← Maçlar
İskoçya · Championship · 9. hafta27 Ekim 2026 · 22:45 TSİ

Stenhousemuir 0-1 Dunfermline: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stenhousemuir
0–1İY 0–0
Dunfermline
Maç sonu

Stenhousemuir 0–1 Dunfermline (27 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Stenhousemuir – Dunfermline maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: R. MacLeod 76' (Dunfermline).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Stenhousemuir üstte · Dunfermline altta

01530İY607590 16' sarı kart: L. Grant (Stenhousemuir)37' oyuncu değişikliği: J. Cooper ↔ K. Bray (Dunfermline)↔61' oyuncu değişikliği: L. O'Donnell ↔ L. Hodgkiss (Stenhousemuir)↔70' oyuncu değişikliği: A. Amade ↔ C. Gilmour (Dunfermline)↔70' oyuncu değişikliği: O. Adams ↔ C. Kane (Dunfermline)↔72' oyuncu değişikliği: M. Gillies ↔ L. Lloyd (Stenhousemuir)↔72' oyuncu değişikliği: E. O'Reilly ↔ F. Robson (Stenhousemuir)↔76' gol: R. MacLeod (Dunfermline)79' oyuncu değişikliği: G. Stevenson ↔ H. Kargbo (Stenhousemuir)↔79' oyuncu değişikliği: D. Carrick ↔ O. MacIntyre (Stenhousemuir)↔86' oyuncu değişikliği: R. MacLeod ↔ S. Kearney (Dunfermline)↔87' oyuncu değişikliği: A. Oyirwoth ↔ J. Tod (Dunfermline)↔88' sarı kart: S. Kearney (Dunfermline)90' sarı kart: N. Abdulai (Dunfermline)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' sarı kart: L. Grant (Stenhousemuir)
  • 37' oyuncu değişikliği: J. Cooper ↔ K. Bray (Dunfermline)
  • 61' oyuncu değişikliği: L. O'Donnell ↔ L. Hodgkiss (Stenhousemuir)
  • 70' oyuncu değişikliği: A. Amade ↔ C. Gilmour (Dunfermline)
  • 70' oyuncu değişikliği: O. Adams ↔ C. Kane (Dunfermline)
  • 72' oyuncu değişikliği: M. Gillies ↔ L. Lloyd (Stenhousemuir)
  • 72' oyuncu değişikliği: E. O'Reilly ↔ F. Robson (Stenhousemuir)
  • 76' gol: R. MacLeod (Dunfermline)
  • 79' oyuncu değişikliği: G. Stevenson ↔ H. Kargbo (Stenhousemuir)
  • 79' oyuncu değişikliği: D. Carrick ↔ O. MacIntyre (Stenhousemuir)
  • 86' oyuncu değişikliği: R. MacLeod ↔ S. Kearney (Dunfermline)
  • 87' oyuncu değişikliği: A. Oyirwoth ↔ J. Tod (Dunfermline)
  • 88' sarı kart: S. Kearney (Dunfermline)
  • 90' sarı kart: N. Abdulai (Dunfermline)

