St Etienne 1-0 FC Nantes: Maç Sonucu ve İstatistikleri
St Etienne 1–0 FC Nantes (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–4, isabetli şut 3–2, topa sahip olma %65–%35, korner 7–6.
Maç özeti
St Etienne – FC Nantes maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Augustine Boakye 90' (St Etienne). xG: St Etienne 0,8 – 0,3 FC Nantes.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- St Etienne: Ian Cathro · FC Nantes: Grégory Poirier
Maç akışı
St Etienne üstte · FC Nantes altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' oyuncu değişikliği: Thomas Robinet ↔ Killian Corredor (FC Nantes)
- 45+2' sarı kart: Kelvin Amian (FC Nantes)
- 53' sarı kart: Augustine Boakye (St Etienne)
- 58' sarı kart: Fode Doucoure (FC Nantes)
- 60' oyuncu değişikliği: Ibrahima Sissoko ↔ Louis Leroux (FC Nantes)
- 60' oyuncu değişikliği: Fode Doucoure ↔ Fabien Centonze (FC Nantes)
- 62' sarı kart: Johann Lepenant (FC Nantes)
- 64' oyuncu değişikliği: Irvin Cardona ↔ Thierno Ballo (St Etienne)
- 64' oyuncu değişikliği: Ben Old ↔ Chico Lamba (St Etienne)
- 83' oyuncu değişikliği: Igniatius Ganago ↔ Antoine Joujou (FC Nantes)
- 83' oyuncu değişikliği: Killian Corredor ↔ Mathieu Cafaro (FC Nantes)
- 83' oyuncu değişikliği: Zuriko Davitashvili ↔ Joshua Duffus (St Etienne)
- 84' oyuncu değişikliği: Maxime Bernauer ↔ Mahmoud Jaber (St Etienne)
- 88' sarı kart: Ryad Hachem (FC Nantes)
- 88' sarı kart: Jakob Breum (St Etienne)
- 90' gol: Augustine Boakye (St Etienne)
- 90+7' oyuncu değişikliği: Augustine Boakye ↔ Nadir El Jamali (St Etienne)
- 90+9' sarı kart: Joshua Duffus (St Etienne)
Maç olayları
- St EtienneFC Nantes
- Joshua DuffusSarı kart90+9'
- Augustine Boakye ↔ Nadir El JamaliOyuncu değişikliği90+7'
- Gol Augustine Boakye 1–0Asist: Mahmoud Jaber90'
- 88'Ryad HachemSarı kart
- Jakob BreumSarı kart88'
- Maxime Bernauer ↔ Mahmoud JaberOyuncu değişikliği84'
- 83'Igniatius Ganago ↔ Antoine JoujouOyuncu değişikliği
- 83'Killian Corredor ↔ Mathieu CafaroOyuncu değişikliği
- Zuriko Davitashvili ↔ Joshua DuffusOyuncu değişikliği83'
- Irvin Cardona ↔ Thierno BalloOyuncu değişikliği64'
- Ben Old ↔ Chico LambaOyuncu değişikliği64'
- 62'Johann LepenantSarı kart
- 60'Ibrahima Sissoko ↔ Louis LerouxOyuncu değişikliği
- 60'Fode Doucoure ↔ Fabien CentonzeOyuncu değişikliği
- 58'Fode DoucoureSarı kart
- Augustine BoakyeSarı kart53'
- 45+2'Kelvin AmianSarı kart
- 10'Thomas Robinet ↔ Killian CorredorOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %75 9/12 | %100 6/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,08 (25 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,74 yüksek | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,42 düşük | 0,33 (2 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (14 gol)ligde 11.–14. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12ligde 14.–17. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 1.–3. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 8.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %42 5/12ligde 11.–14. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
St Etienne (12 maç)
FC Nantes (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
St Etienne (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 5 | 0 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 5 | 0 |
| 76-90 | 3 | 4 |
FC Nantes (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
St Etienne
Sarı 24 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,0)
FC Nantes
Sarı 27 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
St Etienne: iç saha, 6 maç · FC Nantes: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
St Etienne – FC Nantes ilk 11'ler
St Etienne · 4-2-3-1
- 1Mamour NdiayeK
- 13João FerreiraD
- 23K. PedroD
- 26J. Le CardinalD
- 11B. OldD64' oyundan çıktı 64. dk
- 14Á. CsongvaiO
- 6M. BernauerO84' oyundan çıktı 84. dk
- 20A. BoakyeO53' sarı kart 53. dk90' gol 90. dk90+7' oyundan çıktı 90+7. dk
- 10J. BreumO88' sarı kart 88. dk
- 22Z. DavitashviliO83' oyundan çıktı 83. dk
- 7I. CardonaF64' oyundan çıktı 64. dk
- 32Adam BaallalO
- 37N. Kasia NkondoD
- 5M. JaberO84' oyuna girdi 84. dk90' asist 90. dk
- 40L. LavalléeK
- 17J. DuffusF83' oyuna girdi 83. dk90+9' sarı kart 90+9. dk
- 15Chico LambaD64' oyuna girdi 64. dk
- 31N. El JamaliO90+7' oyuna girdi 90+7. dk
- 46E. DhaouiO
- 8T. BalloF64' oyuna girdi 64. dk
Teknik direktör: Ian Cathro
