Sportivo Luqueno 0-3 Nacional Asuncion: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sportivo Luqueno 0–3 Nacional Asuncion (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–3. Şut 7–12, isabetli şut 3–7, topa sahip olma %47–%53, korner 5–8.
Maç özeti
Sportivo Luqueno – Nacional Asuncion maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: Fabrizio Jara 8', Hugo Adrián Benítez 35', Leandro Meza 37' (Nacional Asuncion). xG: Sportivo Luqueno 0,4 – 0,9 Nacional Asuncion.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sportivo Luqueno: Lucas Barrios · Nacional Asuncion: V. Bernay
Maç akışı
Sportivo Luqueno üstte · Nacional Asuncion altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' gol: Fabrizio Jara (Nacional Asuncion)
- 17' sarı kart: Roberto Carlos Ramírez Antúnez (Nacional Asuncion)
- 31' sarı kart: Aldo Maiz (Sportivo Luqueno)
- 35' gol: Hugo Adrián Benítez (Nacional Asuncion)
- 37' gol: Leandro Meza (Nacional Asuncion)
- 45' oyuncu değişikliği: Jonathan Vidal Ramos Benitez ↔ Kevin Pereira (Sportivo Luqueno)
- 45' oyuncu değişikliği: Giovanni Bogado ↔ Samuel Beltrán (Sportivo Luqueno)
- 45' oyuncu değişikliği: Fernando Benitez Aguirre ↔ Oliver Santiago Miguel López Acosta (Sportivo Luqueno)
- 45' oyuncu değişikliği: Carlos Espinola ↔ Francisco Pumpido (Nacional Asuncion)
- 45' oyuncu değişikliği: Roberto Carlos Ramírez Antúnez ↔ Jordan·Santacruz (Nacional Asuncion)
- 48' kırmızı kart: Aldo Maiz (Sportivo Luqueno)
- 50' oyuncu değişikliği: Walter González ↔ Fernando René Bobadilla Sánchez (Sportivo Luqueno)
- 53' sarı kart: Facundo Wiechniak (Sportivo Luqueno)
- 71' sarı kart: Samuel Beltrán (Sportivo Luqueno)
- 71' oyuncu değişikliği: Iván Maggi ↔ Marcelo Pérez (Sportivo Luqueno)
- 72' oyuncu değişikliği: Hugo Adrián Benítez ↔ Ignacio Bailone (Nacional Asuncion)
- 82' oyuncu değişikliği: Josué Colmán ↔ Orlando Gaona Lugo (Nacional Asuncion)
- 87' oyuncu değişikliği: Sebastian Vargas ↔ Gaston Benitez (Nacional Asuncion)
- 90' sarı kart: Mauro Alexis Coronel Gomez (Nacional Asuncion)
Maç olayları
- Sportivo LuquenoNacional Asuncion
- 90'Mauro Alexis Coronel GomezSarı kart
- 87'Sebastian Vargas ↔ Gaston BenitezOyuncu değişikliği
- 82'Josué Colmán ↔ Orlando Gaona LugoOyuncu değişikliği
- 72'Hugo Adrián Benítez ↔ Ignacio BailoneOyuncu değişikliği
- Samuel BeltránSarı kart71'
- Iván Maggi ↔ Marcelo PérezOyuncu değişikliği71'
- Facundo WiechniakSarı kart53'
- Walter González ↔ Fernando René Bobadilla SánchezOyuncu değişikliği50'
- Aldo MaizKırmızı kart48'
- Jonathan Vidal Ramos Benitez ↔ Kevin PereiraOyuncu değişikliği45'
- Giovanni Bogado ↔ Samuel BeltránOyuncu değişikliği45'
- Fernando Benitez Aguirre ↔ Oliver Santiago Miguel López AcostaOyuncu değişikliği45'
- 45'Carlos Espinola ↔ Francisco PumpidoOyuncu değişikliği
- 45'Roberto Carlos Ramírez Antúnez ↔ Jordan·SantacruzOyuncu değişikliği
- 37'Gol Leandro Meza 0–3
- 35'Gol Hugo Adrián Benítez 0–2Asist: Carlos Espinola
- Aldo MaizSarı kart31'
- 17'Roberto Carlos Ramírez AntúnezSarı kart
- 8'Gol Fabrizio Jara 0–1Asist: Josué Colmán
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 6/18 | %33 3/9 |
| Beraberlik | %6 1/18 | %0 0/9 |
| Mağlubiyet | %61 11/18 | %67 6/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 9/18 | %44 4/9 |
| Beraberlik | %28 5/18 | %33 3/9 |
| Mağlubiyet | %22 4/18 | %22 2/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (22 gol) | 1,00 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (33 gol) | 2,00 (18 gol) |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (26 gol) | 1,56 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,61 (11 gol) | 0,78 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 8/18 | %56 5/9 |
