Tiszafuredi Vse 2-1 Diosgyori Vtk II: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tiszafuredi Vse 2–1 Diosgyori Vtk II (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Tiszafuredi Vse – Diosgyori Vtk II maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Tiszafuredi Vse üstte · Diosgyori Vtk II altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 33' gol (Tiszafuredi Vse)
- 36' gol (Tiszafuredi Vse)
- 72' kırmızı kart (Diosgyori Vtk II)
- 90+3' gol (Diosgyori Vtk II)
Maç olayları
- Tiszafuredi VseDiosgyori Vtk II
- 90+3'Gol 2–1
- 72'Kırmızı kart
- 60'Kaçan penaltı
- Gol 2–036'
- Gol 1–033'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %7 1/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %60 9/15 | %50 4/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,73 (11 gol) | 0,75 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,71 (24 gol) | 1,88 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol) | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 5/15 | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %7 1/15 | %0 0/8 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %13 1/8 |
| Geride | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %29 4/14 | %38 3/8 |
| Geride | %50 7/14 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tiszafuredi Vse (15 maç)
Diosgyori Vtk II (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tiszafuredi Vse (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 0 | 6 |
Diosgyori Vtk II (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 7 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 9 | 4 |
Kartlar
Tiszafuredi Vse
Sarı 0 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,0)
Diosgyori Vtk II
Sarı 0 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 118 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Tiszafuredi Vse 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-10). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Diósgyőr II son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 11 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Tiszafuredi Vse 3, Diósgyőr II 2 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Tiszafuredi Vse 1-1 Diósgyőr II.
- Sıralama
- 14. (10 p) – 8. (19 p)
- Form (son 5)
- MBMMM – MGMMG
- H2H (G-B-M)
- 3-7-2 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %86
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %71
- iddaa MS 1-0-2
- 2,24 – 3,22 – 2,33
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tiszafuredi Vse iç saha 7 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,43 gol yedi; Diósgyőr II dış saha 7 maçta 2,00 attı, 1,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %29, konukta %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tiszafuredi Vse %29, Diósgyőr II %71. İlk yarıyı önde kapatma: Tiszafuredi Vse 2/7, Diósgyőr II 1/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,24, 0 – 3,22, 2 – 2,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,04.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB III - Northeast puan durumu · Northeast
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ózd Sajóvölgye | 15 | +34 | 37 |
| 2 | Cigand SE | 15 | +26 | 36 |
| 3 | Debrecen II | 15 | +12 | 31 |
| 4 | DEAC | 15 | +15 | 30 |
| 5 | Gödöllő | 15 | +9 | 25 |
| 6 | Mátészalka | 15 | +7 | 23 |
| 7 | Kisvárda II | 15 | +4 | 22 |
| 8 | Tiszaújváros | 15 | -2 | 20 |
| 9 | Diósgyőr II | 14 | +2 | 19 |
| 10 | Füzesabony | 15 | -6 | 17 |
| 11 | Eger | 15 | -17 | 17 |
| 12 | Tiszafuredi VSE | 15 | -10 | 16 |
| 13 | Salgótarjáni BTC | 15 | -11 | 14 |
| 14 | Hajdúnánás | 14 | -17 | 14 |
| 15 | Tarpa | 14 | -20 | 10 |
| 16 | Nyiregyhaza II | 14 | -26 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gödöllő | 8 | +17 | 21 |
| 2 | Debrecen II | 8 | +15 | 21 |
| 3 | Cigand SE | 8 | +14 | 19 |
| 4 | Ózd Sajóvölgye | 7 | +21 | 18 |
| 5 | DEAC | 7 | +8 | 13 |
| 6 | Mátészalka | 7 | +7 | 11 |
| 7 | Tarpa | 9 | -3 | 10 |
| 8 | Eger | 7 | -4 | 10 |
| 9 | Tiszafuredi VSE | 8 | -5 | 10 |
| 10 | Hajdúnánás | 6 | +4 | 9 |
| 11 | Kisvárda II | 8 | +1 | 8 |
| 12 | Diósgyőr II | 6 | -1 | 8 |
| 13 | Füzesabony | 7 | -1 | 8 |
| 14 | Tiszaújváros | 7 | -5 | 7 |
| 15 | Salgótarjáni BTC | 8 | -7 | 7 |
| 16 | Nyiregyhaza II | 7 | -12 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ózd Sajóvölgye | 8 | +13 | 19 |
| 2 | Cigand SE | 7 | +12 | 17 |
| 3 | DEAC | 8 | +7 | 17 |
| 4 | Kisvárda II | 7 | +3 | 14 |
| 5 | Tiszaújváros | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Mátészalka | 8 | 0 | 12 |
| 7 | Diósgyőr II | 8 | +3 | 11 |
| 8 | Debrecen II | 7 | -3 | 10 |
| 9 | Füzesabony | 8 | -5 | 9 |
| 10 | Salgótarjáni BTC | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Eger | 8 | -13 | 7 |
| 12 | Tiszafuredi VSE | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Hajdúnánás | 8 | -21 | 5 |
| 14 | Gödöllő | 7 | -8 | 4 |
| 15 | Nyiregyhaza II | 7 | -14 | 0 |
| 16 | Tarpa | 5 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB III - Northeast'ta oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
