SV Austria Salzburg 0-1 FC Blau-Weiss Linz: Maç Sonucu ve İstatistikleri
SV Austria Salzburg 0–1 FC Blau-Weiss Linz (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
SV Austria Salzburg – FC Blau-Weiss Linz maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: D. Madritsch 28' (FC Blau-Weiss Linz).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik — · xG —
Maç akışı
SV Austria Salzburg üstte · FC Blau-Weiss Linz altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 28' gol: D. Madritsch (FC Blau-Weiss Linz)
- 61' oyuncu değişikliği: L. Kronberger ↔ T. Crnkic (SV Austria Salzburg)
- 71' oyuncu değişikliği: J. Collmann ↔ F. Ruschke (FC Blau-Weiss Linz)
- 71' oyuncu değişikliği: D. Madritsch ↔ J. Mayer (FC Blau-Weiss Linz)
- 72' oyuncu değişikliği: C. Gruber ↔ M. Mahmoud (SV Austria Salzburg)
- 80' oyuncu değişikliği: S. Spitali ↔ N. Lukasser Weitlaner (SV Austria Salzburg)
- 81' oyuncu değişikliği: D. Kreiker ↔ F. Ristanic (FC Blau-Weiss Linz)
- 90' oyuncu değişikliği: A. Tsarenko ↔ N. Grimbs (FC Blau-Weiss Linz)
- 90' oyuncu değişikliği: D. Frieser ↔ D. Riegler (FC Blau-Weiss Linz)
Maç olayları
- SV Austria SalzburgFC Blau-Weiss Linz
- 90'A. Tsarenko ↔ N. GrimbsOyuncu değişikliği
- 90'D. Frieser ↔ D. RieglerOyuncu değişikliği
- 81'D. Kreiker ↔ F. RistanicOyuncu değişikliği
- S. Spitali ↔ N. Lukasser WeitlanerOyuncu değişikliği80'
- C. Gruber ↔ M. MahmoudOyuncu değişikliği72'
- 71'J. Collmann ↔ F. RuschkeOyuncu değişikliği
- 71'D. Madritsch ↔ J. MayerOyuncu değişikliği
- L. Kronberger ↔ T. CrnkicOyuncu değişikliği61'
- 28'Gol D. Madritsch 0–1Asist: R. Vucic
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %83 10/12 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %8 1/12 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol) | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,92 (35 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,50 (6 gol) | 0,50 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %58 7/12 | %67 4/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | — |
| 7,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 8,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 9,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 10,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,0 | — |
| 2,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 3,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 4,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 5,5 Üst | %0 0/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | — | — |
| 2,5 Üst | — | — |
| 3,5 Üst | — | — |
| 4,5 Üst | — | — |
| 5,5 Üst | — | — |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 15,0 | — |
| 6,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 7,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 8,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 9,5 Üst | %100 1/1 | — |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | — | — |
| 6,5 Üst | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
SV Austria Salzburg (12 maç)
FC Blau-Weiss Linz (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
SV Austria Salzburg (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 5 | 5 |
FC Blau-Weiss Linz (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 6 | 0 |
| 61-75 | 6 | 0 |
| 76-90 | 12 | 2 |
Kartlar
SV Austria Salzburg
Sarı 33 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
FC Blau-Weiss Linz
Sarı 17 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
SV Austria Salzburg – FC Blau-Weiss Linz ilk 11'ler
SV Austria Salzburg · 3-4-3
- 1Simon Nesler-TäublK
- 14Christoph GruberD72' oyundan çıktı 72. dk
- 55Luca MeislD
- 60Simon PirklO
- 2Tobias RohrmoserD
- 10Florian RiederO
- 8Marco RottensteinerO
- 3San-Luca SpitaliD80' oyundan çıktı 80. dk
- 71Christian GebauerO
- 15Luca KronbergerF61' oyundan çıktı 61. dk
- 11Christian HuetzO
- 13Philipp BauerK
- 22Tobias PfefferD
- 5Lukas SchweighoferD
- 6Thomas SchandlO
- 7Mohammad MahmoudF72' oyuna girdi 72. dk
- 70Tamar CrnkicF61' oyuna girdi 61. dk
- 9Nico Lukasser-WeitlanerF80' oyuna girdi 80. dk
FC Blau-Weiss Linz · 3-4-1-2
- 26Christopher GiulianiK
- 17Alem PašićD
- 15Manuel MarandaD
- 2Fabio StraussD
- 28Dominik FrieserO90' oyundan çıktı 90. dk
- 18Diego MadritschO28' gol 28. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 47Dario KreikerO81' oyundan çıktı 81. dk
- 8Karim ConteO
- 30Anton TsarenkoO90' oyundan çıktı 90. dk
- 33Jacob CollmannF71' oyundan çıktı 71. dk
- 11Romeo VučićF28' asist 28. dk
- 1Valentin OelzK
- 22David RieglerD90' oyuna girdi 90. dk
- 6Jonas MayerO71' oyuna girdi 71. dk
- 27Thomas SchiestlO
- 5Nico GrimbsO90' oyuna girdi 90. dk
- 29Felix RuschkeO71' oyuna girdi 71. dk
- 10Filip RistanićF81' oyuna girdi 81. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Austria Salzburg için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Blau Weiss Linz son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 14 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Austria Salzburg iç saha 4 maçta maç başına 3,00 gol attı, 1,75 gol yedi; Blau Weiss Linz dış saha 4 maçta 1,50 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Austria Salzburg %100, Blau Weiss Linz %50. İlk yarıyı önde kapatma: Austria Salzburg 1/4, Blau Weiss Linz 2/4.
