← Maçlar
Slovenya · 2. SNL · 10. hafta9 Ekim 2026 · 18:30 TSİ

Tabor Sezana 1-0 Rudar: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tabor Sezana
1–0İY 1–0
Rudar
Maç sonu

Tabor Sezana 1–0 Rudar (9 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Tabor Sezana – Rudar maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tabor Sezana
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%79 11/14%100 8/8
Beraberlik%7 1/14%0 0/8
Mağlubiyet%14 2/14%0 0/8
Rudar
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%50 7/14%25 2/8
Beraberlik%7 1/14%0 0/8
Mağlubiyet%43 6/14%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tabor Sezana
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,93 (27 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç0,71 (10 gol)0,25 (2 gol)
Rudar
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,86 (26 gol)1,25 (10 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)2,12 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tabor Sezana
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%29 4/14%25 2/8
1,5 Üst%50 7/14%38 3/8
2,5 Üst%43 6/14%25 2/8
3,5 Üst%29 4/14%13 1/8
Gol yememe%71 10/14%75 6/8
Rudar
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%50 7/14%50 4/8
1,5 Üst%86 12/14%75 6/8
2,5 Üst%57 8/14%50 4/8
3,5 Üst%50 7/14%50 4/8
Gol yememe%21 3/14%0 0/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tabor Sezana
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%57 8/14%63 5/8
Berabere%29 4/14%25 2/8
Geride%14 2/14%13 1/8
Rudar
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%21 3/14%0 0/8
Berabere%21 3/14%0 0/8
Geride%57 8/14%100 8/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tabor Sezana (14 maç)

1/181/X01/20X/12X/X1X/212/112/X02/21

Rudar (14 maç)

1/121/X11/20X/13X/X0X/202/122/X02/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tabor Sezana (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 5 0
31-45 6 1
46-60 5 2
61-75 4 0
76-90 2 0

Rudar (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 4
16-30 3 3
31-45 2 5
46-60 2 2
61-75 5 4
76-90 9 3

Kartlar

Tabor Sezana

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Rudar

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovenya · 2. SNL puan durumu · 2 SNL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Tabor Sežana 141112 2710 +1734 GGGMG
2Triglav 141013 3113 +1831 GGGMG
3Beltinci 13913 3917 +2228 GGGMG
4Bilje 14806 2627 -124 MGMGG
5Bistrica 14725 1917 +223 BGGGM
6Ilirija 14716 2517 +822 GMGGM
7Rudar 14716 2621 +522 MGMBG
8Dekani 14545 88 019 GMBMG
9Jesenice 13535 2221 +118 MBMMB
10Slovan Ljubljana 13526 1421 -717 GBMMM
11Krka 14518 1822 -416 MMGGG
12Primorje 14446 1318 -516 BMGGM
13Dravinja 13427 1926 -714 MBGGG
14Dren Vrhnika 14428 1225 -1314 MMMMM
15Krško 14239 1030 -209 MMMMM
16Brežice 14149 1228 -167 BGBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Tabor Sežana 8800 142 +1224
2Beltinci 7601 258 +1718
3Bilje 8602 179 +818
4Rudar 6510 164 +1216
5Triglav 7511 165 +1116
6Ilirija 9513 1310 +316
7Dekani 8431 62 +415
8Bistrica 6501 108 +215
9Jesenice 7322 1511 +411
10Slovan Ljubljana 6321 74 +311
11Krka 6312 95 +410
12Primorje 5311 86 +210
13Dren Vrhnika 7313 1010 010
14Dravinja 6303 913 -49
15Krško 8215 620 -147
16Brežice 6123 815 -75
#TakımOGBMAYAVP
1Triglav 7502 158 +715
2Beltinci 6312 149 +510
3Tabor Sežana 6312 138 +510
4Bistrica 8224 99 08
5Jesenice 6213 710 -37
6Ilirija 5203 127 +56
7Rudar 8206 1017 -76
8Primorje 9135 512 -76
9Krka 8206 917 -86
10Bilje 6204 918 -96
11Slovan Ljubljana 7205 717 -106
12Dravinja 7124 1013 -35
13Dekani 6114 26 -44
14Dren Vrhnika 7115 215 -134
15Krško 6024 410 -62
16Brežice 8026 413 -92

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,62X3,3423,84

Çifte şans

1X1,11121,16X21,72

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,96

2,5 Alt / Üst

Alt1,91Üst1,53

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.