← Maçlar
Meksika · Liga de Expansión MX25 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

Tlaxcala FC 2-0 CF Correcaminos Uat: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tlaxcala FC
2–0İY 1–0
CF Correcaminos Uat
Maç sonu

Tlaxcala FC 2–0 CF Correcaminos Uat (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Tlaxcala FC – CF Correcaminos Uat maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: E. Robles 43', 64' (pen.) (Tlaxcala FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Tlaxcala FC üstte · CF Correcaminos Uat altta

01530İY607590 43' gol: E. Robles (Tlaxcala FC)45' sarı kart: W. Ortega (CF Correcaminos Uat)46' oyuncu değişikliği: W. Guzman ↔ B. Mendoza (CF Correcaminos Uat)↔46' sarı kart: A. Catalan (CF Correcaminos Uat)45+3' sarı kart: D. Alvarez (Tlaxcala FC)45+6' sarı kart: A. Iniestra (Tlaxcala FC)64' gol: E. Robles (Tlaxcala FC)65' oyuncu değişikliği: E. Hernandez ↔ P. Gonzalez (Tlaxcala FC)↔65' oyuncu değişikliği: D. Alvarez ↔ Christian (Tlaxcala FC)↔65' oyuncu değişikliği: I. Govea ↔ C. Gonzalez (Tlaxcala FC)↔65' oyuncu değişikliği: D. Mina ↔ T. Sandoval (CF Correcaminos Uat)↔71' oyuncu değişikliği: M. Ramirez ↔ D. Hernandez (Tlaxcala FC)↔79' oyuncu değişikliği: Y. Uribe ↔ J. Estopier (CF Correcaminos Uat)↔81' kırmızı kart: B. Flores (Tlaxcala FC)84' oyuncu değişikliği: A. Iniestra ↔ F. Plascencia (Tlaxcala FC)↔84' oyuncu değişikliği: A. Catalan ↔ R. Arce (CF Correcaminos Uat)↔87' sarı kart: R. Arce (CF Correcaminos Uat)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 43' gol: E. Robles (Tlaxcala FC)
  • 45' sarı kart: W. Ortega (CF Correcaminos Uat)
  • 46' oyuncu değişikliği: W. Guzman ↔ B. Mendoza (CF Correcaminos Uat)
  • 46' sarı kart: A. Catalan (CF Correcaminos Uat)
  • 45+3' sarı kart: D. Alvarez (Tlaxcala FC)
  • 45+6' sarı kart: A. Iniestra (Tlaxcala FC)
  • 64' gol: E. Robles (Tlaxcala FC)
  • 65' oyuncu değişikliği: E. Hernandez ↔ P. Gonzalez (Tlaxcala FC)
  • 65' oyuncu değişikliği: D. Alvarez ↔ Christian (Tlaxcala FC)
  • 65' oyuncu değişikliği: I. Govea ↔ C. Gonzalez (Tlaxcala FC)
  • 65' oyuncu değişikliği: D. Mina ↔ T. Sandoval (CF Correcaminos Uat)
  • 71' oyuncu değişikliği: M. Ramirez ↔ D. Hernandez (Tlaxcala FC)
  • 79' oyuncu değişikliği: Y. Uribe ↔ J. Estopier (CF Correcaminos Uat)
  • 81' kırmızı kart: B. Flores (Tlaxcala FC)
  • 84' oyuncu değişikliği: A. Iniestra ↔ F. Plascencia (Tlaxcala FC)
  • 84' oyuncu değişikliği: A. Catalan ↔ R. Arce (CF Correcaminos Uat)
  • 87' sarı kart: R. Arce (CF Correcaminos Uat)

Maç olayları

  1. Tlaxcala FCCF Correcaminos Uat
  2. 87'R. ArceSarı kart
  3. A. Iniestra ↔ F. PlascenciaOyuncu değişikliği84'
  4. 84'A. Catalan ↔ R. ArceOyuncu değişikliği
  5. B. FloresKırmızı kart81'
  6. 79'Y. Uribe ↔ J. EstopierOyuncu değişikliği
  7. M. Ramirez ↔ D. HernandezOyuncu değişikliği71'
  8. E. Hernandez ↔ P. GonzalezOyuncu değişikliği65'
  9. D. Alvarez ↔ ChristianOyuncu değişikliği65'
  10. I. Govea ↔ C. GonzalezOyuncu değişikliği65'
  11. 65'D. Mina ↔ T. SandovalOyuncu değişikliği
  12. Penaltı golü E. Robles 2–0Penaltı64'
  13. 46'W. Guzman ↔ B. MendozaOyuncu değişikliği
  14. 46'A. CatalanSarı kart
  15. A. IniestraSarı kart45+6'
  16. D. AlvarezSarı kart45+3'
  17. 45'W. OrtegaSarı kart
  18. Gol E. Robles 1–0Asist: B. Flores43'

