← Maçlar
İtalya · Serie D · Grup C1 Kasım 2026 · 16:30 TSİ

Ssd Calcio San Dona 0-0 Unione La Rocca Altavilla: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ssd Calcio San Dona
0–0İY 0–0
Unione La Rocca Altavilla
Maç sonu

Ssd Calcio San Dona 0–0 Unione La Rocca Altavilla (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Ssd Calcio San Dona – Unione La Rocca Altavilla maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ssd Calcio San Dona
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%50 5/10%40 2/5
Beraberlik%40 4/10%60 3/5
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/5
Unione La Rocca Altavilla
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%20 1/5
Beraberlik%50 5/10%60 3/5
Mağlubiyet%30 3/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ssd Calcio San Dona
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç0,40 (4 gol)0,20 (1 gol)
Unione La Rocca Altavilla
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,60 (16 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,00 (10 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ssd Calcio San Dona
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%30 3/10%20 1/5
1,5 Üst%50 5/10%20 1/5
2,5 Üst%30 3/10%20 1/5
3,5 Üst%0 0/10%0 0/5
Gol yememe%70 7/10%80 4/5
Unione La Rocca Altavilla
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%40 4/10%40 2/5
1,5 Üst%60 6/10%60 3/5
2,5 Üst%40 4/10%40 2/5
3,5 Üst%40 4/10%40 2/5
Gol yememe%50 5/10%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ssd Calcio San Dona
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%30 3/10%0 0/5
Berabere%50 5/10%80 4/5
Geride%20 2/10%20 1/5
Unione La Rocca Altavilla
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%56 5/9%75 3/4
Geride%22 2/9%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ssd Calcio San Dona (10 maç)

1/131/X01/20X/11X/X4X/202/112/X02/21

Unione La Rocca Altavilla (9 maç)

1/111/X01/21X/10X/X5X/202/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ssd Calcio San Dona (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 2
31-45 3 0
46-60 0 0
61-75 2 1
76-90 3 0

Unione La Rocca Altavilla (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 3 2
31-45 3 1
46-60 1 1
61-75 2 1
76-90 1 2

Kartlar

Ssd Calcio San Dona

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Unione La Rocca Altavilla

Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Sandona 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 6-0). Öne çıkan: 5 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Altavilla 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Sandona iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 0,25 gol yedi; Altavilla dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sandona %25, Altavilla %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sandona %25, Altavilla %50. İlk yarıyı önde kapatma: Sandona 0/4, Altavilla 1/3.

Sıralama
3. (18 p) – 12. (10 p)
Form (son 5)
GBBGG – BBGMB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 3 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie D · Grup C puan durumu · Serie D: Group C

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cjarlins Muzane 9702 2211 +1121 GGMGG
2Luparense 9540 153 +1219 GGGBB
3Sandona 9531 114 +718 BGGBG
4Clodiense 9522 1512 +317 MMGGB
5Legnago Salus 9423 1411 +314 GMGGB
6Campodarsego 9423 1715 +214 MBGMB
7Mestre 9342 1210 +213 BBMMG
8Este 9414 76 +113 BGMGG
9Conegliano 9414 710 -313 MMGMG
10Bassano Virtus 9333 88 012 GGGMM
11LME 9333 810 -212 GMGMB
12Altavilla 9243 1610 +610 GBMGB
13FC Obermais 9234 1115 -49 BMGMB
14Triestina 9234 812 -49 MGMGM
15Virtus Bolzano 9306 1026 -169 MMMGM
16Calvi Noale 9225 711 -48 MGMMM
17Schio 9144 812 -47 MBMGM
18Brian Lignano 9117 818 -104 GMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Luparense 4400 111 +1012
2Campodarsego 5311 125 +710
3Conegliano 5311 53 +210
4Clodiense 4301 63 +39
5Cjarlins Muzane 5302 108 +29
6Virtus Bolzano 4301 76 +19
7Sandona 4220 31 +28
8Triestina 5221 54 +18
9Bassano Virtus 5212 45 -17
10Schio 4130 74 +36
11FC Obermais 5131 99 06
12Este 4202 44 06
13Altavilla 5122 105 +55
14Mestre 4121 56 -15
15LME 5122 47 -35
16Legnago Salus 4112 45 -14
17Calvi Noale 5014 06 -61
18Brian Lignano 4004 412 -80
#TakımOGBMAYAVP
1Cjarlins Muzane 4400 123 +912
2Sandona 5311 83 +510
3Legnago Salus 5311 106 +410
4Mestre 5221 74 +38
5Clodiense 5221 99 08
6Calvi Noale 4211 75 +27
7Luparense 5140 42 +27
8LME 4211 43 +17
9Este 5212 32 +17
10Altavilla 4121 65 +15
11Bassano Virtus 4121 43 +15
12Brian Lignano 5113 46 -24
13Campodarsego 4112 510 -54
14FC Obermais 4103 26 -43
15Conegliano 4103 27 -53
16Triestina 4013 38 -51
17Schio 5014 18 -71
18Virtus Bolzano 5005 320 -170

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:25 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.