Tepatitlan FC 0-4 Cancun FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tepatitlan FC 0–4 Cancun FC (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.
Maç özeti
Tepatitlan FC – Cancun FC maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: T. Gigena 15', J. Rodriguez 27', 64', 82' (Cancun FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Tepatitlan FC üstte · Cancun FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' gol: T. Gigena (Cancun FC)
- 27' gol: J. Rodriguez (Cancun FC)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Cardenas ↔ I. Contreras (Tepatitlan FC)
- 57' sarı kart: R. Reyes (Cancun FC)
- 59' sarı kart: F. Sanguinetti (Tepatitlan FC)
- 59' sarı kart: J. Cruz (Tepatitlan FC)
- 59' sarı kart: J. Cruz (Tepatitlan FC)
- 59' kırmızı kart: J. Cruz (Tepatitlan FC)
- 64' gol: J. Rodriguez (Cancun FC)
- 68' oyuncu değişikliği: C. Vela ↔ L. Lopez (Cancun FC)
- 68' oyuncu değişikliği: T. Gigena ↔ G. Preciado (Cancun FC)
- 74' oyuncu değişikliği: J. Sanchez ↔ E. Alcantar (Tepatitlan FC)
- 74' oyuncu değişikliği: L. Egurrola ↔ J. L. Rios Orbe (Tepatitlan FC)
- 74' oyuncu değişikliği: A. Tamay ↔ M. Lopez (Tepatitlan FC)
- 78' oyuncu değişikliği: F. Sanguinetti ↔ F. Modica (Tepatitlan FC)
- 78' oyuncu değişikliği: J. Hernandez ↔ D. Lomeli (Cancun FC)
- 80' sarı kart: G. Olvera (Tepatitlan FC)
- 82' gol: J. Rodriguez (Cancun FC)
- 84' oyuncu değişikliği: R. Reyes ↔ G. Perez (Cancun FC)
- 84' oyuncu değişikliği: F. Melendre ↔ D. Guillen (Cancun FC)
- 84' sarı kart: F. Melendre (Cancun FC)
- 89' sarı kart: G. Preciado (Cancun FC)
Maç olayları
- Tepatitlan FCCancun FC
- 89'G. PreciadoSarı kart
- 84'R. Reyes ↔ G. PerezOyuncu değişikliği
- 84'F. Melendre ↔ D. GuillenOyuncu değişikliği
- 84'F. MelendreSarı kart
- 82'Gol J. Rodriguez 0–4Asist: F. Melendre
- G. OlveraSarı kart80'
- F. Sanguinetti ↔ F. ModicaOyuncu değişikliği78'
- 78'J. Hernandez ↔ D. LomeliOyuncu değişikliği
- J. Sanchez ↔ E. AlcantarOyuncu değişikliği74'
- L. Egurrola ↔ J. L. Rios OrbeOyuncu değişikliği74'
- A. Tamay ↔ M. LopezOyuncu değişikliği74'
- 68'C. Vela ↔ L. LopezOyuncu değişikliği
- 68'T. Gigena ↔ G. PreciadoOyuncu değişikliği
- 64'Gol J. Rodriguez 0–3Asist: F. Melendre
- F. SanguinettiSarı kart59'
- J. CruzSarı kart59'
- J. CruzSarı kart59'
- J. CruzKırmızı kart59'
- 57'R. ReyesSarı kart
- A. Cardenas ↔ I. ContrerasOyuncu değişikliği46'
- 27'Gol J. Rodriguez 0–2Asist: K. Campos
- 15'Gol T. Gigena 0–1Asist: F. Melendre
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 2/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %7 1/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %80 12/15 | %63 5/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 7/16 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %31 5/16 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,73 (11 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,93 (44 gol) | 2,38 (19 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,81 (29 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,19 (19 gol) | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %0 0/15 | %0 0/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 8/16 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 8/16 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %38 6/16 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %44 7/16 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (0) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
| Toplam (1) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 14,0 | — |
| 7,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 8,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 9,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 10,5 Üst | %100 1/1 | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (0) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | — | — |
| 2,5 Üst | — | — |
| 3,5 Üst | — | — |
| 4,5 Üst | — | — |
| 5,5 Üst | — | — |
| Toplam (1) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,0 | — |
| 2,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 3,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 4,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 5,5 Üst | %0 0/1 | — |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (0) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | — | — |
| 6,5 Üst | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| Toplam (1) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | — |
| 6,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 7,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 8,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 9,5 Üst | %0 0/1 | — |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Geride | %53 8/15 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %29 2/7 |
| Berabere | %38 6/16 | %43 3/7 |
| Geride | %25 4/16 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tepatitlan FC (15 maç)
Cancun FC (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tepatitlan FC (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 3 | 9 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 1 | 6 |
| 76-90 | 0 | 15 |
Cancun FC (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 6 | 1 |
| 76-90 | 9 | 6 |
Kartlar
Tepatitlan FC
Sarı 47 · Kırmızı 10 (15 maç · maç başı sarı 3,1)
Cancun FC
Sarı 40 · Kırmızı 5 (16 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:05 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Tepatitlán son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi. Cancún için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 8, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Tepatitlán 3 – Cancún 7; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Mart 2026, Cancún 2-2 Tepatitlán.
