← Maçlar
Polonya · I Liga · 13. hafta2 Kasım 2026 · 22:30 TSİ

Stal Rzeszow 2-2 Puszcza: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stal Rzeszow
2–2İY 0–1
Puszcza
Maç sonu

Stal Rzeszow 2–2 Puszcza (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Stal Rzeszow – Puszcza maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. Buksa 61' (pen.), V. Krasovskiy 90+6' (Stal Rzeszow); A. Piekarski 10', A. Gjoni 67' (pen.) (Puszcza).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Stal Rzeszow üstte · Puszcza altta

01530İY607590 10' gol: A. Piekarski (Puszcza)35' oyuncu değişikliği: S. Goss ↔ W. Brzek (Stal Rzeszow)↔46' oyuncu değişikliği: S. Salamon ↔ A. Buksa (Stal Rzeszow)↔58' oyuncu değişikliği: O. Korczakowski ↔ K. Iwao (Puszcza)↔61' gol: A. Buksa (Stal Rzeszow)65' sarı kart: M. Thiede (Stal Rzeszow)67' gol: A. Gjoni (Puszcza)67' oyuncu değişikliği: M. Rittmuller ↔ O. Madej (Stal Rzeszow)↔78' oyuncu değişikliği: A. Trubeha ↔ B. Kurzeja (Puszcza)↔78' oyuncu değişikliği: M. Cholewiak ↔ W. Kaminski (Puszcza)↔78' oyuncu değişikliği: O. Kocar ↔ K. Wolowiec (Puszcza)↔86' oyuncu değişikliği: M. Leniart ↔ A. Naifi (Stal Rzeszow)↔90' oyuncu değişikliği: F. Nascimento ↔ I. Pieprzyca (Puszcza)↔90+1' sarı kart: I. Pieprzyca (Puszcza)90+6' gol: V. Krasovskiy (Stal Rzeszow)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 10' gol: A. Piekarski (Puszcza)
  • 35' oyuncu değişikliği: S. Goss ↔ W. Brzek (Stal Rzeszow)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. Salamon ↔ A. Buksa (Stal Rzeszow)
  • 58' oyuncu değişikliği: O. Korczakowski ↔ K. Iwao (Puszcza)
  • 61' gol: A. Buksa (Stal Rzeszow)
  • 65' sarı kart: M. Thiede (Stal Rzeszow)
  • 67' gol: A. Gjoni (Puszcza)
  • 67' oyuncu değişikliği: M. Rittmuller ↔ O. Madej (Stal Rzeszow)
  • 78' oyuncu değişikliği: A. Trubeha ↔ B. Kurzeja (Puszcza)
  • 78' oyuncu değişikliği: M. Cholewiak ↔ W. Kaminski (Puszcza)
  • 78' oyuncu değişikliği: O. Kocar ↔ K. Wolowiec (Puszcza)
  • 86' oyuncu değişikliği: M. Leniart ↔ A. Naifi (Stal Rzeszow)
  • 90' oyuncu değişikliği: F. Nascimento ↔ I. Pieprzyca (Puszcza)
  • 90+1' sarı kart: I. Pieprzyca (Puszcza)
  • 90+6' gol: V. Krasovskiy (Stal Rzeszow)

Maç olayları

  1. Stal RzeszowPuszcza
  2. Gol V. Krasovskiy 2–2Asist: A. Buksa90+6'
  3. 90+1'I. PieprzycaSarı kart
  4. 90'F. Nascimento ↔ I. PieprzycaOyuncu değişikliği
  5. M. Leniart ↔ A. NaifiOyuncu değişikliği86'
  6. 78'A. Trubeha ↔ B. KurzejaOyuncu değişikliği
  7. 78'M. Cholewiak ↔ W. KaminskiOyuncu değişikliği
  8. 78'O. Kocar ↔ K. WolowiecOyuncu değişikliği
  9. 67'Penaltı golü A. Gjoni 1–2Penaltı
  10. M. Rittmuller ↔ O. MadejOyuncu değişikliği67'
  11. M. ThiedeSarı kart65'
  12. Penaltı golü A. Buksa 1–1Penaltı61'
  13. 58'O. Korczakowski ↔ K. IwaoOyuncu değişikliği
  14. S. Salamon ↔ A. BuksaOyuncu değişikliği46'
  15. M. ThiedeVAR: inceleme44'
  16. S. Goss ↔ W. BrzekOyuncu değişikliği35'
  17. 10'Gol A. Piekarski 0–1Asist: O. Korczakowski

