← Maçlar
Japonya · J1 League · 9. hafta10 Ekim 2026 · 09:00 TSİ

Tokyo 3-0 Urawa Red: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tokyo
3–0İY 0–0
Urawa Red
Maç sonu

Tokyo 3–0 Urawa Red (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Tokyo – Urawa Red maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tokyo
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%71 10/14%75 6/8
Beraberlik%21 3/14%13 1/8
Mağlubiyet%7 1/14%13 1/8
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%54 7/13%43 3/7
Beraberlik%0 0/13%0 0/7
Mağlubiyet%46 6/13%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tokyo
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,36 (33 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,88 yüksek2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç0,57 (8 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,91 düşük0,62 (5 gol)
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,62 (21 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç2,08 (27 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,60 yüksek2,29 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tokyo
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%21 3/14ligde 20. · lig ortalamasından 34 puan düşük%13 1/8
1,5 Üst%86 12/14%75 6/8
2,5 Üst%50 7/14ligde 13.–14. · lig ortalamasından 7 puan düşük%38 3/8
3,5 Üst%36 5/14%25 2/8
Gol yememe%79 11/14%88 7/8
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%62 8/13ligde 7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%43 3/7
1,5 Üst%77 10/13%71 5/7
2,5 Üst%77 10/13ligde 2. · lig ortalamasından 20 puan yüksek%71 5/7
3,5 Üst%62 8/13%57 4/7
Gol yememe%23 3/13%29 2/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Tokyo
Toplam (14)İç saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)10,08,6
7,5 Üst%64 9/14%50 4/8
8,5 Üst%64 9/14%50 4/8
9,5 Üst%57 8/14%38 3/8
10,5 Üst%50 7/14%38 3/8
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)9,79,1
7,5 Üst%69 9/13%57 4/7
8,5 Üst%69 9/13%57 4/7
9,5 Üst%62 8/13%57 4/7
10,5 Üst%62 8/13%57 4/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Tokyo
Toplam (14)İç saha (8)
Maç başı kart2,73,5
2,5 Üst%57 8/14%63 5/8
3,5 Üst%21 3/14%38 3/8
4,5 Üst%21 3/14%38 3/8
5,5 Üst%21 3/14%38 3/8
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı kart3,23,3
2,5 Üst%69 9/13%71 5/7
3,5 Üst%46 6/13%43 3/7
4,5 Üst%23 3/13%29 2/7
5,5 Üst%8 1/13%14 1/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Tokyo
Toplam (14)İç saha (8)
Maç başı isabetli şut7,97,6
6,5 Üst%71 10/14%50 4/8
7,5 Üst%50 7/14%38 3/8
8,5 Üst%29 4/14%38 3/8
9,5 Üst%21 3/14%25 2/8
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut8,99,9
6,5 Üst%62 8/13%86 6/7
7,5 Üst%46 6/13%57 4/7
8,5 Üst%46 6/13%57 4/7
9,5 Üst%46 6/13%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tokyo
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%36 5/14%13 1/8
Berabere%57 8/14%75 6/8
Geride%7 1/14%13 1/8
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%15 2/13%14 1/7
Berabere%54 7/13%43 3/7
Geride%31 4/13%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tokyo (14 maç)

1/151/X01/20X/15X/X3X/202/102/X02/21

Urawa Red (13 maç)

1/121/X01/20X/14X/X0X/232/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tokyo (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 1
31-45 7 2
46-60 8 2
61-75 10 1
76-90 7 2

Urawa Red (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 4 2
31-45 4 6
46-60 1 2
61-75 3 5
76-90 6 7

Kartlar

Tokyo

Sarı 18 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,3)

Urawa Red

Sarı 16 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Tokyo: iç saha, 8 maç · Urawa Red: dış saha, 7 maç

TokyoUrawa Red
%51,9Topa sahip olma%55,7
1,85Beklenen gol (xG)1,71
16,0Toplam şut18,9
4,9İsabetli şut3,9
10,3Ceza sahası içi şut11,1
4,4Korner5,7
478Pas478
%83Pas isabeti%78
2,0Kurtarış3,6
11,3Faul9,7
0,9Ofsayt1,6
1,8Sarı kart1,9
0,38Kırmızı kart0,29