- Form (son 5)
- GGMBM – GBGGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 3,56 – 3,42 – 1,63
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,56, 0 – 3,42, 2 – 1,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,99, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,03.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 11:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avusturya · 2. Liga puan durumu · 1-Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 10 | +20 | 25 |
| 2 | First Vienna | 10 | +12 | 25 |
| 3 | Austria Vienna (Am) | 10 | +4 | 19 |
| 4 | Admira Wacker | 10 | +3 | 18 |
| 5 | SKU Amstetten | 10 | +4 | 17 |
| 6 | Austria Salzburg | 10 | +3 | 16 |
| 7 | Wacker Innsbruck | 10 | +1 | 14 |
| 8 | FC Liefering | 10 | -2 | 14 |
| 9 | Floridsdorfer AC | 10 | -2 | 13 |
| 10 | Voitsberg | 10 | 0 | 12 |
| 11 | Schwarz-Weiß Bregenz | 10 | -2 | 12 |
| 12 | SKN St. Pölten | 10 | -2 | 11 |
| 13 | Sturm Graz II | 10 | -8 | 8 |
| 14 | WSPG Wels | 10 | -12 | 8 |
| 15 | SV Kapfenberg | 10 | -7 | 7 |
| 16 | Rapid Wien II | 10 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 5 | +16 | 15 |
| 2 | First Vienna | 5 | +9 | 13 |
| 3 | Austria Vienna (Am) | 6 | +5 | 13 |
| 4 | SKU Amstetten | 5 | +4 | 11 |
| 5 | Schwarz-Weiß Bregenz | 4 | +7 | 10 |
| 6 | Floridsdorfer AC | 5 | +5 | 10 |
| 7 | Austria Salzburg | 5 | +4 | 10 |
| 8 | Admira Wacker | 5 | +1 | 9 |
| 9 | Wacker Innsbruck | 4 | +5 | 7 |
| 10 | Sturm Graz II | 5 | +1 | 7 |
| 11 | FC Liefering | 5 | 0 | 7 |
| 12 | SKN St. Pölten | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Voitsberg | 5 | -1 | 5 |
| 14 | SV Kapfenberg | 6 | -6 | 4 |
| 15 | WSPG Wels | 6 | -10 | 3 |
| 16 | Rapid Wien II | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | First Vienna | 5 | +3 | 12 |
| 2 | FC BW Linz | 5 | +4 | 10 |
| 3 | Admira Wacker | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Voitsberg | 5 | +1 | 7 |
| 5 | FC Liefering | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Wacker Innsbruck | 6 | -4 | 7 |
| 7 | Rapid Wien II | 6 | -5 | 7 |
| 8 | SKU Amstetten | 5 | 0 | 6 |
| 9 | Austria Salzburg | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Austria Vienna (Am) | 4 | -1 | 6 |
| 11 | WSPG Wels | 4 | -2 | 5 |
| 12 | SKN St. Pölten | 5 | -2 | 4 |
| 13 | SV Kapfenberg | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Floridsdorfer AC | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Schwarz-Weiß Bregenz | 6 | -9 | 2 |
| 16 | Sturm Graz II | 5 | -9 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