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stal Rzeszow
Toplam (13)İç saha (5)
Galibiyet%38 5/13%20 1/5
Beraberlik%23 3/13%20 1/5
Mağlubiyet%38 5/13%60 3/5
Puszcza
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%29 4/14%17 1/6
Beraberlik%14 2/14%17 1/6
Mağlubiyet%57 8/14%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stal Rzeszow
Toplam (13)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,38 (18 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,85 (24 gol)2,20 (11 gol)
Puszcza
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,14 (16 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)2,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stal Rzeszow
Toplam (13)İç saha (5)
KG Var%69 9/13%80 4/5
1,5 Üst%77 10/13%80 4/5
2,5 Üst%62 8/13%80 4/5
3,5 Üst%38 5/13%40 2/5
Gol yememe%15 2/13%0 0/5
Puszcza
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%50 7/14%50 3/6
1,5 Üst%71 10/14%83 5/6
2,5 Üst%50 7/14%67 4/6
3,5 Üst%29 4/14%50 3/6
Gol yememe%7 1/14%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stal Rzeszow
Toplam (13)İç saha (5)
Önde%38 5/13%20 1/5
Berabere%23 3/13%0 0/5
Geride%38 5/13%80 4/5
Puszcza
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%21 3/14%17 1/6
Berabere%43 6/14%33 2/6
Geride%36 5/14%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stal Rzeszow (13 maç)

1/141/X01/21X/11X/X2X/202/102/X12/24

Puszcza (14 maç)

1/121/X11/20X/12X/X0X/242/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stal Rzeszow (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 1
31-45 4 4
46-60 1 8
61-75 3 3
76-90 4 5

Puszcza (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 0 5
31-45 5 2
46-60 2 0
61-75 2 2
76-90 2 6

Kartlar

Stal Rzeszow

Sarı 28 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Puszcza

Sarı 38 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla · ligde 122 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Stal Rzeszow 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-10). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Puszcza 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-7).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Stal Rzeszow 2, Puszcza 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,80 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Puszcza 4-1 Stal Rzeszow.

Sıralama
10. (17 p) – 16. (12 p)
Form (son 5)
GMGMG – MGMGM
H2H (G-B-M)
2-1-2 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %40
iddaa MS 1-0-2
2,19 – 3,06 – 2,47
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stal Rzeszow iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,25 gol yedi; Puszcza dış saha 5 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stal Rzeszow %75, Puszcza %40. İlk yarıyı önde kapatma: Stal Rzeszow 1/4, Puszcza 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,19, 0 – 3,06, 2 – 2,47. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,89, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,08.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Polonya · I Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Polonia Warszawa 14743 2315 +825 GGBBG
2Ruch Chorzów 13643 1712 +522 BGGGB
3Lechia Gdansk 13715 2521 +422 GGGMG
4ŁKS Łódź 13643 1612 +422 MMGGB
5Nieciecza 14644 2220 +222 BGMBB
6Pogoń Grod. Mazowiecki 13634 1912 +721 GGMMM
7Polonia Bytom 13562 2320 +321 BGGGG
8Miedz Legnica 14554 2013 +720 MGBBB
9Warta Poznań 14617 2020 019 MGMBM
10Arka Gdynia 14536 1917 +218 MMGBG
11Stal Rzeszów 13535 1824 -618 GMGMB
12Pogoń Siedlce 13445 1516 -116 MMMGB
13Stal Mielec 13445 1727 -1016 MGMBG
14Chrobry Głogów 14365 1517 -215 MMBBB
15Podbeskidzie 14293 1720 -315 GMGBM
16Puszcza Niepołomice 14428 1620 -414 GMGBB
17Unia Skierniewice 14428 2026 -614 BMMMG
18Odra Opole 14338 1121 -1012 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lechia Gdansk 7502 1511 +415
2Arka Gdynia 7421 166 +1014
3Ruch Chorzów 6411 126 +613
4Polonia Bytom 7340 149 +513
5ŁKS Łódź 7412 117 +413
6Nieciecza 7412 118 +313
7Miedz Legnica 8332 128 +412
8Pogoń Grod. Mazowiecki 7322 75 +211
9Pogoń Siedlce 8323 1212 011
10Stal Mielec 7241 1310 +310
11Podbeskidzie 6240 86 +210
12Puszcza Niepołomice 8314 98 +110
13Polonia Warszawa 6231 119 +29
14Warta Poznań 5302 76 +19
15Odra Opole 7214 79 -27
16Unia Skierniewice 7214 912 -37
17Chrobry Głogów 7133 37 -46
18Stal Rzeszów 5113 611 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Polonia Warszawa 8512 126 +616
2Stal Rzeszów 8422 1213 -114
3Pogoń Grod. Mazowiecki 6312 127 +510
4Warta Poznań 9315 1314 -110
5Chrobry Głogów 7232 1210 +29
6ŁKS Łódź 6231 55 09
7Nieciecza 7232 1112 -19
8Ruch Chorzów 7232 56 -19
9Miedz Legnica 6222 85 +38
10Polonia Bytom 6222 911 -28
11Lechia Gdansk 6213 1010 07
12Unia Skierniewice 7214 1114 -37
13Stal Mielec 6204 417 -136
14Pogoń Siedlce 5122 34 -15
15Podbeskidzie 8053 914 -55
16Odra Opole 7124 412 -85
17Puszcza Niepołomice 6114 712 -54
18Arka Gdynia 7115 311 -84

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,19X3,0622,47

Çifte şans

1X1,27121,17X21,35

Karşılıklı gol

Var1,42Yok2,08

1,5 Alt / Üst

Alt3,67Üst1,09

2,5 Alt / Üst

Alt1,89Üst1,53

3,5 Alt / Üst

Alt1,30Üst2,39

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün I Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.