← Maçlar
Macaristan · NB II · 2. hafta4 Kasım 2026 · 19:00 TSİ

Szeged-Grosics Akademia 3-0 Bvsc-Zuglo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Szeged-Grosics Akademia
3–0İY 0–0
Bvsc-Zuglo
Maç sonu

Szeged-Grosics Akademia 3–0 Bvsc-Zuglo (4 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Szeged-Grosics Akademia – Bvsc-Zuglo maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: D. Zimonyi 46', 87', V. Haragos 63' (Szeged-Grosics Akademia).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Szeged-Grosics Akademia üstte · Bvsc-Zuglo altta

01530İY607590 36' sarı kart: R. Lehoczky (Bvsc-Zuglo)45' sarı kart: M. Sandor (Szeged-Grosics Akademia)46' oyuncu değişikliği: P. Bacsa ↔ B. Farkas (Bvsc-Zuglo)↔46' oyuncu değişikliği: M. Igricz ↔ P. Ivady (Bvsc-Zuglo)↔46' gol: D. Zimonyi (Szeged-Grosics Akademia)57' oyuncu değişikliği: V. Zvekanov ↔ P. Posztobanyi (Szeged-Grosics Akademia)↔62' oyuncu değişikliği: L. Babos ↔ N. Kovacs (Bvsc-Zuglo)↔63' gol: V. Haragos (Szeged-Grosics Akademia)71' oyuncu değişikliği: B. Bodnar ↔ D. Miskolczi (Szeged-Grosics Akademia)↔71' oyuncu değişikliği: V. Haragos ↔ D. Markvart (Szeged-Grosics Akademia)↔76' oyuncu değişikliği: C. Papp ↔ A. Kiraly (Bvsc-Zuglo)↔76' oyuncu değişikliği: P. Torocsik ↔ S. Dulo (Bvsc-Zuglo)↔81' oyuncu değişikliği: M. Sandor ↔ A. Szabo (Szeged-Grosics Akademia)↔87' gol: D. Zimonyi (Szeged-Grosics Akademia)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 36' sarı kart: R. Lehoczky (Bvsc-Zuglo)
  • 45' sarı kart: M. Sandor (Szeged-Grosics Akademia)
  • 46' oyuncu değişikliği: P. Bacsa ↔ B. Farkas (Bvsc-Zuglo)
  • 46' oyuncu değişikliği: M. Igricz ↔ P. Ivady (Bvsc-Zuglo)
  • 46' gol: D. Zimonyi (Szeged-Grosics Akademia)
  • 57' oyuncu değişikliği: V. Zvekanov ↔ P. Posztobanyi (Szeged-Grosics Akademia)
  • 62' oyuncu değişikliği: L. Babos ↔ N. Kovacs (Bvsc-Zuglo)
  • 63' gol: V. Haragos (Szeged-Grosics Akademia)
  • 71' oyuncu değişikliği: B. Bodnar ↔ D. Miskolczi (Szeged-Grosics Akademia)
  • 71' oyuncu değişikliği: V. Haragos ↔ D. Markvart (Szeged-Grosics Akademia)
  • 76' oyuncu değişikliği: C. Papp ↔ A. Kiraly (Bvsc-Zuglo)
  • 76' oyuncu değişikliği: P. Torocsik ↔ S. Dulo (Bvsc-Zuglo)
  • 81' oyuncu değişikliği: M. Sandor ↔ A. Szabo (Szeged-Grosics Akademia)
  • 87' gol: D. Zimonyi (Szeged-Grosics Akademia)

Maç olayları

  1. Szeged-Grosics AkademiaBvsc-Zuglo
  2. Gol D. Zimonyi 3–087'
  3. M. Sandor ↔ A. SzaboOyuncu değişikliği81'
  4. 76'C. Papp ↔ A. KiralyOyuncu değişikliği
  5. 76'P. Torocsik ↔ S. DuloOyuncu değişikliği
  6. B. Bodnar ↔ D. MiskolcziOyuncu değişikliği71'
  7. V. Haragos ↔ D. MarkvartOyuncu değişikliği71'
  8. Gol V. Haragos 2–063'
  9. 62'L. Babos ↔ N. KovacsOyuncu değişikliği
  10. V. Zvekanov ↔ P. PosztobanyiOyuncu değişikliği57'
  11. 46'P. Bacsa ↔ B. FarkasOyuncu değişikliği
  12. 46'M. Igricz ↔ P. IvadyOyuncu değişikliği
  13. Gol D. Zimonyi 1–046'
  14. M. SandorSarı kart45'
  15. 36'R. LehoczkySarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Szeged-Grosics Akademia
Toplam (13)İç saha (5)
Galibiyet%31 4/13%40 2/5
Beraberlik%31 4/13%20 1/5
Mağlubiyet%38 5/13%40 2/5
Bvsc-Zuglo
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%38 5/13%50 3/6
Beraberlik%15 2/13%0 0/6
Mağlubiyet%46 6/13%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Szeged-Grosics Akademia
Toplam (13)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,23 (16 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,23 (16 gol)1,40 (7 gol)
Bvsc-Zuglo
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,31 (17 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,31 (17 gol)1,17 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Szeged-Grosics Akademia
Toplam (13)İç saha (5)
KG Var%62 8/13%60 3/5
1,5 Üst%69 9/13%80 4/5
2,5 Üst%46 6/13%60 3/5
3,5 Üst%23 3/13%40 2/5
Gol yememe%8 1/13%20 1/5
Bvsc-Zuglo
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%38 5/13%33 2/6
1,5 Üst%62 8/13%83 5/6
2,5 Üst%54 7/13%67 4/6
3,5 Üst%23 3/13%0 0/6
Gol yememe%31 4/13%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Szeged-Grosics Akademia
Toplam (13)İç saha (5)
Önde%15 2/13%20 1/5
Berabere%46 6/13%60 3/5
Geride%38 5/13%20 1/5
Bvsc-Zuglo
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%23 3/13%33 2/6
Berabere%54 7/13%33 2/6
Geride%23 3/13%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Szeged-Grosics Akademia (13 maç)

