← Maçlar
Avusturya · Bundesliga · 10. hafta25 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

Sturm Graz 2-2 SV Ried: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Sturm Graz
2–2İY 1–1
SV Ried
Maç sonu

Sturm Graz 2–2 SV Ried (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 27–10, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %44–%56, korner 8–2.

Maç özeti

Sturm Graz – SV Ried maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Simon Seidl 31', Belmin Beganovic 90+2' (Sturm Graz); Philipp Pomer 45+5' (pen.), Isaac Thelin 55' (SV Ried). xG: Sturm Graz 2,0 – 1,4 SV Ried.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Sturm Graz: F. Ingolitsch · SV Ried: M. Despotović

Maç akışı

Sturm Graz üstte · SV Ried altta

01530İY607590 25' sarı kart: Luka Capan (SV Ried)31' gol: Simon Seidl (Sturm Graz)47' sarı kart: Fabian Hubert Rossdorfer (SV Ried)45+2' kırmızı kart: Arjan Malić (Sturm Graz)45+4' sarı kart: Jon Gorenc Stanković (Sturm Graz)45+5' gol: Philipp Pomer (SV Ried)55' gol: Isaac Thelin (SV Ried)63' oyuncu değişikliği: Lukas Malicsek ↔ Martin Rasner (SV Ried)↔64' oyuncu değişikliği: Jussef Nasrawe ↔ Stefan Schwab (SV Ried)↔67' oyuncu değişikliği: Luis Balbo ↔ Petar Petrović (Sturm Graz)↔67' oyuncu değişikliği: Simon Seidl ↔ Belmin Beganovic (Sturm Graz)↔78' oyuncu değişikliği: Oumar Diakité ↔ Szymon Wlodarczyk (Sturm Graz)↔78' oyuncu değişikliği: Jon Gorenc Stanković ↔ Julian Halwachs (Sturm Graz)↔80' oyuncu değişikliği: Isaac Thelin ↔ Evan Eghosa Aisowieren (SV Ried)↔80' oyuncu değişikliği: J. Rhodes ↔ Joris Boguo (SV Ried)↔87' oyuncu değişikliği: Luka Capan ↔ Oliver Steurer (SV Ried)↔89' oyuncu değişikliği: Valmir Matoshi ↔ Niklas Geyrhofer (Sturm Graz)↔90+2' gol: Belmin Beganovic (Sturm Graz)90+2' sarı kart: Szymon Wlodarczyk (Sturm Graz)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 25' sarı kart: Luka Capan (SV Ried)
  • 31' gol: Simon Seidl (Sturm Graz)
  • 47' sarı kart: Fabian Hubert Rossdorfer (SV Ried)
  • 45+2' kırmızı kart: Arjan Malić (Sturm Graz)
  • 45+4' sarı kart: Jon Gorenc Stanković (Sturm Graz)
  • 45+5' gol: Philipp Pomer (SV Ried)
  • 55' gol: Isaac Thelin (SV Ried)
  • 63' oyuncu değişikliği: Lukas Malicsek ↔ Martin Rasner (SV Ried)
  • 64' oyuncu değişikliği: Jussef Nasrawe ↔ Stefan Schwab (SV Ried)
  • 67' oyuncu değişikliği: Luis Balbo ↔ Petar Petrović (Sturm Graz)
  • 67' oyuncu değişikliği: Simon Seidl ↔ Belmin Beganovic (Sturm Graz)
  • 78' oyuncu değişikliği: Oumar Diakité ↔ Szymon Wlodarczyk (Sturm Graz)
  • 78' oyuncu değişikliği: Jon Gorenc Stanković ↔ Julian Halwachs (Sturm Graz)
  • 80' oyuncu değişikliği: Isaac Thelin ↔ Evan Eghosa Aisowieren (SV Ried)
  • 80' oyuncu değişikliği: J. Rhodes ↔ Joris Boguo (SV Ried)
  • 87' oyuncu değişikliği: Luka Capan ↔ Oliver Steurer (SV Ried)
  • 89' oyuncu değişikliği: Valmir Matoshi ↔ Niklas Geyrhofer (Sturm Graz)
  • 90+2' gol: Belmin Beganovic (Sturm Graz)
  • 90+2' sarı kart: Szymon Wlodarczyk (Sturm Graz)

