← Maçlar
Vietnam · V.League 1 · 4. hafta17 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

Thanh Hoa 0-2 Nam Dinh FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Thanh Hoa
0–2İY 0–1
Nam Dinh FC
Maç sonu

Thanh Hoa 0–2 Nam Dinh FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Thanh Hoa – Nam Dinh FC maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Lam Ti Phong 45+1', Pham Tuan Hai 86' (Nam Dinh FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Thanh Hoa üstte · Nam Dinh FC altta

01530İY607590 10' sarı kart (Nam Dinh FC)45+1' gol: Lam Ti Phong (Nam Dinh FC)47' sarı kart (Thanh Hoa)63' sarı kart (Nam Dinh FC)65' sarı kart (Thanh Hoa)86' gol: Pham Tuan Hai (Nam Dinh FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 10' sarı kart (Nam Dinh FC)
  • 45+1' gol: Lam Ti Phong (Nam Dinh FC)
  • 47' sarı kart (Thanh Hoa)
  • 63' sarı kart (Nam Dinh FC)
  • 65' sarı kart (Thanh Hoa)
  • 86' gol: Pham Tuan Hai (Nam Dinh FC)

Maç olayları

  1. Thanh HoaNam Dinh FC
  2. 86'Gol Pham Tuan Hai 0–2
  3. Sarı kart65'
  4. 63'Sarı kart
  5. Sarı kart47'
  6. 45+1'Gol Lam Ti Phong 0–1
  7. 10'Sarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Thanh Hoa
Toplam (6)İç saha (3)
Galibiyet%33 2/6%33 1/3
Beraberlik%33 2/6%33 1/3
Mağlubiyet%33 2/6%33 1/3
Nam Dinh FC
Toplam (7)Dış saha (4)
Galibiyet%71 5/7%75 3/4
Beraberlik%14 1/7%0 0/4
Mağlubiyet%14 1/7%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Thanh Hoa
Toplam (6)İç saha (3)
Attığı gol / maç1,33 (8 gol)1,33 (4 gol)
Yediği gol / maç1,50 (9 gol)1,67 (5 gol)
Nam Dinh FC
Toplam (7)Dış saha (4)
Attığı gol / maç2,29 (16 gol)2,00 (8 gol)
Yediği gol / maç0,86 (6 gol)1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Thanh Hoa
Toplam (6)İç saha (3)
KG Var%83 5/6%67 2/3
1,5 Üst%100 6/6%100 3/3
2,5 Üst%50 3/6%33 1/3
3,5 Üst%17 1/6%33 1/3
Gol yememe%0 0/6%0 0/3
Nam Dinh FC
Toplam (7)Dış saha (4)
KG Var%43 3/7%25 1/4
1,5 Üst%100 7/7%100 4/4
2,5 Üst%71 5/7%75 3/4
3,5 Üst%43 3/7%25 1/4
Gol yememe%43 3/7%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Thanh Hoa
Toplam (6)İç saha (3)
Önde%33 2/6%67 2/3
Berabere%17 1/6%0 0/3
Geride%50 3/6%33 1/3
Nam Dinh FC
Toplam (7)Dış saha (4)
Önde%43 3/7%50 2/4
Berabere%43 3/7%50 2/4
Geride%14 1/7%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Thanh Hoa (6 maç)

1/111/X11/20X/11X/X0X/202/102/X12/22

Nam Dinh FC (7 maç)

1/131/X01/20X/11X/X1X/212/112/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Thanh Hoa (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 1
31-45 1 2
46-60 2 1
61-75 1 0
76-90 2 2

Nam Dinh FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 0
31-45 4 0
46-60 4 2
61-75 1 2
76-90 5 1

Kartlar

Thanh Hoa

Sarı 8 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 1,3)

Nam Dinh FC

Sarı 11 · Kırmızı 3 (7 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 15:15 TSİ itibarıyla · ligde 48 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Thanh Hoa için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Nam Dinh 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-5).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Thanh Hoa 5 – Nam Dinh 6; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Mart 2026, Nam Dinh 1-0 Thanh Hoa.

Form (son 5)
GMMGM – BMGBG
H2H (G-B-M)
5-6-6 (17 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %33
iddaa MS 1-0-2
3,28 – 2,91 – 1,87
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Thanh Hoa bu sezon 3 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,67 gol yedi; Nam Dinh bu sezon 3 maçta 1,67 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Thanh Hoa %100, Nam Dinh %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Thanh Hoa %100, Nam Dinh %33. İlk yarıyı önde kapatma: Thanh Hoa 1/3, Nam Dinh 1/3.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,28, 0 – 2,91, 2 – 1,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,94.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 15:15 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Vietnam · V.League 1 puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Song Lam Nghe An 5320 104 +611 GGBBG
2Nam Dinh 5311 114 +710 GMBGG
3Công An Nhân Dân 5311 83 +510 GGGMB
4Phu Dong 5311 117 +410 GGBGM
5Ho Chi Minh 5311 63 +310 GMBGG
6Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 5311 86 +210 MGGBG
7Thanh Hóa 5212 78 -17 GMGMB
8Hai Phong 5203 1110 +16 MGMGM
9Da Nang 5203 711 -46 MGMMG
10Ha Noi 5203 59 -46 MMGGM
11Bắc Ninh 5122 34 -15 MGMBB
12Viettel 5113 57 -24 GMMMB
13Hoang Anh Gia Lai 5104 713 -63 MMGMM
14Bình Phước 5014 010 -101 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 3210 53 +27
2Ho Chi Minh 2200 41 +36
3Phu Dong 3201 65 +16
4Da Nang 3201 55 06
5Nam Dinh 2110 51 +44
6Công An Nhân Dân 3111 43 +14
7Song Lam Nghe An 2110 21 +14
8Bắc Ninh 2110 10 +14
9Hoang Anh Gia Lai 3102 45 -13
10Thanh Hóa 2101 34 -13
11Ha Noi 2101 24 -23
12Viettel 3012 36 -31
13Hai Phong 2002 26 -40
14Bình Phước 3003 09 -90
#TakımOGBMAYAVP
1Song Lam Nghe An 3210 83 +57
2Hai Phong 3201 94 +56
3Công An Nhân Dân 2200 40 +46
4Nam Dinh 3201 63 +36
5Phu Dong 2110 52 +34
6Thanh Hóa 3111 44 04
7Ho Chi Minh 3111 22 04
8Viettel 2101 21 +13
9Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 2101 33 03
10Ha Noi 3102 35 -23
11Bình Phước 2011 01 -11
12Bắc Ninh 3012 24 -21
13Da Nang 2002 26 -40
14Hoang Anh Gia Lai 2002 38 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,28X2,9121,87

Çifte şans

1X1,51121,20X21,15

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,94

2,5 Alt / Üst

Alt1,76Üst1,62

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün V.League 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.