Stuttgart 2-3 Monchengladbach: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Stuttgart 2–3 Monchengladbach (23 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 15–16, isabetli şut 5–6, topa sahip olma %70–%30, korner 6–5.
Maç özeti
Stuttgart – Monchengladbach maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Ermedin Demirović 5', 83' (Stuttgart); Joe Scally 38', Shuto Machino 51', Wael Mohya 66' (Monchengladbach). xG: Stuttgart 1,6 – 2,7 Monchengladbach.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Stuttgart: S. Hoeneb · Monchengladbach: A. Blessin
Maç akışı
Stuttgart üstte · Monchengladbach altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: Ermedin Demirović (Stuttgart)
- 38' gol: Joe Scally (Monchengladbach)
- 44' sarı kart: Leo Sauer (Stuttgart)
- 45' sarı kart: Atakan Karazor (Stuttgart)
- 45+3' sarı kart: Florian Neuhaus (Monchengladbach)
- 51' gol: Shuto Machino (Monchengladbach)
- 53' sarı kart: Zento Uno (Monchengladbach)
- 54' sarı kart: Joe Scally (Monchengladbach)
- 55' oyuncu değişikliği: Dženan Pejčinović ↔ Deniz Undav (Stuttgart)
- 55' oyuncu değişikliği: Leo Sauer ↔ Jamie Leweling (Stuttgart)
- 55' oyuncu değişikliği: Lorenz Assignon ↔ Bilal El Khannouss (Stuttgart)
- 64' oyuncu değişikliği: Atakan Karazor ↔ Grischa Prömel (Stuttgart)
- 66' gol: Wael Mohya (Monchengladbach)
- 70' oyuncu değişikliği: Joe Scally ↔ Yukhym Konoplya (Monchengladbach)
- 70' oyuncu değişikliği: Wael Mohya ↔ Robin Hack (Monchengladbach)
- 76' oyuncu değişikliği: Fabio Cristian Chiarodia ↔ David Herold (Monchengladbach)
- 79' sarı kart: Lukas Ullrich (Monchengladbach)
- 83' gol: Ermedin Demirović (Stuttgart)
- 84' oyuncu değişikliği: Shuto Machino ↔ Lion Schweers (Monchengladbach)
- 84' oyuncu değişikliği: Hugo Bolin ↔ Mathieu Nguefack (Monchengladbach)
- 90' oyuncu değişikliği: Finn Jeltsch ↔ Jeffrey Julian Gaston Chabot (Stuttgart)
Maç olayları
- StuttgartMonchengladbach
- Finn Jeltsch ↔ Jeffrey Julian Gaston ChabotOyuncu değişikliği90'
- 84'Shuto Machino ↔ Lion SchweersOyuncu değişikliği
- 84'Hugo Bolin ↔ Mathieu NguefackOyuncu değişikliği
- Gol Ermedin Demirović 2–3Asist: Jamie Leweling83'
- 79'Lukas UllrichSarı kart
- 76'Fabio Cristian Chiarodia ↔ David HeroldOyuncu değişikliği
- 70'Joe Scally ↔ Yukhym KonoplyaOyuncu değişikliği
- 70'Wael Mohya ↔ Robin HackOyuncu değişikliği
- 66'Gol Wael Mohya 1–3Asist: Joe Scally
- Atakan Karazor ↔ Grischa PrömelOyuncu değişikliği64'
- Dženan Pejčinović ↔ Deniz UndavOyuncu değişikliği55'
- Leo Sauer ↔ Jamie LewelingOyuncu değişikliği55'
- Lorenz Assignon ↔ Bilal El KhannoussOyuncu değişikliği55'
- 54'Joe ScallySarı kart
- 53'Zento UnoSarı kart
- 51'Gol Shuto Machino 1–2Asist: Wael Mohya
- 45+3'Florian NeuhausSarı kart
- Atakan KarazorSarı kart45'
- Leo SauerSarı kart44'
- 38'Gol Joe Scally 1–1Asist: Zento Uno
- Gol Ermedin Demirović 1–0Asist: Dženan Pejčinović5'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %78 7/9 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasında | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (15 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,42 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,78 (25 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 1,03 yüksek | 3,00 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9ligde 12. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9ligde 13.–14. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %89 8/9ligde 1.–3. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,2 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %78 7/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,6 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,7 | 12,8 |
| 6,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Geride | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Geride | %44 4/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Stuttgart (9 maç)
Monchengladbach (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Stuttgart (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Monchengladbach (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 0 | 6 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 1 | 8 |
Kartlar
Stuttgart
Sarı 12 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,3)
Monchengladbach
Sarı 27 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 3,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 78 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Stuttgart: iç saha, 4 maç · Monchengladbach: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Stuttgart – Monchengladbach ilk 11'ler
Stuttgart · 4-2-3-1
- 41D. SeimenK
- 22L. AssignonD55' oyundan çıktı 55. dk
- 29Finn JeltschD90' oyundan çıktı 90. dk
- 3R. HendriksD
- 7M. MittelstädtD
- 6A. StillerO
- 16A. KarazorO45' sarı kart 45. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 44L. SauerO44' sarı kart 44. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 17D. PejčinovićO5' asist 5. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 10C. FührichO
- 9E. DemirovićF5' gol 5. dk83' gol 83. dk
- 2A. Al DakhilD
- 1F. BredlowK
- 24J. ChabotD90' oyuna girdi 90. dk