| 1,5 Üst | %83 15/18 | %78 7/9 |
| 2,5 Üst | %72 13/18 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %28 5/18 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %17 3/18 | %11 1/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %28 5/18 | %44 4/9 |
| 1,5 Üst | %72 13/18 | %78 7/9 |
| 2,5 Üst | %28 5/18 | %33 3/9 |
| 3,5 Üst | %6 1/18 | %11 1/9 |
| Gol yememe | %56 10/18 | %44 4/9 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %71 12/17 | %78 7/9 |
| 8,5 Üst | %59 10/17 | %67 6/9 |
| 9,5 Üst | %47 8/17 | %56 5/9 |
| 10,5 Üst | %41 7/17 | %44 4/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %83 15/18 | %78 7/9 |
| 8,5 Üst | %78 14/18 | %67 6/9 |
| 9,5 Üst | %61 11/18 | %56 5/9 |
| 10,5 Üst | %44 8/18 | %33 3/9 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %94 16/17 | %89 8/9 |
| 3,5 Üst | %88 15/17 | %89 8/9 |
| 4,5 Üst | %47 8/17 | %56 5/9 |
| 5,5 Üst | %12 2/17 | %0 0/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %83 15/18 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %50 9/18 | %44 4/9 |
| 4,5 Üst | %44 8/18 | %44 4/9 |
| 5,5 Üst | %17 3/18 | %11 1/9 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 10,8 |
| 6,5 Üst | %94 16/17 | %89 8/9 |
| 7,5 Üst | %94 16/17 | %89 8/9 |
| 8,5 Üst | %88 15/17 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %71 12/17 | %78 7/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %83 15/18 | %89 8/9 |
| 7,5 Üst | %67 12/18 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %50 9/18 | %44 4/9 |
| 9,5 Üst | %28 5/18 | %22 2/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 4/18 | %11 1/9 |
| Berabere | %33 6/18 | %44 4/9 |
| Geride | %44 8/18 | %44 4/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 8/18 | %33 3/9 |
| Berabere | %50 9/18 | %67 6/9 |
| Geride | %6 1/18 | %0 0/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sportivo Luqueno (18 maç)
Nacional Asuncion (18 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sportivo Luqueno (17 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 6 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 5 | 8 |
| 46-60 | 2 | 5 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 8 | 7 |
Nacional Asuncion (18 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Kartlar
Sportivo Luqueno
Sarı 33 · Kırmızı 1 (18 maç · maç başı sarı 1,8)
Nacional Asuncion
Sarı 32 · Kırmızı 3 (18 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sportivo Luqueno: iç saha, 9 maç · Nacional Asuncion: dış saha, 9 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sportivo Luqueno – Nacional Asuncion ilk 11'ler
Sportivo Luqueno · 4-4-2
- 1N. CampisiK
- 14F. BenitezD45' oyundan çıktı 45. dk
- 5J. DiazD
- 6F. WiechniakD53' sarı kart 53. dk
- 23A. CanteroD
- 21M. OjedaO
- 8A. MaízO31' sarı kart 31. dk48' kırmızı kart 48. dk
- 10G. BogadoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 25J. RamosO45' oyundan çıktı 45. dk
- 20I. MaggiF71' oyundan çıktı 71. dk
- 9W. GonzálezF50' oyundan çıktı 50. dk
- 24S. BeltránO45' oyuna girdi 45. dk71' sarı kart 71. dk
- 18F. BobadillaO50' oyuna girdi 50. dk
- 37L. ComasO
- 40A. EspinolaK
- 26O. LopezD45' oyuna girdi 45. dk
- 15S. MaldonadoO
- 34Á. MartínezO
- 29T. MuroO
- 7K. PereiraF45' oyuna girdi 45. dk
- 19M. PérezF71' oyuna girdi 71. dk
- 28A. BalbuenaD
- 31J. ParedesD
Teknik direktör: Lucas Barrios
Nacional Asuncion · 4-1-4-1
- 30S. RojasK
- 23C. EspínolaD35' asist 35. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 22R. MelgarejoD
- 3M. CoronelD90' sarı kart 90. dk
- 29S. VargasD87' oyundan çıktı 87. dk
- 25Roberto Carlos Ramírez AntúnezO17' sarı kart 17. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 10J. ColmánO8' asist 8. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 8F. JaraO8' gol 8. dk
