Telecom Egypt 0-0 Baladiyyat AL Mehalla: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Telecom Egypt 0–0 Baladiyyat AL Mehalla (22 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Telecom Egypt – Baladiyyat AL Mehalla maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %55 6/11 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (11 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,91 (10 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (9 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Geride | %27 3/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %55 6/11 | %40 2/5 |
| Geride | %27 3/11 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Telecom Egypt (11 maç)
Baladiyyat AL Mehalla (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Telecom Egypt (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Baladiyyat AL Mehalla (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Kartlar
Telecom Egypt
Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Baladiyyat AL Mehalla
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 30.10.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Telecom Egypt 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-3). Baladiyyat Al Mehalla son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Telecom Egypt 2 – Baladiyyat Al Mehalla 1; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Şubat 2026, Baladiyyat Al Mehalla 1-0 Telecom Egypt.
- Sıralama
- 4. (18 p) – 11. (11 p)
- Form (son 5)
- GMGGM – GMGBM
- H2H (G-B-M)
- 2-1-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,90 – 2,58 – 3,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Telecom Egypt iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,75 gol yedi; Baladiyyat Al Mehalla dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Telecom Egypt %50, Baladiyyat Al Mehalla %75. İlk yarıyı önde kapatma: Telecom Egypt 2/4, Baladiyyat Al Mehalla 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 2,58, 2 – 3,66. Karşılıklı Gol: Var 2,18, Yok 1,37.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Mısır · 2. Lig puan durumu · Division 2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Masar | 11 | +10 | 22 |
| 2 | Pharco | 11 | +7 | 22 |
| 3 | Kahraba Ismailia | 11 | +9 | 21 |
| 4 | Maleyet Kafr El Zayiat | 11 | +6 | 21 |
| 5 | Haras El Hodood | 11 | +7 | 20 |
| 6 | El Mansura | 11 | +3 | 20 |
| 7 | Itesalat | 11 | +4 | 19 |
| 8 | El Seka El Hadid | 11 | +4 | 18 |
| 9 | AL Nasr SC | 11 | +5 | 17 |
| 10 | Tersana | 11 | +4 | 17 |
| 11 | Baladiyyat Al Mehalla | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Ismaily SC | 11 | -2 | 13 |
| 13 | Team | 11 | -5 | 12 |
| 14 | El Entag EL Harby | 11 | +1 | 11 |
| 15 | El Dakhleya | 11 | -6 | 11 |
| 16 | Tanta SC | 11 | -6 | 10 |
| 17 | La Viena FC | 11 | -6 | 8 |
| 18 | Proxy | 11 | -9 | 8 |
| 19 | Dayrout | 11 | -16 | 7 |
| 20 | Mega Sport | 11 | -11 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Masar | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Kahraba Ismailia | 6 | +10 | 15 |
| 3 | Pharco | 6 | +7 | 15 |
| 4 | El Mansura | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Baladiyyat Al Mehalla | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Maleyet Kafr El Zayiat | 5 | +4 | 11 |
| 7 | El Seka El Hadid | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Itesalat | 5 | +3 | 10 |
| 9 | AL Nasr SC | 5 | +4 | 9 |
| 10 | Haras El Hodood | 5 | +3 | 9 |
| 11 | Tersana | 6 | +3 | 7 |
| 12 | Tanta SC | 5 | -1 | 7 |
| 13 | El Entag EL Harby | 5 | +1 | 6 |
| 14 | El Dakhleya | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Proxy | 6 | -4 | 6 |
| 16 | Team | 6 | -4 | 5 |
| 17 | La Viena FC | 6 | -3 | 4 |
| 18 | Ismaily SC | 5 | -4 | 4 |
| 19 | Mega Sport | 5 | -3 | 2 |
| 20 | Dayrout | 5 | -11 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Haras El Hodood | 6 | +4 | 11 |
| 2 | Maleyet Kafr El Zayiat | 6 | +2 | 10 |
| 3 | Tersana | 5 | +1 | 10 |
| 4 | Ismaily SC | 6 | +2 | 9 |
| 5 | Itesalat | 6 | +1 | 9 |
| 6 | AL Nasr SC | 6 | +1 | 8 |
| 7 | El Seka El Hadid | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Pharco | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Masar | 6 | -1 | 7 |
| 10 | Team | 5 | -1 | 7 |
| 11 | El Mansura | 5 | -2 | 7 |
| 12 | Kahraba Ismailia | 5 | -1 | 6 |
| 13 | Dayrout | 6 | -5 | 6 |
| 14 | El Entag EL Harby | 6 | 0 | 5 |
| 15 | El Dakhleya | 5 | -4 | 5 |
| 16 | La Viena FC | 5 | -3 | 4 |
| 17 | Tanta SC | 6 | -5 | 3 |
| 18 | Baladiyyat Al Mehalla | 5 | -3 | 2 |
| 19 | Proxy | 5 | -5 | 2 |
| 20 | Mega Sport | 6 | -8 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 30.10.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Aynı gün 2. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