Maç istatistikleri

Tlaxcala FCCF Correcaminos Uat
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tlaxcala FC
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%38 6/16%63 5/8
Beraberlik%25 4/16%0 0/8
Mağlubiyet%38 6/16%38 3/8
CF Correcaminos Uat
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%27 4/15%29 2/7
Beraberlik%33 5/15%14 1/7
Mağlubiyet%40 6/15%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tlaxcala FC
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,81 (29 gol)2,25 (18 gol)
Yediği gol / maç1,75 (28 gol)1,50 (12 gol)
CF Correcaminos Uat
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,60 (24 gol)2,29 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tlaxcala FC
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%69 11/16%63 5/8
1,5 Üst%94 15/16%88 7/8
2,5 Üst%63 10/16%63 5/8
3,5 Üst%63 10/16%63 5/8
Gol yememe%13 2/16%13 1/8
CF Correcaminos Uat
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%67 10/15%86 6/7
1,5 Üst%73 11/15%100 7/7
2,5 Üst%67 10/15%86 6/7
3,5 Üst%53 8/15%71 5/7
Gol yememe%27 4/15%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tlaxcala FC
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%31 5/16%25 2/8
Berabere%25 4/16%38 3/8
Geride%44 7/16%38 3/8
CF Correcaminos Uat
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%20 3/15%29 2/7
Berabere%53 8/15%43 3/7
Geride%27 4/15%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tlaxcala FC (16 maç)

1/121/X31/20X/13X/X0X/212/112/X12/25

CF Correcaminos Uat (15 maç)

1/121/X01/21X/11X/X5X/222/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tlaxcala FC (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 3 5
31-45 6 3
46-60 4 6
61-75 4 3
76-90 11 7

CF Correcaminos Uat (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 5 1
31-45 2 3
46-60 2 0
61-75 5 5
76-90 6 8

Kartlar

Tlaxcala FC

Sarı 44 · Kırmızı 8 (15 maç · maç başı sarı 2,9)

CF Correcaminos Uat

Sarı 39 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:05 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tlaxcala için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 11, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Correcaminos Uat 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-7).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2020 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Tlaxcala 5, Correcaminos Uat 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, Correcaminos Uat 2-1 Tlaxcala.

Sıralama
12. (16 p) – 11. (16 p)
Form (son 5)
BGBGM – MMBGM
H2H (G-B-M)
5-4-3 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %100
iddaa MS 1-0-2
1,82 – 3,37 – 2,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Tlaxcala iç saha 6 maçta maç başına 2,67 gol attı, 1,83 gol yedi; Correcaminos Uat dış saha 6 maçta 2,00 attı, 2,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tlaxcala %83, Correcaminos Uat %100. İlk yarıyı önde kapatma: Tlaxcala 1/6, Correcaminos Uat 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,82, 0 – 3,37, 2 – 2,93. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,34.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %92; KG var ortalaması %92; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Meksika · Liga de Expansión MX puan durumu · Primera A: Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1CA La Paz 15933 3618 +1830 MGBGG
2Leones Negros UDG 15933 3420 +1430 GBMGG
3Monarcas 15825 2619 +726 BBMGM
4Piratas 15744 2715 +1225 GMGGB
5Cancún 15744 2818 +1025 GBBGG
6Venados FC 15744 3125 +625 GBBGB
7Durango 15735 2115 +624 GBGMG
8Tlaxcala 15645 2927 +222 BGBGG
9Alebrijes de Oaxaca 15717 1525 -1022 MGGGG
10Mineros de Zacatecas 15537 2626 018 MBMMM
11Tapatío 15537 2528 -318 MGMMB
12Correcaminos Uat 15456 2124 -317 BMMMB
13Dorados 15447 2332 -916 MMGMM
14CDS Tampico Madero 15438 1525 -1015 MBGMM
15Cruz Azul Hidalgo 15357 1724 -714 BGGMM
16Tepatitlán 152112 1144 -337 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Venados FC 7610 218 +1319
2Cancún 8512 165 +1116
3Piratas 7511 154 +1116
4Alebrijes de Oaxaca 8512 98 +116
5Tlaxcala 7502 1811 +715
6Mineros de Zacatecas 8422 1810 +814
7CA La Paz 8422 157 +814
8Monarcas 7412 1710 +713
9Durango 7412 169 +713
10Tapatío 8413 1712 +513
11CDS Tampico Madero 7331 118 +312
12Leones Negros UDG 7322 1812 +611
13Correcaminos Uat 8242 98 +110
14Cruz Azul Hidalgo 7223 129 +38
15Tepatitlán 8215 819 -117
16Dorados 8134 916 -76
#TakımOGBMAYAVP
1Leones Negros UDG 8611 168 +819
2CA La Paz 7511 2111 +1016
3Monarcas 8413 99 013
4Durango 8323 56 -111
5Dorados 7313 1416 -210
6Piratas 8233 1211 +19
7Cancún 7232 1213 -19
8Correcaminos Uat 7214 1216 -47
9Tlaxcala 8143 1116 -57
10Venados FC 8134 1017 -76
11Cruz Azul Hidalgo 8134 515 -106
12Alebrijes de Oaxaca 7205 617 -116
13Tapatío 7124 816 -85
14Mineros de Zacatecas 7115 816 -84
15CDS Tampico Madero 8107 417 -133
16Tepatitlán 7007 325 -220

Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,82X3,3722,93

Çifte şans

1X1,19121,15X21,53

Karşılıklı gol

Var1,32Yok2,34

2,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,42

3,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst1,98

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga de Expansión MX'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.