← Maçlar
İskoçya · League Two · 10. hafta10 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Stirling Alb 2-1 Kelty Hearts: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stirling Alb
2–1İY 0–1
Kelty Hearts
Maç sonu

Stirling Alb 2–1 Kelty Hearts (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Stirling Alb – Kelty Hearts maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stirling Alb
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%31 4/13%50 3/6
Beraberlik%23 3/13%33 2/6
Mağlubiyet%46 6/13%17 1/6
Kelty Hearts
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%46 6/13%29 2/7
Beraberlik%0 0/13%0 0/7
Mağlubiyet%54 7/13%71 5/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stirling Alb
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,46 (19 gol)2,00 (12 gol)
Yediği gol / maç2,23 (29 gol)1,33 (8 gol)
Kelty Hearts
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,38 (18 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç1,77 (23 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stirling Alb
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%54 7/13%67 4/6
1,5 Üst%92 12/13%100 6/6
2,5 Üst%62 8/13%50 3/6
3,5 Üst%38 5/13%33 2/6
Gol yememe%15 2/13%17 1/6
Kelty Hearts
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%69 9/13%57 4/7
1,5 Üst%85 11/13%86 6/7
2,5 Üst%69 9/13%57 4/7
3,5 Üst%38 5/13%29 2/7
Gol yememe%8 1/13%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stirling Alb
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%15 2/13%33 2/6
Berabere%23 3/13%17 1/6
Geride%62 8/13%50 3/6
Kelty Hearts
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%46 6/13%43 3/7
Berabere%15 2/13%0 0/7
Geride%38 5/13%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stirling Alb (13 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/202/112/X12/26

Kelty Hearts (13 maç)

1/151/X01/21X/11X/X0X/212/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stirling Alb (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 3 7
31-45 1 9
46-60 5 3
61-75 6 1
76-90 3 5

Kelty Hearts (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 2 5
31-45 1 3
46-60 1 2
61-75 3 4
76-90 4 7

Kartlar

Stirling Alb

Sarı 29 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Kelty Hearts

Sarı 40 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 3,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 65 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · League Two puan durumu · Division3

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Stranraer 11722 259 +1623 GGBGG
2Clyde 11722 2718 +923 GBMGG
3Elgin City 11533 2717 +1018 MMGGB
4Spartans 11434 2220 +215 GMMGM
5Kelty Hearts 11506 1621 -515 MMGMG
6Dumbarton 11416 1218 -613 MGGMB
7Stirling Albion 11335 1424 -1012 MBGGB
8Edinburgh City 11443 2018 +211 GGBMB
9Forfar Athletic 11326 1119 -811 MGMMM
10Annan Athletic 11308 1121 -109 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Clyde 6600 196 +1318
2Dumbarton 6411 96 +313
3Kelty Hearts 5401 118 +312
4Elgin City 6321 169 +711
5Stranraer 5311 62 +410
6Forfar Athletic 5302 65 +19
7Stirling Albion 5221 76 +18
8Edinburgh City 5212 1012 -27
9Spartans 6132 1313 06
10Annan Athletic 6204 813 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Stranraer 6411 197 +1213
2Edinburgh City 6231 106 +49
3Spartans 5302 97 +29
4Elgin City 5212 118 +37
5Clyde 5122 812 -45
6Stirling Albion 6114 718 -114
7Annan Athletic 5104 38 -53
8Kelty Hearts 6105 513 -83
9Forfar Athletic 6024 514 -92
10Dumbarton 5005 312 -90

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:03 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,22X3,3222,36

Çifte şans

1X1,32121,16X21,37

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,18

1,5 Alt / Üst

Alt3,99Üst1,08

2,5 Alt / Üst

Alt2,03Üst1,47

3,5 Alt / Üst

Alt1,37Üst2,25

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.