← Maçlar
Tayvan · Taiwan Football Premier League · 6. hafta1 Kasım 2026 · 13:30 TSİ

Tainan City FC 3-0 Taichung Futuro FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tainan City FC
3–0İY 0–0
Taichung Futuro FC
Maç sonu

Tainan City FC 3–0 Taichung Futuro FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Tainan City FC – Taichung Futuro FC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Tainan City FC üstte · Taichung Futuro FC altta

01530İY607590 59' gol (Tainan City FC)61' gol (Tainan City FC)80' gol (Tainan City FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 59' gol (Tainan City FC)
  • 61' gol (Tainan City FC)
  • 80' gol (Tainan City FC)

Maç olayları

  1. Tainan City FCTaichung Futuro FC
  2. Gol 3–080'
  3. Gol 2–061'
  4. Gol 1–059'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tainan City FC
Toplam (4)İç saha (2)
Galibiyet%25 1/4%50 1/2
Beraberlik%50 2/4%0 0/2
Mağlubiyet%25 1/4%50 1/2
Taichung Futuro FC
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%33 2/6%67 2/3
Beraberlik%17 1/6%0 0/3
Mağlubiyet%50 3/6%33 1/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tainan City FC
Toplam (4)İç saha (2)
Attığı gol / maç1,00 (4 gol)1,50 (3 gol)
Yediği gol / maç0,75 (3 gol)1,00 (2 gol)
Taichung Futuro FC
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç0,67 (4 gol)1,00 (3 gol)
Yediği gol / maç1,17 (7 gol)1,00 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tainan City FC
Toplam (4)İç saha (2)
KG Var%25 1/4%0 0/2
1,5 Üst%75 3/4%100 2/2
2,5 Üst%25 1/4%50 1/2
3,5 Üst%0 0/4%0 0/2
Gol yememe%50 2/4%50 1/2
Taichung Futuro FC
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%17 1/6%0 0/3
1,5 Üst%67 4/6%67 2/3
2,5 Üst%17 1/6%33 1/3
3,5 Üst%0 0/6%0 0/3
Gol yememe%33 2/6%67 2/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tainan City FC
Toplam (4)İç saha (2)
Önde%25 1/4%0 0/2
Berabere%50 2/4%50 1/2
Geride%25 1/4%50 1/2
Taichung Futuro FC
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%33 2/6%33 1/3
Berabere%33 2/6%67 2/3
Geride%33 2/6%0 0/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tainan City FC (4 maç)

1/101/X11/20X/11X/X1X/202/102/X02/21

Taichung Futuro FC (6 maç)

1/111/X11/20X/11X/X0X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tainan City FC (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 0
31-45 0 1
46-60 1 1
61-75 1 0
76-90 1 0

Taichung Futuro FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 1
31-45 2 0
46-60 0 2
61-75 1 1
76-90 0 2

Kartlar

Tainan City FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Taichung Futuro FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 16:38 TSİ itibarıyla · ligde 20 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Tainan City 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-7). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Taichung Futuro son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 22 kez karşılaştı: Tainan City 13, Taichung Futuro 7 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Tainan City 2-1 Taichung Futuro.

Sıralama
7. (2 p) – 5. (7 p)
Form (son 5)
BMBMB – GBGMM
H2H (G-B-M)
13-2-7 (22 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %20
iddaa MS 1-0-2
1,71 – 3,07 – 3,63
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Tainan City bu sezon 3 maçta maç başına 0,33 gol attı, 1,00 gol yedi; Taichung Futuro bu sezon 5 maçta 0,80 attı, 0,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tainan City %33, Taichung Futuro %20. İlk yarıyı önde kapatma: Tainan City 1/3, Taichung Futuro 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,07, 2 – 3,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,68.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %0; KG var ortalaması %27; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 16:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tayvan · Taiwan Football Premier League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Kaohsiung 5320 124 +811 GGBBG
2AC Taipei 5221 64 +28 MGGBB
3Tatung 6150 65 +18 BBBBB
4Taipower 5212 78 -17 GGMBM
5Taichung Futuro 6213 47 -37 MGBGM
6Hang Yuen 4130 42 +26 BBBG
7Tainan City 4121 43 +15 BMBG
8Taichung Rock FC 5005 414 -100 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Kaohsiung 3210 93 +67
2Hang Yuen 3120 31 +25
3Taipower 3111 44 04
4Tainan City 2101 32 +13
5AC Taipei 1100 21 +13
6Tatung 3030 22 03
7Taichung Futuro 3012 14 -31
8Taichung Rock FC 2002 15 -40
#TakımOGBMAYAVP
1Taichung Futuro 3201 33 06
2AC Taipei 4121 43 +15
3Tatung 3120 43 +15
4Kaohsiung 2110 31 +24
5Taipower 2101 34 -13
6Tainan City 2020 11 02
7Hang Yuen 1010 11 01
8Taichung Rock FC 3003 39 -60

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 16:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,71X3,0723,63

Çifte şans

1X1,11121,17X21,62

Karşılıklı gol

Var1,70Yok1,68

2,5 Alt / Üst

Alt1,57Üst1,82

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Taiwan Football Premier League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.