Tigres 3-2 Deportivo Toluca: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tigres 3–2 Deportivo Toluca (10 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.
Maç özeti
Tigres – Deportivo Toluca maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 3/15 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %13 1/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (15 gol)ligde 16.–17. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,07 (31 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,57 yüksek | 1,62 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,25 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15ligde 15. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %40 6/15ligde 14.–16. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %33 2/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 1.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 2.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %38 3/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %53 8/15 | %50 3/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,1 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %100 15/15 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %87 13/15 | %100 8/8 |
| 9,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %0 0/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %75 6/8 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %38 3/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %80 12/15 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %50 3/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 11,4 |
| 6,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/15 | %17 1/6 |
| Berabere | %60 9/15 | %67 4/6 |
| Geride | %27 4/15 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Geride | %20 3/15 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tigres (15 maç)
Deportivo Toluca (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tigres (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 8 |
Deportivo Toluca (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Kartlar
Tigres
Sarı 26 · Kırmızı 5 (15 maç · maç başı sarı 1,7)
Deportivo Toluca
Sarı 21 · Kırmızı 4 (15 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Tigres: iç saha, 6 maç · Deportivo Toluca: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