- Sıralama
- 16. (7 p) – 7. (19 p)
- Form (son 5)
- MMBGM – BBGMG
- H2H (G-B-M)
- 3-3-7 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 4,44 – 3,91 – 1,42
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tepatitlán iç saha 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 2,14 gol yedi; Cancún dış saha 6 maçta 1,33 attı, 2,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tepatitlán %57, Cancún %83. İlk yarıyı önde kapatma: Tepatitlán 2/7, Cancún 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,44, 0 – 3,91, 2 – 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 2,00.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 23 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga de Expansión MX puan durumu · Primera A: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CA La Paz | 15 | +18 | 30 |
| 2 | Leones Negros UDG | 15 | +14 | 30 |
| 3 | Monarcas | 15 | +7 | 26 |
| 4 | Piratas | 15 | +12 | 25 |
| 5 | Cancún | 15 | +10 | 25 |
| 6 | Venados FC | 15 | +6 | 25 |
| 7 | Durango | 15 | +6 | 24 |
| 8 | Tlaxcala | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Alebrijes de Oaxaca | 15 | -10 | 22 |
| 10 | Mineros de Zacatecas | 15 | 0 | 18 |
| 11 | Tapatío | 15 | -3 | 18 |
| 12 | Correcaminos Uat | 15 | -3 | 17 |
| 13 | Dorados | 15 | -9 | 16 |
| 14 | CDS Tampico Madero | 15 | -10 | 15 |
| 15 | Cruz Azul Hidalgo | 15 | -7 | 14 |
| 16 | Tepatitlán | 15 | -33 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Venados FC | 7 | +13 | 19 |
| 2 | Cancún | 8 | +11 | 16 |
| 3 | Piratas | 7 | +11 | 16 |
| 4 | Alebrijes de Oaxaca | 8 | +1 | 16 |
| 5 | Tlaxcala | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Mineros de Zacatecas | 8 | +8 | 14 |
| 7 | CA La Paz | 8 | +8 | 14 |
| 8 | Monarcas | 7 | +7 | 13 |
| 9 | Durango | 7 | +7 | 13 |
| 10 | Tapatío | 8 | +5 | 13 |
| 11 | CDS Tampico Madero | 7 | +3 | 12 |
| 12 | Leones Negros UDG | 7 | +6 | 11 |
| 13 | Correcaminos Uat | 8 | +1 | 10 |
| 14 | Cruz Azul Hidalgo | 7 | +3 | 8 |
| 15 | Tepatitlán | 8 | -11 | 7 |
| 16 | Dorados | 8 | -7 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leones Negros UDG | 8 | +8 | 19 |
| 2 | CA La Paz | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Monarcas | 8 | 0 | 13 |
| 4 | Durango | 8 | -1 | 11 |
| 5 | Dorados | 7 | -2 | 10 |
| 6 | Piratas | 8 | +1 | 9 |
| 7 | Cancún | 7 | -1 | 9 |
| 8 | Correcaminos Uat | 7 | -4 | 7 |
| 9 | Tlaxcala | 8 | -5 | 7 |
| 10 | Venados FC | 8 | -7 | 6 |
| 11 | Cruz Azul Hidalgo | 8 | -10 | 6 |
| 12 | Alebrijes de Oaxaca | 7 | -11 | 6 |
| 13 | Tapatío | 7 | -8 | 5 |
| 14 | Mineros de Zacatecas | 7 | -8 | 4 |
| 15 | CDS Tampico Madero | 8 | -13 | 3 |
| 16 | Tepatitlán | 7 | -22 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