- 18J. LewelingF55' oyuna girdi 55. dk83' asist 83. dk
- 21G. PrömelO64' oyuna girdi 64. dk
- 47Y. SpaltD
- 20L. StergiouD
- 26D. UndavF55' oyuna girdi 55. dk
- 11B. El KhannoussO55' oyuna girdi 55. dk
Teknik direktör: S. Hoeneb
Monchengladbach · 3-4-2-1
- 1M. NicolasK
- 14D. HashiokaD
- 16P. SanderD
- 2F. ChiarodiaD76' oyundan çıktı 76. dk
- 29J. ScallyO38' gol 38. dk54' sarı kart 54. dk66' asist 66. dk+1
- 47Z. UnoO38' asist 38. dk53' sarı kart 53. dk
- 10F. NeuhausO45+3' sarı kart 45+3. dk
- 26L. UllrichO79' sarı kart 79. dk
- 38H. BolinO84' oyundan çıktı 84. dk
- 36W. MohyaO51' asist 51. dk66' gol 66. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 18S. MachinoF51' gol 51. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 7K. StögerO
- 48Lion SchweersD
- 34M. NguefackO84' oyuna girdi 84. dk
- 22Y. KonoplyaD70' oyuna girdi 70. dk
- 20D. HeroldD76' oyuna girdi 76. dk
- 25R. HackO70' oyuna girdi 70. dk
- 39I. M. DanfaF
- 33D. BatzK
- 35J. UwakhonyeF
Teknik direktör: A. Blessin
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Almanya · Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Stuttgart 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-3). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Monchengladbach son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 8 gol attı, 17 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Stuttgart 9, Monchengladbach 7 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Ocak 2026, Monchengladbach 0-3 Stuttgart.
- Sıralama
- 13. (6 p) – 18. (0 p)
- Form (son 5)
- BMGGM – MMMMM
- H2H (G-B-M)
- 9-2-7 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- Korner ort. (maç)
- 12,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,23 – 5,67 – 6,62
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Stuttgart bu sezon 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,67 gol yedi; Monchengladbach bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 3,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stuttgart %50, Monchengladbach %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stuttgart %50, Monchengladbach %67. İlk yarıyı önde kapatma: Stuttgart 2/6, Monchengladbach 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Stuttgart 6,7, Monchengladbach 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,1. Maç başına kart: Stuttgart 1,0, Monchengladbach 3,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,23, 0 – 5,67, 2 – 6,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,50, Üst 1,16. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,42.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 12,1; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 9 | +20 | 21 |
| 2 | Borussia Dortmund | 9 | +9 | 21 |
| 3 | RB Leipzig | 9 | +14 | 18 |
| 4 | SC Freiburg | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Werder Bremen | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 8 | +2 | 13 |
| 7 | SV Elversberg | 9 | -1 | 13 |
| 8 | VfB Stuttgart | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 9 | -5 | 12 |
| 10 | Hamburger SV | 9 | -10 | 12 |
| 11 | FSV Mainz 05 | 9 | -1 | 10 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 9 | -3 | 10 |
| 13 | FC Augsburg | 9 | 0 | 9 |
| 14 | 1899 Hoffenheim | 8 | -2 | 9 |
| 15 | 1. FC Köln | 8 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | -13 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RB Leipzig | 5 | +21 | 15 |
| 2 | Borussia Dortmund | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Bayern München | 4 | +16 | 10 |
| 4 | Werder Bremen | 4 | +5 | 10 |
| 5 | SC Freiburg | 4 | +7 | 9 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | +5 | 9 |
| 7 | SV Elversberg | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Hamburger SV | 4 | -1 | 9 |
| 9 | 1. FC Köln | 4 | +2 | 8 |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 0 | 7 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 5 | 0 | 7 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 4 | +2 | 6 |
| 13 | FC Augsburg | 5 | +2 | 6 |
| 14 | VfB Stuttgart | 4 | +2 | 6 |
| 15 | Union Berlin | 5 | -1 | 6 |
| 16 | FC Schalke 04 | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Borussia Mönchengladbach | 4 | -3 | 1 |
| 18 | FSV Mainz 05 | 5 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 5 | +4 | 11 |
| 2 | FSV Mainz 05 | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Borussia Dortmund | 4 | +2 | 8 |
| 4 | SC Freiburg | 4 | +1 | 7 |
| 5 | VfB Stuttgart | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Werder Bremen | 5 | -3 | 5 |
| 7 | Eintracht Frankfurt | 5 | -5 | 5 |
| 8 | FC Schalke 04 | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Bayer Leverkusen | 4 | -3 | 4 |
| 10 | SV Elversberg | 5 | -5 | 4 |
| 11 | FC Augsburg | 4 | -2 | 3 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 4 | -3 | 3 |
| 13 | 1899 Hoffenheim | 4 | -4 | 3 |
| 14 | RB Leipzig | 4 | -7 | 3 |
| 15 | Hamburger SV | 5 | -9 | 3 |
| 16 | Borussia Mönchengladbach | 5 | -10 | 3 |
| 17 | 1. FC Köln | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Union Berlin | 3 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