Maç olayları

  1. Sturm GrazSV Ried
  2. Gol Belmin Beganovic 2–2Asist: Jacob Peter Hödl90+2'
  3. Szymon WlodarczykSarı kart90+2'
  4. Valmir Matoshi ↔ Niklas GeyrhoferOyuncu değişikliği89'
  5. 87'Luka Capan ↔ Oliver SteurerOyuncu değişikliği
  6. 80'Isaac Thelin ↔ Evan Eghosa AisowierenOyuncu değişikliği
  7. 80'J. Rhodes ↔ Joris BoguoOyuncu değişikliği
  8. Oumar Diakité ↔ Szymon WlodarczykOyuncu değişikliği78'
  9. Jon Gorenc Stanković ↔ Julian HalwachsOyuncu değişikliği78'
  10. Luis Balbo ↔ Petar PetrovićOyuncu değişikliği67'
  11. Simon Seidl ↔ Belmin BeganovicOyuncu değişikliği67'
  12. 64'Jussef Nasrawe ↔ Stefan SchwabOyuncu değişikliği
  13. 63'Lukas Malicsek ↔ Martin RasnerOyuncu değişikliği
  14. 55'Gol Isaac Thelin 1–2Asist: Fabian Hubert Rossdorfer
  15. 47'Fabian Hubert RossdorferSarı kart
  16. 45+5'Penaltı golü Philipp Pomer 1–1Penaltı
  17. Jon Gorenc StankovićSarı kart45+4'
  18. Arjan MalićKırmızı kart45+2'
  19. Arjan MalićVAR: inceleme45'
  20. Gol Simon Seidl 1–031'
  21. 25'Luka CapanSarı kart

Maç istatistikleri

Sturm GrazSV Ried
44%Topa sahip olma56%
1,99Beklenen gol (xG)1,39
27Toplam şut10
6İsabetli şut4
13İsabetsiz şut5
8Engellenen şut1
19Ceza sahası içi şut5
8Ceza sahası dışı şut5
8Korner2
9Faul13
2Sarı kart2
1Kırmızı kart0
2Kurtarış4
325Pas439
244İsabetli pas361

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sturm Graz
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%45 5/11%60 3/5
Beraberlik%36 4/11%40 2/5
Mağlubiyet%18 2/11%0 0/5
SV Ried
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%33 4/12%17 1/6
Beraberlik%33 4/12%50 3/6
Mağlubiyet%33 4/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sturm Graz
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,73 (19 gol)ligde 6. · lig ortalamasında2,40 (12 gol)
Yediği gol / maç1,18 (13 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,44 düşük1,00 (5 gol)
SV Ried
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,75 (21 gol)ligde 5. · lig ortalamasında1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,83 (22 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,21 yüksek2,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sturm Graz
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%64 7/11ligde 3. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%80 4/5
1,5 Üst%91 10/11%80 4/5
2,5 Üst%45 5/11ligde 12. · lig ortalamasından 19 puan düşük%60 3/5
3,5 Üst%27 3/11%40 2/5
Gol yememe%27 3/11%20 1/5
SV Ried
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%92 11/12ligde 1. · lig ortalamasından 35 puan yüksek%100 6/6
1,5 Üst%92 11/12%100 6/6
2,5 Üst%67 8/12ligde 4.–5. · lig ortalamasında%67 4/6
3,5 Üst%50 6/12%50 3/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Sturm Graz
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,513,0
7,5 Üst%82 9/11%100 5/5
8,5 Üst%82 9/11%100 5/5
9,5 Üst%64 7/11%60 3/5
10,5 Üst%45 5/11%40 2/5
SV Ried
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,89,7
7,5 Üst%67 8/12%67 4/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%58 7/12%67 4/6
10,5 Üst%42 5/12%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Sturm Graz
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart4,54,8
2,5 Üst%91 10/11%80 4/5
3,5 Üst%73 8/11%80 4/5
4,5 Üst%45 5/11%60 3/5
5,5 Üst%27 3/11%40 2/5
SV Ried
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart3,93,5
2,5 Üst%75 9/12%83 5/6
3,5 Üst%58 7/12%50 3/6
4,5 Üst%33 4/12%17 1/6
5,5 Üst%17 2/12%0 0/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Sturm Graz
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut8,810,0
6,5 Üst%82 9/11%80 4/5
7,5 Üst%55 6/11%80 4/5
8,5 Üst%55 6/11%80 4/5
9,5 Üst%45 5/11%80 4/5
SV Ried
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut10,29,8
6,5 Üst%92 11/12%100 6/6
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%75 9/12%83 5/6
9,5 Üst%67 8/12%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sturm Graz
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%18 2/11%20 1/5
Berabere%55 6/11%60 3/5
Geride%27 3/11%20 1/5
SV Ried
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%33 4/12%17 1/6
Berabere%42 5/12%50 3/6
Geride%25 3/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sturm Graz (11 maç)

