← Maçlar
İskoçya · Championship · 11. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Stenhousemuir 1-1 Raith Rovers: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stenhousemuir
1–1İY 1–0
Raith Rovers
Maç sonu

Stenhousemuir 1–1 Raith Rovers (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Stenhousemuir – Raith Rovers maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: M. Anderson 20' (Stenhousemuir); J. Rowe 46' (Raith Rovers).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Stenhousemuir üstte · Raith Rovers altta

01530İY607590 20' gol: M. Anderson (Stenhousemuir)46' oyuncu değişikliği: K. Montagu ↔ P. McMullan (Raith Rovers)↔46' gol: J. Rowe (Raith Rovers)56' sarı kart: L. Grant (Stenhousemuir)56' sarı kart: K. Turner (Raith Rovers)67' oyuncu değişikliği: F. Robson ↔ M. Gillies (Stenhousemuir)↔67' oyuncu değişikliği: O. MacIntyre ↔ K. Bilham (Stenhousemuir)↔69' oyuncu değişikliği: Z. Delaney ↔ L. Stevenson (Raith Rovers)↔72' oyuncu değişikliği: G. Stevenson ↔ L. O'Donnell (Stenhousemuir)↔72' oyuncu değişikliği: E. O'Reilly ↔ L. Hodgkiss (Stenhousemuir)↔83' sarı kart: S. Young (Stenhousemuir)86' oyuncu değişikliği: A. Shinnie ↔ D. Carrick (Stenhousemuir)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 20' gol: M. Anderson (Stenhousemuir)
  • 46' oyuncu değişikliği: K. Montagu ↔ P. McMullan (Raith Rovers)
  • 46' gol: J. Rowe (Raith Rovers)
  • 56' sarı kart: L. Grant (Stenhousemuir)
  • 56' sarı kart: K. Turner (Raith Rovers)
  • 67' oyuncu değişikliği: F. Robson ↔ M. Gillies (Stenhousemuir)
  • 67' oyuncu değişikliği: O. MacIntyre ↔ K. Bilham (Stenhousemuir)
  • 69' oyuncu değişikliği: Z. Delaney ↔ L. Stevenson (Raith Rovers)
  • 72' oyuncu değişikliği: G. Stevenson ↔ L. O'Donnell (Stenhousemuir)
  • 72' oyuncu değişikliği: E. O'Reilly ↔ L. Hodgkiss (Stenhousemuir)
  • 83' sarı kart: S. Young (Stenhousemuir)
  • 86' oyuncu değişikliği: A. Shinnie ↔ D. Carrick (Stenhousemuir)

Maç olayları

  1. StenhousemuirRaith Rovers
  2. A. Shinnie ↔ D. CarrickOyuncu değişikliği86'
  3. S. YoungSarı kart83'
  4. G. Stevenson ↔ L. O'DonnellOyuncu değişikliği72'
  5. E. O'Reilly ↔ L. HodgkissOyuncu değişikliği72'
  6. 69'Z. Delaney ↔ L. StevensonOyuncu değişikliği
  7. F. Robson ↔ M. GilliesOyuncu değişikliği67'
  8. O. MacIntyre ↔ K. BilhamOyuncu değişikliği67'
  9. L. GrantSarı kart56'
  10. 56'K. TurnerSarı kart
  11. 46'K. Montagu ↔ P. McMullanOyuncu değişikliği
  12. 46'Gol J. Rowe 1–1Asist: A. Lyall
  13. Gol M. Anderson 1–0Asist: S. Young20'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stenhousemuir
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%50 7/14%57 4/7
Beraberlik%14 2/14%14 1/7
Mağlubiyet%36 5/14%29 2/7
Raith Rovers
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%50 7/14%57 4/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%21 3/14%14 1/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stenhousemuir
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,14 (16 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,14 (16 gol)0,86 (6 gol)
Raith Rovers
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,43 (20 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç0,64 (9 gol)0,57 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stenhousemuir
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%29 4/14%29 2/7
1,5 Üst%64 9/14%57 4/7
2,5 Üst%29 4/14%29 2/7
3,5 Üst%14 2/14%14 1/7
Gol yememe%43 6/14%43 3/7
Raith Rovers
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%29 4/14%43 3/7
1,5 Üst%79 11/14%71 5/7
2,5 Üst%29 4/14%43 3/7
3,5 Üst%14 2/14%14 1/7
Gol yememe%50 7/14%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stenhousemuir
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%36 5/14%43 3/7
Berabere%43 6/14%43 3/7
Geride%21 3/14%14 1/7
Raith Rovers
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%50 7/14%57 4/7
Berabere%36 5/14%29 2/7
Geride%14 2/14%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stenhousemuir (14 maç)