FC Nantes · 5-3-2
- 30P. CarlgrenK
- 13F. DoucouréD58' sarı kart 58. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 24F. GuilbertD
- 4S. SowD
- 98K. AmianD45+2' sarı kart 45+2. dk
- 26R. HachemD88' sarı kart 88. dk
- 44B. PierretO
- 28I. SissokoO60' oyundan çıktı 60. dk
- 8J. LepenantO62' sarı kart 62. dk
- 37I. GanagoF83' oyundan çıktı 83. dk
- 27T. RobinetF10' oyundan çıktı 10. dk
- 23W. YounoussaO
- 20M. CafaroO83' oyuna girdi 83. dk
- 18F. CentonzeD60' oyuna girdi 60. dk
- 75A. CherniD
- 12K. CorredorF10' oyuna girdi 10. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 1M. DupéK
- 7A. JoujouF83' oyuna girdi 83. dk
- 19Louis LerouxO60' oyuna girdi 60. dk
- 5L. PerrinD
Teknik direktör: Grégory Poirier
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Fransa · Ligue 2 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Saint Etienne son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 5 gol yedi. Nantes son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Saint Etienne 3, Nantes 2 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Ocak 2025, Saint Etienne 1-1 Nantes.
- Form (son 5)
- GGBMG – MBGMG
- H2H (G-B-M)
- 3-8-2 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,60 – 3,60 – 4,20
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Saint Etienne iç saha 4 maçta maç başına 3,00 gol attı, 0,50 gol yedi; Nantes dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Saint Etienne %50, Nantes %75. İlk yarıyı önde kapatma: Saint Etienne 3/4, Nantes 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Saint Etienne 4,8, Nantes 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Saint Etienne 1,0, Nantes 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,60, 0 – 3,60, 2 – 4,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 15:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 2 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 10 | +15 | 25 |
| 2 | Montpellier | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Nancy | 10 | +4 | 19 |
| 4 | Reims | 10 | +8 | 18 |
| 5 | Pau | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Red Star FC 93 | 10 | +1 | 17 |
| 7 | Annecy | 10 | +2 | 16 |
| 8 | Metz | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Dijon | 10 | -1 | 12 |
| 10 | Dunkerque | 10 | -2 | 12 |
| 11 | Guingamp | 10 | -2 | 11 |
| 12 | Sochaux | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Boulogne | 10 | 0 | 10 |
| 14 | Rodez | 10 | -6 | 10 |
| 15 | Nantes | 10 | -6 | 8 |
| 16 | Grenoble Foot 38 | 10 | -8 | 8 |
| 17 | Clermont | 10 | -5 | 7 |
| 18 | Laval | 10 | -8 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Metz | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Montpellier | 5 | +4 | 11 |
| 4 | Pau | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Nancy | 5 | +2 | 9 |
| 7 | Dunkerque | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Guingamp | 5 | -1 | 7 |
| 9 | Sochaux | 5 | -3 | 7 |
| 10 | Dijon | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Laval | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Annecy | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Boulogne | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Rodez | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Clermont | 6 | -3 | 4 |
| 16 | Red Star FC 93 | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Nantes | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Grenoble Foot 38 | 4 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Star FC 93 | 6 | +4 | 13 |
| 2 | Annecy | 6 | +2 | 12 |
| 3 | Saint Etienne | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Montpellier | 5 | +3 | 10 |
| 5 | Nancy | 5 | +2 | 10 |
| 6 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Pau | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Boulogne | 5 | +1 | 6 |
| 9 | Dijon | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Rodez | 5 | -3 | 6 |
| 11 | Grenoble Foot 38 | 6 | -5 | 6 |
| 12 | Guingamp | 5 | -1 | 4 |
| 13 | Sochaux | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Nantes | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Dunkerque | 4 | -3 | 4 |
| 16 | Clermont | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Metz | 5 | -3 | 3 |
| 18 | Laval | 5 | -5 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar
- 15:00 Dijon 1–2 Rodez AF
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