1/121/X01/20X/13X/X2X/212/102/X22/21

SV Ried (12 maç)

1/141/X01/20X/10X/X4X/212/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sturm Graz (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 1
31-45 6 4
46-60 4 1
61-75 3 1
76-90 4 3

SV Ried (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 4
16-30 2 4
31-45 5 2
46-60 1 1
61-75 2 1
76-90 4 6

Kartlar

Sturm Graz

Sarı 24 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,2)

SV Ried

Sarı 27 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Sturm Graz: iç saha, 5 maç · SV Ried: dış saha, 6 maç

Sturm GrazSV Ried
%50,0Topa sahip olma%51,3
2,52Beklenen gol (xG)1,40
19,0Toplam şut13,5
5,8İsabetli şut4,0
13,6Ceza sahası içi şut7,8
8,0Korner4,3
339Pas414
%75Pas isabeti%84
3,0Kurtarış3,8
9,2Faul12,2
2,6Ofsayt0,8
2,0Sarı kart2,0
0,20Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,24Rakibin xG'si1,71
15,0Rakibin şutu18,0
4,2Rakibin isabetli şutu5,8
5,0Rakibin korneri5,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Sturm Graz – SV Ried ilk 11'ler

Sturm Graz · 3-4-2-1

  1. 22A. HelacK
  2. 23A. MalicD45+2' kırmızı kart 45+2. dk
  3. 2J. QuarshieD
  4. 30P. KollerD
  5. 43Jacob Peter HödlO90+2' asist 90+2. dk
  6. 4J. Gorenc StankovičO45+4' sarı kart 45+4. dk78' oyundan çıktı 78. dk
  7. 39Luca WeinhandlO
  8. 27L. BalboO67' oyundan çıktı 67. dk
  9. 19S. SeidlO31' gol 31. dk67' oyundan çıktı 67. dk
  10. 78V. MatoshiO89' oyundan çıktı 89. dk
  11. 14O. DiakitéF78' oyundan çıktı 78. dk
Yedekler
  • 26B. BeganovićF67' oyuna girdi 67. dk90+2' gol 90+2. dk
  • 35N. GeyrhoferD89' oyuna girdi 89. dk
  • 40J. HalwachsO78' oyuna girdi 78. dk
  • 11A. KayomboF
  • 41E. LorenzK
  • 99Kelechi NnamdiD
  • 21P. PetrovićD67' oyuna girdi 67. dk
  • 5A. VallciD
  • 17S. WłodarczykF78' oyuna girdi 78. dk90+2' sarı kart 90+2. dk