1/111/X11/20X/12X/X1X/232/112/X22/22

Bvsc-Zuglo (13 maç)

1/131/X01/20X/12X/X2X/232/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Szeged-Grosics Akademia (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 6
16-30 2 4
31-45 3 0
46-60 3 3
61-75 4 1
76-90 3 2

Bvsc-Zuglo (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 3
31-45 1 1
46-60 3 4
61-75 4 4
76-90 4 4

Kartlar

Szeged-Grosics Akademia

Sarı 30 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 2,3)

Bvsc-Zuglo

Sarı 20 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Szeged-Grosics Akademia 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-10). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Bvsc-Zuglo son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Szeged-Grosics Akademia 3, Bvsc-Zuglo 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Bvsc-Zuglo 1-1 Szeged-Grosics Akademia.

Sıralama
14. (10 p) – 10. (14 p)
Form (son 5)
MMMGB – GBGGM
H2H (G-B-M)
3-3-0 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%36 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,02 – 2,84 – 2,86
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Szeged-Grosics Akademia bu sezon 11 maçta maç başına 0,91 gol attı, 1,36 gol yedi; Bvsc-Zuglo dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Szeged-Grosics Akademia %36, Bvsc-Zuglo %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Szeged-Grosics Akademia %64, Bvsc-Zuglo %50. İlk yarıyı önde kapatma: Szeged-Grosics Akademia 1/11, Bvsc-Zuglo 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,02, 0 – 2,84, 2 – 2,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,42, Üst 2,02. Karşılıklı Gol: Var 1,76, Yok 1,59.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 3 Kasım 2026 00:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB II puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Kecskeméti TE 13922 2815 +1329 GMGGG
2Soroksar 13742 2916 +1325 MGBMB
3Kazincbarcikai 13661 2314 +924 GBGGB
4Tiszakecske FC 13661 2517 +824 GGBMB
5Mezokovesd-zsory 13724 2414 +1023 BGGGM
6Gyirmot SE 13643 2120 +122 GGBBB
7Ajka 13544 1716 +119 BMGBM
8Diosgyori VTK 13535 2123 -218 BBGMG
9BVSC 13526 1717 017 GBGMG
10Szeged 2011 13445 1616 016 GMMGG
11Fehérvár FC 13508 1617 -115 GMMGM
12Szentlőrinc SE 13427 1321 -814 BMGMM
13Kozarmisleny FC 13418 1120 -913 MGMGG
14Nagykanizsai ULE 13409 918 -912 MMMGM
15Karcag SE 12255 1624 -811 BMMMM
16Csakvar 121110 927 -184 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Soroksar 7511 186 +1216
2Kecskeméti TE 6510 144 +1016
3Tiszakecske FC 7511 136 +716
4Gyirmot SE 8431 1512 +315
5Kazincbarcikai 6420 125 +714
6Mezokovesd-zsory 7421 159 +614
7Fehérvár FC 7403 128 +412
8Ajka 7322 98 +111
9Szentlőrinc SE 7313 79 -210
10BVSC 7223 910 -18
11Szeged 2011 5212 87 +17
12Diosgyori VTK 6132 79 -26
13Kozarmisleny FC 5203 46 -26
14Karcag SE 6132 912 -36
15Nagykanizsai ULE 6204 59 -46
16Csakvar 6114 612 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Kecskeméti TE 7412 1411 +313
2Diosgyori VTK 7403 1414 012
3Kazincbarcikai 7241 119 +210
4Mezokovesd-zsory 6303 95 +49
5Soroksar 6231 1110 +19
6BVSC 6303 87 +19
7Szeged 2011 8233 89 -19
8Tiszakecske FC 6150 1211 +18
9Ajka 6222 88 08
10Gyirmot SE 5212 68 -27
11Kozarmisleny FC 8215 714 -77
12Nagykanizsai ULE 7205 49 -56
13Karcag SE 6123 712 -55
14Szentlőrinc SE 6114 612 -64
15Fehérvár FC 6105 49 -53
16Csakvar 6006 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,02X2,8422,86

Çifte şans

1X1,19121,20X21,41

Karşılıklı gol

Var1,76Yok1,59

2,5 Alt / Üst

Alt1,42Üst2,02

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.