← Maçlar
İtalya · Serie D · Grup F1 Kasım 2026 · 16:30 TSİ

SS Teramo Calcio 2-0 Lanciano FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

SS Teramo Calcio
2–0İY 1–0
Lanciano FC
Maç sonu

SS Teramo Calcio 2–0 Lanciano FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

SS Teramo Calcio – Lanciano FC maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

SS Teramo Calcio üstte · Lanciano FC altta

01530İY607590 37' gol (SS Teramo Calcio)58' gol (SS Teramo Calcio)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 37' gol (SS Teramo Calcio)
  • 58' gol (SS Teramo Calcio)

Maç olayları

  1. SS Teramo CalcioLanciano FC
  2. Gol 2–058'
  3. Gol 1–037'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

SS Teramo Calcio
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%80 8/10%80 4/5
Beraberlik%10 1/10%20 1/5
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/5
Lanciano FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%30 3/10%20 1/5
Beraberlik%20 2/10%0 0/5
Mağlubiyet%50 5/10%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

SS Teramo Calcio
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,60 (26 gol)2,80 (14 gol)
Yediği gol / maç1,30 (13 gol)1,60 (8 gol)
Lanciano FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,40 (14 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,70 (17 gol)2,60 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

SS Teramo Calcio
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%50 5/10%60 3/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%60 3/5
Gol yememe%40 4/10%40 2/5
Lanciano FC
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%60 6/10%60 3/5
1,5 Üst%80 8/10%100 5/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%40 4/10%40 2/5
Gol yememe%20 2/10%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

SS Teramo Calcio
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%80 8/10%80 4/5
Berabere%10 1/10%20 1/5
Geride%10 1/10%0 0/5
Lanciano FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%20 1/5
Berabere%30 3/10%20 1/5
Geride%40 4/10%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

SS Teramo Calcio (10 maç)

1/171/X11/20X/11X/X0X/202/102/X02/21

Lanciano FC (10 maç)

1/131/X01/20X/10X/X2X/212/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

SS Teramo Calcio (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 3 0
31-45 6 3
46-60 5 1
61-75 3 3
76-90 5 6

Lanciano FC (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 1 1
31-45 2 5
46-60 2 5
61-75 4 0
76-90 3 4

Kartlar

SS Teramo Calcio

Sarı 0 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Lanciano FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 17:00 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Teramo 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-7). Lanciano FC için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 11.

Gol istatistikleri

Teramo iç saha 4 maçta maç başına 3,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Lanciano FC dış saha 4 maçta 1,50 attı, 2,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Teramo %75, Lanciano FC %75. İlk yarıyı önde kapatma: Teramo 3/4, Lanciano FC 1/4.

Sıralama
2. (22 p) – 11. (11 p)
Form (son 5)
MGGGG – BBMMG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie D · Grup F puan durumu · Serie D: Group F

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1L'Aquila 9720 207 +1323 GGGGG
2Teramo 9711 2413 +1122 MGGGG
3Ancona 9522 178 +917 BGGMG
4Foligno Calcio 9513 1110 +116 BGGMM
5Vigor Senigallia 9513 1717 016 BMMGM
6Notaresco 9432 139 +415 BGGGB
7Atletico Ascoli 9423 1310 +314 MMGGB
8Real Giulianova 9414 1211 +113 GGMGG
9Fossombrone 9414 1217 -513 BGMGM
10Montecchio Gallo 9333 1010 012 BMMGB
11Lanciano FC 9324 1415 -111 GMGMB
12Termoli Calcio 9324 67 -111 MGGMB
13Recanatese 9234 1214 -29 MMMMG
14Santegidiese 9225 813 -58 BMMMM
15Pietralunga 9225 510 -58 BMGGM
16Maceratese 9225 1017 -78 BGMMB
17Sporting Trestina 9216 614 -87 GMMMG
18Angelana 9117 513 -84 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1L'Aquila 5410 83 +513
2Teramo 4310 128 +410
3Notaresco 5311 106 +410
4Atletico Ascoli 4301 83 +59
5Foligno Calcio 4301 42 +29
6Lanciano FC 5221 84 +48
7Termoli Calcio 4211 42 +27
8Montecchio Gallo 5212 76 +17
9Real Giulianova 5212 66 07
10Sporting Trestina 5203 69 -36
11Recanatese 5122 87 +15
12Ancona 4112 66 04
13Angelana 5113 47 -34
14Santegidiese 4112 36 -34
15Vigor Senigallia 4112 27 -54
16Pietralunga 4103 26 -43
17Maceratese 5023 28 -62
18Fossombrone 4004 514 -90
#TakımOGBMAYAVP
1Ancona 5410 112 +913
2Fossombrone 5410 73 +413
3Teramo 5401 125 +712
4Vigor Senigallia 5401 1510 +512
5L'Aquila 4310 124 +810
6Foligno Calcio 5212 78 -17
7Real Giulianova 4202 65 +16
8Maceratese 4202 89 -16
9Notaresco 4121 33 05
10Montecchio Gallo 4121 34 -15
11Pietralunga 5122 34 -15
12Atletico Ascoli 5122 57 -25
13Santegidiese 5113 57 -24
14Recanatese 4112 47 -34
15Termoli Calcio 5113 25 -34
16Lanciano FC 4103 611 -53
17Sporting Trestina 4013 05 -51
18Angelana 4004 16 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:25 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Serie D · Grup F'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.