- 13L. MezaO37' gol 37. dk
- 18I. ValdezO
- 9H. BenítezF35' gol 35. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 7I. BailoneF72' oyuna girdi 72. dk
- 5G. BenítezD87' oyuna girdi 87. dk
- 39D. CaballeroF
- 33O. GaonaO82' oyuna girdi 82. dk
- 19L. GonzálezF
- 4T. GutiérrezD
- 36F. PelozoF
- 27R. PrietoF
- 32F. PumpidoO45' oyuna girdi 45. dk
- 17J. SantacruzO45' oyuna girdi 45. dk
- 6S. ToralesO
- 35Elias Enrique Villlar FleitasK
Teknik direktör: V. Bernay
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sportivo Luqueno için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 10. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Nacional Asuncion son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Sportivo Luqueno 2 – Nacional Asuncion 4; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Ağustos 2026, Nacional Asuncion 2-0 Sportivo Luqueno.
- Sıralama
- 9. (16 p) – 4. (29 p)
- Form (son 5)
- MMGGM – MGGBB
- H2H (G-B-M)
- 2-2-4 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,0
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sportivo Luqueno iç saha 8 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,88 gol yedi; Nacional Asuncion dış saha 8 maçta 1,38 attı, 0,88 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sportivo Luqueno %75, Nacional Asuncion %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sportivo Luqueno %62, Nacional Asuncion %50. İlk yarıyı önde kapatma: Sportivo Luqueno 1/8, Nacional Asuncion 2/8.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sportivo Luqueno 5,1, Nacional Asuncion 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Sportivo Luqueno 1,6, Nacional Asuncion 1,6.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 00:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Paraguay · Division Profesional - Clausura puan durumu · Primera Division: Clausura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olimpia | 16 | +16 | 33 |
| 2 | Sportivo Trinidense | 16 | +12 | 30 |
| 3 | Libertad Asuncion | 16 | +7 | 30 |
| 4 | Nacional Asuncion | 16 | +14 | 29 |
| 5 | 2 de Mayo | 16 | +1 | 29 |
| 6 | Club Guarani | 16 | +4 | 25 |
| 7 | Cerro Porteno | 16 | +6 | 24 |
| 8 | Sportivo Ameliano | 16 | -2 | 19 |
| 9 | Sportivo Luqueno | 16 | -13 | 16 |
| 10 | Rubio NU | 16 | -12 | 13 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 16 | -12 | 12 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 16 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olimpia | 8 | +12 | 17 |
| 2 | Nacional Asuncion | 8 | +10 | 17 |
| 3 | Libertad Asuncion | 8 | +7 | 17 |
| 4 | 2 de Mayo | 8 | +2 | 15 |
| 5 | Cerro Porteno | 8 | +3 | 14 |
| 6 | Sportivo Trinidense | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Sportivo Ameliano | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Club Guarani | 8 | -1 | 9 |
| 9 | Sportivo Luqueno | 8 | -6 | 9 |
| 10 | Rubio NU | 8 | -3 | 7 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 8 | -5 | 7 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 8 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sportivo Trinidense | 8 | +9 | 17 |
| 2 | Club Guarani | 8 | +5 | 16 |
| 3 | Olimpia | 8 | +4 | 16 |
| 4 | 2 de Mayo | 8 | -1 | 14 |
| 5 | Libertad Asuncion | 8 | 0 | 13 |
| 6 | Nacional Asuncion | 8 | +4 | 12 |
| 7 | Cerro Porteno | 8 | +3 | 10 |
| 8 | Sportivo Ameliano | 8 | -1 | 8 |
| 9 | Sportivo Luqueno | 8 | -7 | 7 |
| 10 | Rubio NU | 8 | -9 | 6 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 8 | -7 | 5 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 8 | -9 | 2 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Aynı gün Division Profesional - Clausura'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
