SV Austria Salzburg 2-1 Floridsdorfer: Maç Sonucu ve İstatistikleri
SV Austria Salzburg 2–1 Floridsdorfer (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
SV Austria Salzburg – Floridsdorfer maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %83 5/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol) | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (16 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (21 gol) | 2,50 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | — |
| 7,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 8,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 9,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 10,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,0 | — |
| 2,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 3,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 4,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 5,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | — | — |
| 2,5 Üst | — | — |
| 3,5 Üst | — | — |
| 4,5 Üst | — | — |
| 5,5 Üst | — | — |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 15,0 | — |
| 6,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 7,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 8,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 9,5 Üst | %100 1/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | — | — |
| 6,5 Üst | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %0 0/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %83 5/6 |
| Geride | %8 1/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
SV Austria Salzburg (12 maç)
Floridsdorfer (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
SV Austria Salzburg (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Floridsdorfer (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Kartlar
SV Austria Salzburg
Sarı 33 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Floridsdorfer
Sarı 33 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avusturya · 2. Liga puan durumu · 1-Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 10 | +20 | 25 |
| 2 | First Vienna | 10 | +12 | 25 |
| 3 | Austria Vienna (Am) | 10 | +4 | 19 |
| 4 | Admira Wacker | 10 | +3 | 18 |
| 5 | SKU Amstetten | 10 | +4 | 17 |
| 6 | Austria Salzburg | 10 | +3 | 16 |
| 7 | Wacker Innsbruck | 10 | +1 | 14 |
| 8 | FC Liefering | 10 | -2 | 14 |
| 9 | Floridsdorfer AC | 10 | -2 | 13 |
| 10 | Voitsberg | 10 | 0 | 12 |
| 11 | Schwarz-Weiß Bregenz | 10 | -2 | 12 |
| 12 | SKN St. Pölten | 10 | -2 | 11 |
| 13 | Sturm Graz II | 10 | -8 | 8 |
| 14 | WSPG Wels | 10 | -12 | 8 |
| 15 | SV Kapfenberg | 10 | -7 | 7 |
| 16 | Rapid Wien II | 10 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 5 | +16 | 15 |
| 2 | First Vienna | 5 | +9 | 13 |
| 3 | Austria Vienna (Am) | 6 | +5 | 13 |
| 4 | SKU Amstetten | 5 | +4 | 11 |
| 5 | Schwarz-Weiß Bregenz | 4 | +7 | 10 |
| 6 | Floridsdorfer AC | 5 | +5 | 10 |
| 7 | Austria Salzburg | 5 | +4 | 10 |
| 8 | Admira Wacker | 5 | +1 | 9 |
| 9 | Wacker Innsbruck | 4 | +5 | 7 |
| 10 | Sturm Graz II | 5 | +1 | 7 |
| 11 | FC Liefering | 5 | 0 | 7 |
| 12 | SKN St. Pölten | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Voitsberg | 5 | -1 | 5 |
| 14 | SV Kapfenberg | 6 | -6 | 4 |
| 15 | WSPG Wels | 6 | -10 | 3 |
| 16 | Rapid Wien II | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | First Vienna | 5 | +3 | 12 |
| 2 | FC BW Linz | 5 | +4 | 10 |
| 3 | Admira Wacker | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Voitsberg | 5 | +1 | 7 |
| 5 | FC Liefering | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Wacker Innsbruck | 6 | -4 | 7 |
| 7 | Rapid Wien II | 6 | -5 | 7 |
| 8 | SKU Amstetten | 5 | 0 | 6 |
| 9 | Austria Salzburg | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Austria Vienna (Am) | 4 | -1 | 6 |
| 11 | WSPG Wels | 4 | -2 | 5 |
| 12 | SKN St. Pölten | 5 | -2 | 4 |
| 13 | SV Kapfenberg | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Floridsdorfer AC | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Schwarz-Weiß Bregenz | 6 | -9 | 2 |
| 16 | Sturm Graz II | 5 | -9 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
