← Maçlar
Estonya · Esiliiga A · 34. hafta23 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Tartu 3-2 Tallinna Kal: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tartu
3–2İY 2–0
Tallinna Kal
Maç sonu

Tartu 3–2 Tallinna Kal (23 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Tartu – Tallinna Kal maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: M. Mugra 10', R. Kala 42', E. Veensalu 61' (Tartu); V. Mihhailov 65', M. Tomberg 75' (Tallinna Kal).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Tartu üstte · Tallinna Kal altta

01530İY607590 10' gol: M. Mugra (Tartu)42' gol: R. Kala (Tartu)61' gol: E. Veensalu (Tartu)65' gol: V. Mihhailov (Tallinna Kal)75' gol: M. Tomberg (Tallinna Kal)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 10' gol: M. Mugra (Tartu)
  • 42' gol: R. Kala (Tartu)
  • 61' gol: E. Veensalu (Tartu)
  • 65' gol: V. Mihhailov (Tallinna Kal)
  • 75' gol: M. Tomberg (Tallinna Kal)

Maç olayları

  1. TartuTallinna Kal
  2. 75'Gol M. Tomberg 3–2
  3. 65'Gol V. Mihhailov 3–1
  4. Gol E. Veensalu 3–061'
  5. Gol R. Kala 2–042'
  6. Gol M. Mugra 1–010'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tartu
Toplam (35)İç saha (17)
Galibiyet%69 24/35%71 12/17
Beraberlik%14 5/35%18 3/17
Mağlubiyet%17 6/35%12 2/17
Tallinna Kal
Toplam (34)Dış saha (16)
Galibiyet%32 11/34%25 4/16
Beraberlik%24 8/34%19 3/16
Mağlubiyet%44 15/34%56 9/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tartu
Toplam (35)İç saha (17)
Attığı gol / maç2,89 (101 gol)3,12 (53 gol)
Yediği gol / maç1,29 (45 gol)1,65 (28 gol)
Tallinna Kal
Toplam (34)Dış saha (16)
Attığı gol / maç1,74 (59 gol)1,38 (22 gol)
Yediği gol / maç1,85 (63 gol)1,94 (31 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tartu
Toplam (35)İç saha (17)
KG Var%63 22/35%71 12/17
1,5 Üst%94 33/35%100 17/17
2,5 Üst%74 26/35%94 16/17
3,5 Üst%57 20/35%76 13/17
Gol yememe%29 10/35%24 4/17
Tallinna Kal
Toplam (34)Dış saha (16)
KG Var%74 25/34%63 10/16
1,5 Üst%94 32/34%94 15/16
2,5 Üst%76 26/34%75 12/16
3,5 Üst%47 16/34%44 7/16
Gol yememe%15 5/34%19 3/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tartu
Toplam (35)İç saha (17)
Önde%63 22/35%71 12/17
Berabere%17 6/35%18 3/17
Geride%20 7/35%12 2/17
Tallinna Kal
Toplam (34)Dış saha (16)
Önde%26 9/34%13 2/16
Berabere%32 11/34%50 8/16
Geride%41 14/34%38 6/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tartu (35 maç)

1/1181/X31/21X/14X/X2X/202/122/X02/25

Tallinna Kal (34 maç)

1/151/X31/21X/12X/X4X/252/142/X12/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tartu (32 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 14 2
16-30 10 7
31-45 13 9
46-60 15 9
61-75 11 6
76-90 26 9

Tallinna Kal (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 7
16-30 7 9
31-45 8 9
46-60 8 8
61-75 13 9
76-90 12 10

Kartlar

Tartu

Sarı 0 · Kırmızı 0 (34 maç · maç başı sarı 0,0)

Tallinna Kal

Sarı 0 · Kırmızı 5 (33 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 20:00 TSİ itibarıyla · ligde 167 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tartu son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 20 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Tallinna Kalev son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 7 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Tartu 1 – Tallinna Kalev 9; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2026, Tallinna Kalev 1-1 Tartu.

Form (son 5)
GGGGG – MMMBM
H2H (G-B-M)
1-1-9 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%94 – %79
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%69 – %64
iddaa MS 1-0-2
1,43 – 4,32 – 3,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Tartu iç saha 16 maçta maç başına 3,12 gol attı, 1,62 gol yedi; Tallinna Kalev dış saha 14 maçta 1,43 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %94, konukta %79. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tartu %69, Tallinna Kalev %64. İlk yarıyı önde kapatma: Tartu 11/16, Tallinna Kalev 2/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,43, 0 – 4,32, 2 – 3,93. Karşılıklı Gol: Var 1,19, Yok 2,89.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %86; KG var ortalaması %66; son 5 maçta toplam 27 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 22 Ekim 2026 19:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Estonya · Esiliiga A puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Tartu Welco 342356 9944 +5574 GGGGG
2Viimsi 3417710 6233 +2958 MMGGB
3Flora II 3315711 7758 +1952 MBMGB
4FCI Levadia II 3316314 6759 +851 GGGGB
5Elva 3314811 5051 -150 GBMBB
6Maardu 3112811 4759 -1244 GMGGG
7FC Tallinn 3410816 4377 -3438 BGMMG
8Tallinna Kalev 3210715 5662 -637 MBMMM
9Nõmme United II 3410717 5570 -1537 GGMMM
10Nõmme Kalju II 346622 3982 -4324 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Tartu Welco 171232 5328 +2539
2Flora II 16916 3830 +828
3Elva 16835 2424 027
4Maardu 15834 2225 -327
5FCI Levadia II 16826 3225 +726
6Viimsi 17746 3321 +1225
7Tallinna Kalev 17656 3431 +323
8Nõmme United II 17647 2124 -322
9FC Tallinn 17548 2440 -1619
10Nõmme Kalju II 183411 2046 -2613
#TakımOGBMAYAVP
1Tartu Welco 171124 4616 +3035
2Viimsi 171034 2912 +1733
3FCI Levadia II 17818 3534 +125
4Flora II 17665 3928 +1124
5Elva 17656 2627 -123
6FC Tallinn 17548 1937 -1819
7Maardu 16457 2534 -917
8Nõmme United II 174310 3446 -1215
9Tallinna Kalev 15429 2231 -914
10Nõmme Kalju II 163211 1936 -1711

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:35 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,43X4,3223,93

Çifte şans

1X1,08121,06X21,95

Karşılıklı gol

Var1,19Yok2,89

3,5 Alt / Üst

Alt2,02Üst1,44

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.