Tigres 0-2 Club Leon: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tigres 0–2 Club Leon (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 19–12, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %70–%30, korner 16–4.
Maç özeti
Tigres – Club Leon maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Ismael Díaz 19', Diber Cambindo 89' (Club Leon). xG: Tigres 1,8 – 2,1 Club Leon.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Tigres: M. Vucetich · Club Leon: J. Gandolfi
Maç akışı
Tigres üstte · Club Leon altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' gol: Ismael Díaz (Club Leon)
- 46' sarı kart: Sebastián Vegas (Club Leon)
- 58' oyuncu değişikliği: Jonathan Herrera ↔ Rodrigo Aguirre (Tigres)
- 58' oyuncu değişikliği: Henrique Simeone ↔ Diego Sánchez (Tigres)
- 64' oyuncu değişikliği: Ivan Moreno ↔ Bryan Colula (Club Leon)
- 64' oyuncu değişikliği: Fernando Beltran ↔ Jose Rodriguez (Club Leon)
- 73' oyuncu değişikliği: Sebastián Vegas ↔ Diber Cambindo (Club Leon)
- 73' oyuncu değişikliği: Jose Alvarado ↔ Christopher Mora (Club Leon)
- 81' oyuncu değişikliği: Emiliano Gómez ↔ Ricardo Monreal (Tigres)
- 81' oyuncu değişikliği: Fernando Gorriarán ↔ Cesar Araujo (Tigres)
- 84' oyuncu değişikliği: Edgar Guerra ↔ Paul Bellón (Club Leon)
- 86' oyuncu değişikliği: Jesús Garza ↔ jaidyn contreras (Tigres)
- 89' gol: Diber Cambindo (Club Leon)
Maç olayları
- TigresClub Leon
- 89'Gol Diber Cambindo 0–2Asist: Rodrigo Echeverría
- Jesús Garza ↔ jaidyn contrerasOyuncu değişikliği86'
- 84'Edgar Guerra ↔ Paul BellónOyuncu değişikliği
- Emiliano Gómez ↔ Ricardo MonrealOyuncu değişikliği81'
- Fernando Gorriarán ↔ Cesar AraujoOyuncu değişikliği81'
- 73'Sebastián Vegas ↔ Diber CambindoOyuncu değişikliği
- 73'Jose Alvarado ↔ Christopher MoraOyuncu değişikliği
- 64'Ivan Moreno ↔ Bryan ColulaOyuncu değişikliği
- 64'Fernando Beltran ↔ Jose RodriguezOyuncu değişikliği
- Jonathan Herrera ↔ Rodrigo AguirreOyuncu değişikliği58'
- Henrique Simeone ↔ Diego SánchezOyuncu değişikliği58'
- 46'Sebastián VegasSarı kart
- 19'Gol Ismael Díaz 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 3/15 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (15 gol)ligde 16.–17. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 1,12 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (20 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,25 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15ligde 15. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %40 6/15ligde 14.–16. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %33 2/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15ligde 5.–7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %40 6/15ligde 14.–16. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %53 8/15 | %50 3/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %27 4/15 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %0 0/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %38 3/8 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %25 2/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %80 12/15 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %50 3/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/15 | %17 1/6 |
| Berabere | %60 9/15 | %67 4/6 |
| Geride | %27 4/15 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %53 8/15 | %50 4/8 |
| Geride | %13 2/15 | %13 1/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tigres (15 maç)
Club Leon (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tigres (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 8 |
Club Leon (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Kartlar
Tigres
Sarı 26 · Kırmızı 5 (15 maç · maç başı sarı 1,7)
Club Leon
Sarı 32 · Kırmızı 4 (15 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Tigres: iç saha, 6 maç · Club Leon: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Tigres – Club Leon ilk 11'ler
Tigres · 4-2-3-1
- 1N. GuzmánK
- 14J. GarzaD86' oyundan çıktı 86. dk
- 15A. FrancoD
- 33R. GuerreroD
- 19M. LaínezD
- 8F. GorriaránO81' oyundan çıktı 81. dk
- 34SimeoneO58' oyundan çıktı 58. dk
- 16D. LainezO
- 9E. GómezO81' oyundan çıktı 81. dk
- 77O. HerreraO58' oyundan çıktı 58. dk
- 22G. MartínezF
- 29J. ContrerasF86' oyuna girdi 86. dk
- 5C. AraújoO81' oyuna girdi 81. dk
- 17R. AguirreF58' oyuna girdi 58. dk
- 184I. AcevesD
- 32V. LoroñaD
- 21R. MonrealF81' oyuna girdi 81. dk
- 25F. RodríguezK
- 30D. SánchezF58' oyuna girdi 58. dk
- 6J. VigónO
- 192E. J. Villavicencio AvilaO
Teknik direktör: M. Vucetich
Club Leon · 4-1-4-1
- 23Ó. GarcíaK
- 7I. MorenoD64' oyundan çıktı 64. dk
- 14J. RomañaD
- 3Juan José Guevara PossuD
- 5S. VegasD46' sarı kart 46. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 20R. EcheverríaO89' asist 89. dk
- 18E. GuerraO84' oyundan çıktı 84. dk
- 6F. BeltránO64' oyundan çıktı 64. dk
- 13D. ArcilaO
- 11I. DíazO19' gol 19. dk
- 19J. AlvaradoF73' oyundan çıktı 73. dk
- 25P. BellónD84' oyuna girdi 84. dk
- 27D. CambindoF73' oyuna girdi 73. dk89' gol 89. dk
- 4B. ColulaD64' oyuna girdi 64. dk
- 247I. EspinosaO
- 203J. LaraO
- 21S. LondoñoF
- 181Irving MartínezK
- 185C. MoraD73' oyuna girdi 73. dk
- 26S. ReyesO
- 29J. RodríguezO64' oyuna girdi 64. dk
Teknik direktör: J. Gandolfi
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Tigres 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Club Leon 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-8).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 28 maçta galibiyetler Tigres 12 – Club Leon 7; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Şubat 2026, Club Leon 1-2 Tigres.
- Sıralama
- 13. (14 p) – 7. (18 p)
- Form (son 5)
- BGGMB – MBGBG
- H2H (G-B-M)
- 12-9-7 (28 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %83
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,85 – 3,10 – 3,10
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tigres iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,00 gol yedi; Club Leon dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tigres %60, Club Leon %83. İlk yarıyı önde kapatma: Tigres 1/5, Club Leon 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Tigres 6,0, Club Leon 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Tigres 1,2, Club Leon 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,85, 0 – 3,10, 2 – 3,10. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %72; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 10:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar
- 03:07 Guadalajara Chivas 1–0 Necaxa
- 04:00 At. San Luis 2–1 Queretaro
- 04:00 FC Juarez 0–1 Atlante FC
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