Teknik direktör: F. Ingolitsch

SV Ried · 3-4-1-2

  1. 1A. LeitnerK
  2. 5D. RadonjicD
  3. 28S. ChukwudiD
  4. 29L. CapanD25' sarı kart 25. dk87' oyundan çıktı 87. dk
  5. 18F. RossdorferO47' sarı kart 47. dk55' asist 55. dk
  6. 6Y. MaartO
  7. 4L. MalicsekO63' oyundan çıktı 63. dk
  8. 17P. PomerO45+5' gol 45+5. dk
  9. 10J. NasraweO64' oyundan çıktı 64. dk
  10. 92I. Kiese ThelinF55' gol 55. dk80' oyundan çıktı 80. dk
  11. 11J. RhodesF80' oyundan çıktı 80. dk
Yedekler
  • 21T. KusanovicF
  • 19T. Lund JensenO
  • 8M. RasnerO63' oyuna girdi 63. dk
  • 22S. SchwabO64' oyuna girdi 64. dk
  • 9N. SissokoF
  • 30O. SteurerD87' oyuna girdi 87. dk
  • 13H. HankičK
  • 47Evan Eghosa AisowierenO80' oyuna girdi 80. dk
  • 15J. BoguoF80' oyuna girdi 80. dk

Teknik direktör: M. Despotović

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Sturm Graz 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-7). Ried son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 15 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Sturm Graz 9 – Ried 1; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2026, Sturm Graz 1-0 Ried.

Sıralama
4. (17 p) – 5. (14 p)
Form (son 5)
GGMGM – GGGBG
H2H (G-B-M)
9-2-1 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %100
Korner ort. (maç)
11,6
iddaa MS 1-0-2
1,53 – 3,98 – 4,26
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Sturm Graz iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 0,75 gol yedi; Ried dış saha 4 maçta 1,50 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sturm Graz %75, Ried %100. İlk yarıyı önde kapatma: Sturm Graz 1/4, Ried 1/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Sturm Graz 8,0, Ried 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,6. Maç başına kart: Sturm Graz 2,0, Ried 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,98, 2 – 4,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,51, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,35.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %88; maç başına toplam korner ortalaması 11,6; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Avusturya · Bundesliga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Rapid Vienna 121101 399 +3033 GGGGG
2Red Bull Salzburg 11830 296 +2327 GBGGG
3Lask Linz 12813 3015 +1525 MGMGG
4Sturm Graz 11542 1913 +619 MGGBB
5TSV Hartberg 11524 2019 +117 BGMGG
6Ried 12444 2122 -116 GGBBM
7WSG Wattens 11335 1417 -312 MMGBM
8Austria Lustenau 12327 1530 -1511 MMMMG
9SCR Altach 11317 1117 -610 MGMGB
10Grazer AK 12246 929 -2010 BMBMM
11Austria Vienna 11218 1022 -127 BMMMM
12Wolfsberger AC 12138 826 -186 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Rapid Vienna 7700 293 +2621
2Red Bull Salzburg 6600 213 +1818
3Lask Linz 6402 137 +612
4Sturm Graz 5320 125 +711
5SCR Altach 6312 117 +410
6Ried 6312 1210 +210
7TSV Hartberg 6312 1112 -110
8Austria Lustenau 6312 711 -410
9Grazer AK 5131 47 -36
10Wolfsberger AC 6123 610 -45
11WSG Wattens 5032 59 -43
12Austria Vienna 5104 28 -63
#TakımOGBMAYAVP
1Lask Linz 6411 178 +913
2Rapid Vienna 5401 106 +412
3Red Bull Salzburg 5230 83 +59
4WSG Wattens 6303 98 +19
5Sturm Graz 6222 78 -18
6TSV Hartberg 5212 97 +27
7Ried 6132 912 -36
8Austria Vienna 6114 814 -64
9Grazer AK 7115 522 -174
10Austria Lustenau 6015 819 -111
11Wolfsberger AC 6015 216 -141
12SCR Altach 5005 010 -100

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,53X3,9824,26

Çifte şans

1X1,11121,13X22,01

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,35

1,5 Alt / Üst

Alt5,51Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,51Üst1,34

3,5 Alt / Üst

Alt1,57Üst1,98

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.