Maç olayları

  1. StenhousemuirDunfermline
  2. 90'N. AbdulaiSarı kart
  3. 88'S. KearneySarı kart
  4. 87'A. Oyirwoth ↔ J. TodOyuncu değişikliği
  5. 86'R. MacLeod ↔ S. KearneyOyuncu değişikliği
  6. G. Stevenson ↔ H. KargboOyuncu değişikliği79'
  7. D. Carrick ↔ O. MacIntyreOyuncu değişikliği79'
  8. 76'Gol R. MacLeod 0–1
  9. M. Gillies ↔ L. LloydOyuncu değişikliği72'
  10. E. O'Reilly ↔ F. RobsonOyuncu değişikliği72'
  11. 70'A. Amade ↔ C. GilmourOyuncu değişikliği
  12. 70'O. Adams ↔ C. KaneOyuncu değişikliği
  13. L. O'Donnell ↔ L. HodgkissOyuncu değişikliği61'
  14. 37'J. Cooper ↔ K. BrayOyuncu değişikliği
  15. L. GrantSarı kart16'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stenhousemuir
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%50 7/14%57 4/7
Beraberlik%14 2/14%14 1/7
Mağlubiyet%36 5/14%29 2/7
Dunfermline
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%43 6/14%38 3/8
Beraberlik%50 7/14%50 4/8
Mağlubiyet%7 1/14%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stenhousemuir
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,14 (16 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,14 (16 gol)0,86 (6 gol)
Dunfermline
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,07 (15 gol)0,62 (5 gol)
Yediği gol / maç0,50 (7 gol)0,50 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stenhousemuir
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%29 4/14%29 2/7
1,5 Üst%64 9/14%57 4/7
2,5 Üst%29 4/14%29 2/7
3,5 Üst%14 2/14%14 1/7
Gol yememe%43 6/14%43 3/7
Dunfermline
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%36 5/14%25 2/8
1,5 Üst%50 7/14%38 3/8
2,5 Üst%7 1/14%0 0/8
3,5 Üst%7 1/14%0 0/8
Gol yememe%57 8/14%63 5/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stenhousemuir
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%36 5/14%43 3/7
Berabere%43 6/14%43 3/7
Geride%21 3/14%14 1/7
Dunfermline
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%14 2/14%13 1/8
Berabere%71 10/14%75 6/8
Geride%14 2/14%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stenhousemuir (14 maç)

1/141/X11/20X/13X/X1X/222/102/X02/23

Dunfermline (14 maç)

1/121/X01/20X/13X/X7X/202/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stenhousemuir (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 5 4
31-45 2 2
46-60 5 5
61-75 0 0
76-90 3 2

Dunfermline (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 0
31-45 1 2
46-60 3 2
61-75 4 0
76-90 3 1

Kartlar

Stenhousemuir

Sarı 28 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,0)

Dunfermline

Sarı 25 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Stenhousemuir için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 3, yenilen 6. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Dunfermline son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 4 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Stenhousemuir 0, Dunfermline 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 18 Ocak 2025, Dunfermline 3-0 Stenhousemuir.

Sıralama
2. (23 p) – 5. (18 p)
Form (son 5)
MBMGG – GBBBG
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %33
iddaa MS 1-0-2
3,33 – 3,04 – 1,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stenhousemuir iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,40 gol yedi; Dunfermline dış saha 6 maçta 0,67 attı, 0,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stenhousemuir %20, Dunfermline %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stenhousemuir %40, Dunfermline %33. İlk yarıyı önde kapatma: Stenhousemuir 3/5, Dunfermline 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,33, 0 – 3,04, 2 – 1,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,69.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %10; KG var ortalaması %37; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · Championship puan durumu · Division1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Partick 14842 187 +1128 GBGMG
2Raith Rovers 14743 209 +1125 GBMGB
3Dunfermline 14671 157 +825 BGGGB
4Stenhousemuir 14725 1616 023 BMMMM
5Livingston 14635 1912 +721 MBGGB
6Inverness CT 14554 1817 +120 MGGMB
7Ayr Utd 13436 1418 -415 GBMGM
8Arbroath 14428 1123 -1214 MMMMG
9Morton 13418 1623 -713 MGGGG
10Queen's Park 142111 823 -157 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Partick 7421 113 +814
2Stenhousemuir 7412 86 +213
3Dunfermline 6330 103 +712
4Inverness CT 7331 84 +412
5Raith Rovers 7322 95 +411
6Arbroath 7322 99 011
7Livingston 7313 97 +210
8Ayr Utd 7223 89 -18
9Morton 7205 913 -46
10Queen's Park 7205 510 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Raith Rovers 7421 114 +714
2Partick 7421 74 +314
3Dunfermline 8341 54 +113
4Livingston 7322 105 +511
5Stenhousemuir 7313 810 -210
6Inverness CT 7223 1013 -38
7Morton 6213 710 -37
8Ayr Utd 6213 69 -37
9Arbroath 7106 214 -123
10Queen's Park 7016 313 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,33X3,0421,80

Çifte şans

1X1,55121,17X21,14

Karşılıklı gol

Var1,69Yok1,69

1,5 Alt / Üst

Alt2,82Üst1,20

2,5 Alt / Üst

Alt1,56Üst1,83

3,5 Alt / Üst

Alt1,15Üst3,18

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.