The Bees FC 2-0 Midlands Wanderers FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
The Bees FC 2–0 Midlands Wanderers FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
The Bees FC – Midlands Wanderers FC maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %70 7/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,50 (5 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (11 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,60 (6 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol) | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| 3,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %67 6/9 | %75 3/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Geride | %22 2/9 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
The Bees FC (9 maç)
Midlands Wanderers FC (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
The Bees FC (1 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Midlands Wanderers FC (1 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
The Bees FC
Sarı 2 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 2,0)
Midlands Wanderers FC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
The Bees son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Midlands Wanderers 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-4). Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler The Bees 1 – Midlands Wanderers 0; 1 beraberlik var. Son maç: 28 Ocak 2026, Midlands Wanderers 0-0 The Bees.
- Sıralama
- 15. (3 p) – 12. (8 p)
- Form (son 5)
- MMMGM – MBGMB
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 2,04 – 2,72 – 3,06
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
The Bees iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Midlands Wanderers dış saha 4 maçta 0,75 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: The Bees %25, Midlands Wanderers %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: The Bees %25, Midlands Wanderers %25. İlk yarıyı önde kapatma: The Bees 0/3, Midlands Wanderers 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,04, 0 – 2,72, 2 – 3,06. Karşılıklı Gol: Var 1,98, Yok 1,47.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 30 Ekim 2026 20:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Afrika · 1st Division puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 8 | +8 | 20 |
| 2 | Cape Town City | 8 | +6 | 17 |
| 3 | Casric Stars | 8 | +3 | 16 |
| 4 | Hungry Lions | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Lerumo Lions | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Upington City | 8 | +3 | 14 |
| 7 | Hope FC | 8 | +1 | 14 |
| 8 | Highbury | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Gomora United FC | 8 | -1 | 11 |
| 10 | NWU FC | 8 | -1 | 10 |
| 11 | Leicesterfield | 8 | -4 | 10 |
| 12 | Midlands Wanderers | 8 | -1 | 8 |
| 13 | University of Pretoria | 8 | -2 | 8 |
| 14 | Orbit College | 8 | -6 | 3 |
| 15 | The Bees | 8 | -8 | 3 |
| 16 | Venda FC | 8 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hungry Lions | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Casric Stars | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Hope FC | 5 | +1 | 10 |
| 4 | Magesi | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Cape Town City | 3 | +3 | 7 |
| 6 | Upington City | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Gomora United FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Leicesterfield | 5 | -4 | 6 |
| 9 | NWU FC | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Lerumo Lions | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Highbury | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 4 | -1 | 4 |
| 13 | University of Pretoria | 4 | -2 | 4 |
| 14 | The Bees | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Orbit College | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Venda FC | 4 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 4 | +6 | 12 |
| 2 | Lerumo Lions | 5 | +4 | 10 |
| 3 | Cape Town City | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Highbury | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Upington City | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Casric Stars | 4 | -1 | 6 |
| 7 | Hungry Lions | 4 | +1 | 5 |
| 8 | Gomora United FC | 4 | 0 | 5 |
| 9 | NWU FC | 4 | -1 | 5 |
| 10 | University of Pretoria | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Leicesterfield | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Hope FC | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Orbit College | 4 | -4 | 1 |
| 15 | Venda FC | 4 | -5 | 0 |
| 16 | The Bees | 4 | -6 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1st Division'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
