/32 | %44 7/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,2 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %52 16/31 | %50 8/16 |
| 7,5 Üst | %35 11/31 | %44 7/16 |
| 8,5 Üst | %29 9/31 | %38 6/16 |
| 9,5 Üst | %23 7/31 | %25 4/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 8/32 | %31 5/16 |
| Berabere | %41 13/32 | %50 8/16 |
| Geride | %34 11/32 | %19 3/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 12/32 | %38 6/16 |
| Berabere | %53 17/32 | %56 9/16 |
| Geride | %9 3/32 | %6 1/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Torpedo (32 maç)
FC Rustvai (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Torpedo (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 8 |
| 16-30 | 5 | 7 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 10 | 7 |
| 61-75 | 10 | 2 |
| 76-90 | 14 | 12 |
FC Rustvai (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 1 |
| 16-30 | 6 | 2 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 2 | 8 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Kartlar
Torpedo
Sarı 64 · Kırmızı 6 (32 maç · maç başı sarı 2,0)
FC Rustvai
Sarı 56 · Kırmızı 0 (32 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Torpedo: iç saha, 16 maç · FC Rustvai: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Torpedo – FC Rustvai ilk 11'ler
Torpedo · 3-4-3
- 1O. GoshadzeK
- 22D. BukiaD
- 4M. ŠimićD
- 24L. LatsabidzeD34' sarı kart 34. dk
- 8M. ItrakO46' oyundan çıktı 46. dk
- 17N. LominadzeO68' sarı kart 68. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 7V. MamuchashviliO
- 33M. StamatovD75' sarı kart 75. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 14Felipe PiresF
- 9K. AndrićF
- 39V. PinsonF22' sarı kart 22. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 29M. ChitaishviliO
- 35D. DeisadzeO46' oyuna girdi 46. dk
- 10G. KokhreidzeO
- 38S. KopalianiK
- 15L. KupravaD79' oyuna girdi 79. dk
- 5T. NadaraiaD
- 40A. ShulaiaO68' oyuna girdi 68. dk
- 20D. SkorupO83' oyuna girdi 83. dk
Teknik direktör: D. Schuster
FC Rustvai · 4-3-1-2
- 21P. BeruashviliK
- 2S. AndghuladzeD
- 4DavidD
- 3V. PatsatsiaD
- 19N. ChikovaniD74' oyundan çıktı 74. dk
- 22Y. NakanoO66' oyundan çıktı 66. dk
- 13A. GujabidzeO
- 40D. UbilavaD84' oyundan çıktı 84. dk
- 7K. S. AbdulO15' asist 15. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 9JeanF15' gol 15. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 10P. OseiF45+2' sarı kart 45+2. dk
- 12T. TarkashviliD
- 20L. ParkadzeO
- 11S. KessiF66' oyuna girdi 66. dk
- 1S. KardavaK
- 27M. KapanadzeD74' oyuna girdi 74. dk
- 8K. KakashviliO74' oyuna girdi 74. dk
- 18N. JaparidzeF
- 23M. GambošO84' oyuna girdi 84. dk
- 5Kevin William CeijasF66' oyuna girdi 66. dk
Teknik direktör: G. Tsetsadze
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Torpedo 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-10). Rustavi için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 7, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Torpedo 5 – Rustavi 4; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Ağustos 2026, Rustavi 1-0 Torpedo.
- Sıralama
- 7. (37 p) – 2. (49 p)
- Form (son 5)
- BMGBB – GGMGB
- H2H (G-B-M)
- 5-3-4 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %36
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %57
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,25 – 2,93 – 2,50
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Torpedo iç saha 14 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,29 gol yedi; Rustavi dış saha 14 maçta 1,00 attı, 0,93 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %36. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Torpedo %64, Rustavi %57. İlk yarıyı önde kapatma: Torpedo 5/14, Rustavi 5/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: Torpedo 4,6, Rustavi 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Torpedo 1,7, Rustavi 1,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,25, 0 – 2,93, 2 – 2,50. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %61; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Gürcistan · Erovnuli Liga puan durumu · Umaglesi Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Batumi | 32 | +16 | 59 |
| 2 | FC Iberia 1999 | 31 | +12 | 56 |
| 3 | Rustavi | 32 | +12 | 56 |
| 4 | Dinamo Tbilisi | 31 | +18 | 55 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 32 | +9 | 43 |
| 6 | Dila | 31 | +2 | 40 |
| 7 | Samgurali | 32 | -14 | 39 |
| 8 | Spaeri | 32 | -10 | 31 |
| 9 | Gagra | 31 | -17 | 31 |
| 10 | Meshakhte | 32 | -28 | 20 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Batumi | 16 | +13 | 36 |
| 2 | Rustavi | 16 | +10 | 33 |
| 3 | FC Iberia 1999 | 15 | +7 | 31 |
| 4 | Dinamo Tbilisi | 16 | +7 | 26 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 16 | +7 | 25 |
| 6 | Samgurali | 16 | +3 | 25 |
| 7 | Dila | 15 | +4 | 22 |
| 8 | Spaeri | 16 | -1 | 18 |
| 9 | Gagra | 16 | -3 | 17 |
| 10 | Meshakhte | 16 | -17 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Tbilisi | 15 | +11 | 29 |
| 2 | FC Iberia 1999 | 16 | +5 | 25 |
| 3 | Dinamo Batumi | 16 | +3 | 23 |
| 4 | Rustavi | 16 | +2 | 23 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 16 | +2 | 18 |
| 6 | Dila | 16 | -2 | 18 |
| 7 | Gagra | 15 | -14 | 14 |
| 8 | Samgurali | 16 | -17 | 14 |
| 9 | Spaeri | 16 | -9 | 13 |
| 10 | Meshakhte | 16 | -11 | 11 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Erovnuli Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