Rakiplerine izin verdikleri

0,84Rakibin xG'si1,32
11,0Rakibin şutu13,0
2,8Rakibin isabetli şutu6,0
4,3Rakibin korneri3,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J1 League puan durumu · J-League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Machida Zelvia 12831 3010 +2027 MGGGB
2FC Tokyo 12831 278 +1927 GGGBG
3Sanfrecce Hiroshima 12822 2910 +1926 GGGMG
4Kashiwa Reysol 12813 2519 +625 GGMBG
5Vissel Kobe 12723 1811 +723 GMGMB
6Kawasaki Frontale 12642 2518 +722 BMGGG
7Urawa 12705 2123 -221 GMGGG
8Kashima 12624 2521 +420 BGGBM
9Yokohama F. Marinos 12462 1612 +418 GBBBB
10Fagiano Okayama 12516 1517 -216 MMMGM
11Nagoya Grampus 12426 1418 -414 MGGBB
12Cerezo Osaka 12354 1219 -714 BBMBB
13Shimizu S-pulse 12426 1020 -1014 GGBMM
14V-varen Nagasaki 12336 1519 -412 BBMGM
15Gamba Osaka 12255 1421 -711 MMBGB
16Kyoto Sanga 12246 1523 -810 GMMBB
17Mito Hollyhock 12237 1222 -109 MMMMM
18Tokyo Verdy 12156 921 -128 MMMBG
19Avispa Fukuoka 12219 1321 -87 MGMMM
20JEF United Chiba 12147 1224 -127 MBBMB
#TakımOGBMAYAVP
1Sanfrecce Hiroshima 6510 202 +1816
2FC Tokyo 7511 155 +1016
3Kawasaki Frontale 7421 1712 +514
4Kashima 6402 117 +412
5Cerezo Osaka 7331 97 +212
6Urawa 6402 1211 +112
7V-varen Nagasaki 6321 117 +411
8Vissel Kobe 5320 84 +411
9Machida Zelvia 5311 117 +410
10Fagiano Okayama 6312 77 010
11Kashiwa Reysol 5302 1110 +19
12Yokohama F. Marinos 5221 97 +28
13Nagoya Grampus 6222 88 08
14Shimizu S-pulse 7223 611 -58
15Avispa Fukuoka 7214 99 07
16Mito Hollyhock 6123 78 -15
17Gamba Osaka 5122 68 -25
18JEF United Chiba 5122 47 -35
19Tokyo Verdy 8125 616 -105
20Kyoto Sanga 5113 710 -34
#TakımOGBMAYAVP
1Machida Zelvia 7520 193 +1617
2Kashiwa Reysol 7511 149 +516
3Vissel Kobe 7403 107 +312
4FC Tokyo 5320 123 +911
5Yokohama F. Marinos 7241 75 +210
6Sanfrecce Hiroshima 6312 98 +110
7Urawa 6303 912 -39
8Kawasaki Frontale 5221 86 +28
9Kashima 6222 1414 08
10Fagiano Okayama 6204 810 -26
11Nagoya Grampus 6204 610 -46
12Gamba Osaka 7133 813 -56
13Kyoto Sanga 7133 813 -56
14Shimizu S-pulse 5203 49 -56
15Mito Hollyhock 6114 514 -94
16Tokyo Verdy 4031 35 -23
17JEF United Chiba 7025 817 -92
18Cerezo Osaka 5023 312 -92
19V-varen Nagasaki 6015 412 -81
20Avispa Fukuoka 5005 412 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,60X3,6924,23

Çifte şans

1X1,12121,16X21,93

Karşılıklı gol

Var1,54Yok2,07

1,5 Alt / Üst

Alt4,35Üst1,11

2,5 Alt / Üst

Alt2,09Üst1,53

3,5 Alt / Üst

Alt1,39Üst2,41

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.