1/141/X11/20X/13X/X1X/222/102/X02/23

Raith Rovers (14 maç)

1/171/X01/20X/10X/X3X/222/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stenhousemuir (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 5 4
31-45 2 2
46-60 5 5
61-75 0 0
76-90 3 2

Raith Rovers (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 1
16-30 3 2
31-45 3 1
46-60 2 3
61-75 3 0
76-90 2 2

Kartlar

Stenhousemuir

Sarı 28 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,0)

Raith Rovers

Sarı 26 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Stenhousemuir son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Raith Rovers son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Stenhousemuir 0 – Raith Rovers 3; 2 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,20 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Ağustos 2026, Raith Rovers 1-1 Stenhousemuir.

Sıralama
1. (22 p) – 3. (20 p)
Form (son 5)
MGGGG – GGMBG
H2H (G-B-M)
0-2-3 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %40
iddaa MS 1-0-2
2,87 – 2,78 – 2,09
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stenhousemuir iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 0,25 gol yedi; Raith Rovers dış saha 5 maçta 1,20 attı, 0,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stenhousemuir %25, Raith Rovers %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stenhousemuir %25, Raith Rovers %40. İlk yarıyı önde kapatma: Stenhousemuir 2/4, Raith Rovers 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,87, 0 – 2,78, 2 – 2,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,35, Üst 2,24. Karşılıklı Gol: Var 1,90, Yok 1,52.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %32; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 5 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · Championship puan durumu · Division1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Partick 14842 187 +1128 GBGMG
2Raith Rovers 14743 209 +1125 GBMGB
3Dunfermline 14671 157 +825 BGGGB
4Stenhousemuir 14725 1616 023 BMMMM
5Livingston 14635 1912 +721 MBGGB
6Inverness CT 14554 1817 +120 MGGMB
7Ayr Utd 13436 1418 -415 GBMGM
8Arbroath 14428 1123 -1214 MMMMG
9Morton 13418 1623 -713 MGGGG
10Queen's Park 142111 823 -157 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Partick 7421 113 +814
2Stenhousemuir 7412 86 +213
3Dunfermline 6330 103 +712
4Inverness CT 7331 84 +412
5Raith Rovers 7322 95 +411
6Arbroath 7322 99 011
7Livingston 7313 97 +210
8Ayr Utd 7223 89 -18
9Morton 7205 913 -46
10Queen's Park 7205 510 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Raith Rovers 7421 114 +714
2Partick 7421 74 +314
3Dunfermline 8341 54 +113
4Livingston 7322 105 +511
5Stenhousemuir 7313 810 -210
6Inverness CT 7223 1013 -38
7Morton 6213 710 -37
8Ayr Utd 6213 69 -37
9Arbroath 7106 214 -123
10Queen's Park 7016 313 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,87X2,7822,09

Çifte şans

1X1,39121,22X21,20

Karşılıklı gol

Var1,90Yok1,52

1,5 Alt / Üst

Alt2,27Üst1,34

2,5 Alt / Üst

Alt1,35Üst2,24

3,5 Alt / Üst

Alt1,06Üst4,22

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.