← Maçlar
Macaristan · NB II · 10. hafta17 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Tiszakecske FC 1-0 A Csakvar: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tiszakecske FC
1–0İY 1–0
A Csakvar
Maç sonu

Tiszakecske FC 1–0 A Csakvar (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Tiszakecske FC – A Csakvar maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tiszakecske FC
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%46 6/13%71 5/7
Beraberlik%46 6/13%14 1/7
Mağlubiyet%8 1/13%14 1/7
A Csakvar
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%8 1/12%0 0/6
Beraberlik%8 1/12%0 0/6
Mağlubiyet%83 10/12%100 6/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tiszakecske FC
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,92 (25 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç1,31 (17 gol)0,86 (6 gol)
A Csakvar
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,75 (9 gol)0,50 (3 gol)
Yediği gol / maç2,25 (27 gol)2,50 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tiszakecske FC
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%69 9/13%43 3/7
1,5 Üst%77 10/13%57 4/7
2,5 Üst%46 6/13%29 2/7
3,5 Üst%38 5/13%29 2/7
Gol yememe%23 3/13%43 3/7
A Csakvar
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%42 5/12%33 2/6
1,5 Üst%75 9/12%50 3/6
2,5 Üst%58 7/12%50 3/6
3,5 Üst%42 5/12%50 3/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tiszakecske FC
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%62 8/13%86 6/7
Berabere%31 4/13%14 1/7
Geride%8 1/13%0 0/7
A Csakvar
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%17 2/12%0 0/6
Berabere%33 4/12%50 3/6
Geride%50 6/12%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tiszakecske FC (13 maç)

1/151/X31/20X/11X/X2X/212/102/X12/20

A Csakvar (12 maç)

1/111/X01/21X/10X/X0X/242/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tiszakecske FC (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 3 2
31-45 4 3
46-60 2 3
61-75 3 2
76-90 3 3

A Csakvar (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 0 4
31-45 3 4
46-60 0 3
61-75 1 6
76-90 1 3

Kartlar

Tiszakecske FC

Sarı 17 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 1,7)

A Csakvar

Sarı 30 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tiszakecske FC son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 15 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Csakvar 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-13). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Tiszakecske FC 3, Csakvar 3 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Tiszakecske FC 1-2 Csakvar.

Sıralama
3. (19 p) – 16. (4 p)
Form (son 5)
GBGGG – MMBMM
H2H (G-B-M)
3-5-3 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,30 – 4,12 – 5,75
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Tiszakecske FC iç saha 5 maçta maç başına 2,40 gol attı, 1,00 gol yedi; Csakvar dış saha 4 maçta 0,75 attı, 3,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tiszakecske FC %60, Csakvar %50. İlk yarıyı önde kapatma: Tiszakecske FC 5/5, Csakvar 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,30, 0 – 4,12, 2 – 5,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,81.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 16:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB II puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Kecskeméti TE 13922 2815 +1329 GMGGG
2Soroksar 13742 2916 +1325 MGBMB
3Kazincbarcikai 13661 2314 +924 GBGGB
4Tiszakecske FC 13661 2517 +824 GGBMB
5Mezokovesd-zsory 13724 2414 +1023 BGGGM
6Gyirmot SE 13643 2120 +122 GGBBB
7Ajka 13544 1716 +119 BMGBM
8Diosgyori VTK 13535 2123 -218 BBGMG
9BVSC 13526 1717 017 GBGMG
10Szeged 2011 13445 1616 016 GMMGG
11Fehérvár FC 13508 1617 -115 GMMGM
12Szentlőrinc SE 13427 1321 -814 BMGMM
13Kozarmisleny FC 13418 1120 -913 MGMGG
14Nagykanizsai ULE 13409 918 -912 MMMGM
15Karcag SE 12255 1624 -811 BMMMM
16Csakvar 121110 927 -184 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Soroksar 7511 186 +1216
2Kecskeméti TE 6510 144 +1016
3Tiszakecske FC 7511 136 +716
4Gyirmot SE 8431 1512 +315
5Kazincbarcikai 6420 125 +714
6Mezokovesd-zsory 7421 159 +614
7Fehérvár FC 7403 128 +412
8Ajka 7322 98 +111
9Szentlőrinc SE 7313 79 -210
10BVSC 7223 910 -18
11Szeged 2011 5212 87 +17
12Diosgyori VTK 6132 79 -26
13Kozarmisleny FC 5203 46 -26
14Karcag SE 6132 912 -36
15Nagykanizsai ULE 6204 59 -46
16Csakvar 6114 612 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Kecskeméti TE 7412 1411 +313
2Diosgyori VTK 7403 1414 012
3Kazincbarcikai 7241 119 +210
4Mezokovesd-zsory 6303 95 +49
5Soroksar 6231 1110 +19
6BVSC 6303 87 +19
7Szeged 2011 8233 89 -19
8Tiszakecske FC 6150 1211 +18
9Ajka 6222 88 08
10Gyirmot SE 5212 68 -27
11Kozarmisleny FC 8215 714 -77
12Nagykanizsai ULE 7205 49 -56
13Karcag SE 6123 712 -55
14Szentlőrinc SE 6114 612 -64
15Fehérvár FC 6105 49 -53
16Csakvar 6006 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,30X4,1225,75

Çifte şans

121,07X22,23

Karşılıklı gol

Var1,59Yok1,81

2,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,42

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NB II'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.