Toronto FC 2-1 Montreal Impact: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Toronto FC 2–1 Montreal Impact (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Toronto FC – Montreal Impact maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 9/33 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %36 12/33 | %53 9/17 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %12 2/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 6/34 | %12 2/17 |
| Beraberlik | %24 8/34 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %59 20/34 | %71 12/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (51 gol) | 2,12 (36 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,91 (63 gol) | 1,94 (33 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (37 gol) | 1,06 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,03 (69 gol) | 2,59 (44 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 26/33 | %100 17/17 |
| 1,5 Üst | %91 30/33 | %100 17/17 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %36 12/33 | %41 7/17 |
| Gol yememe | %12 4/33 | %0 0/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 17/34 | %53 9/17 |
| 1,5 Üst | %85 29/34 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %59 20/34 | %71 12/17 |
| 3,5 Üst | %32 11/34 | %35 6/17 |
| Gol yememe | %12 4/34 | %6 1/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 11,5 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %94 16/17 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %88 15/17 |
| 9,5 Üst | %61 20/33 | %71 12/17 |
| 10,5 Üst | %52 17/33 | %65 11/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %65 22/34 | %47 8/17 |
| 8,5 Üst | %59 20/34 | %41 7/17 |
| 9,5 Üst | %50 17/34 | %41 7/17 |
| 10,5 Üst | %44 15/34 | %35 6/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %52 17/33 | %65 11/17 |
| 4,5 Üst | %27 9/33 | %35 6/17 |
| 5,5 Üst | %24 8/33 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %79 27/34 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %50 17/34 | %53 9/17 |
| 4,5 Üst | %41 14/34 | %47 8/17 |
| 5,5 Üst | %29 10/34 | %35 6/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %79 26/33 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %61 20/33 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %55 18/33 | %53 9/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %82 28/34 | %88 15/17 |
| 7,5 Üst | %76 26/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %65 22/34 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %47 16/34 | %59 10/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %12 4/33 | %18 3/17 |
| Berabere | %36 12/33 | %35 6/17 |
| Geride | %52 17/33 | %47 8/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/34 | %18 3/17 |
| Berabere | %38 13/34 | %24 4/17 |
| Geride | %38 13/34 | %59 10/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Toronto FC (33 maç)
Montreal Impact (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Toronto FC (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 2 | 11 |
| 31-45 | 3 | 11 |
| 46-60 | 5 | 9 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 15 | 10 |
Montreal Impact (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 5 | 8 |
| 31-45 | 6 | 11 |
| 46-60 | 4 | 12 |
| 61-75 | 5 | 9 |
| 76-90 | 6 | 20 |
Kartlar
Toronto FC
Sarı 61 · Kırmızı 3 (33 maç · maç başı sarı 1,8)
Montreal Impact
Sarı 75 · Kırmızı 2 (34 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Toronto FC: iç saha, 17 maç · Montreal Impact: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · Major League Soccer puan durumu · Eastern Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 34 | +46 | 77 |
| 2 | Inter Miami | 34 | +21 | 60 |
| 3 | New England Revolution | 34 | +8 | 58 |
| 4 | Chicago Fire | 34 | +10 | 55 |
| 5 | Charlotte | 34 | +15 | 54 |
| 6 | Philadelphia Union | 34 | +14 | 50 |
| 7 | Columbus Crew | 34 | +7 | 47 |
| 8 | Orlando City SC | 34 | -15 | 46 |
| 9 | FC Cincinnati | 34 | -8 | 46 |
| 10 | New York Red Bulls | 34 | -14 | 42 |
| 11 | New York City FC | 34 | +4 | 42 |
| 12 | Toronto FC | 34 | -15 | 39 |
| 13 | Atlanta United FC | 34 | -17 | 33 |
| 14 | DC United | 34 | -22 | 33 |
| 15 | CF Montreal | 34 | -32 | 26 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 17 | +34 | 47 |
| 2 | New England Revolution | 17 | +11 | 35 |
| 3 | Charlotte | 17 | +21 | 34 |
| 4 | Orlando City SC | 17 | +11 | 33 |
| 5 | FC Cincinnati | 17 | +7 | 30 |
| 6 | Philadelphia Union | 17 | +13 | 29 |
| 7 | Columbus Crew | 17 | +10 | 29 |
| 8 | Chicago Fire | 17 | +8 | 29 |
| 9 | Inter Miami | 17 | +15 | 27 |
| 10 | Toronto FC | 17 | +3 | 27 |
| 11 | New York Red Bulls | 17 | -2 | 24 |
| 12 | New York City FC | 17 | +6 | 21 |
| 13 | DC United | 17 | -9 | 20 |
| 14 | CF Montreal | 17 | -6 | 17 |
| 15 | Atlanta United FC | 17 | -7 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Miami | 17 | +6 | 33 |
| 2 | Nashville SC | 17 | +12 | 30 |
| 3 | Chicago Fire | 17 | +2 | 26 |
| 4 | New England Revolution | 17 | -3 | 23 |
| 5 | Philadelphia Union | 17 | +1 | 21 |
| 6 | New York City FC | 17 | -2 | 21 |
| 7 | Charlotte | 17 | -6 | 20 |
| 8 | Columbus Crew | 17 | -3 | 18 |
| 9 | New York Red Bulls | 17 | -12 | 18 |
| 10 | Atlanta United FC | 17 | -10 | 16 |
| 11 | FC Cincinnati | 17 | -15 | 16 |
| 12 | DC United | 17 | -13 | 13 |
| 13 | Orlando City SC | 17 | -26 | 13 |
| 14 | Toronto FC | 17 | -18 | 12 |
| 15 | CF Montreal | 17 | -26 | 9 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
