← Maçlar
Çekya · 4. liga - Divizie B1 Kasım 2026 · 16:00 TSİ

Sokol Hostoun 5-1 SK Steti: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Sokol Hostoun
5–1İY 4–0
SK Steti
Maç sonu

Sokol Hostoun 5–1 SK Steti (1 Kasım 2026). İlk yarı 4–0.

Maç özeti

Sokol Hostoun – SK Steti maçı 5-1 sona erdi; ilk yarı 4-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sokol Hostoun
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%71 10/14%67 4/6
Beraberlik%7 1/14%17 1/6
Mağlubiyet%21 3/14%17 1/6
SK Steti
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%36 5/14%17 1/6
Beraberlik%21 3/14%33 2/6
Mağlubiyet%43 6/14%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sokol Hostoun
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,93 (41 gol)3,67 (22 gol)
Yediği gol / maç1,29 (18 gol)1,33 (8 gol)
SK Steti
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,50 (21 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç2,00 (28 gol)2,83 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sokol Hostoun
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%79 11/14%83 5/6
1,5 Üst%100 14/14%100 6/6
2,5 Üst%86 12/14%83 5/6
3,5 Üst%57 8/14%83 5/6
Gol yememe%21 3/14%17 1/6
SK Steti
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%71 10/14%100 6/6
1,5 Üst%86 12/14%100 6/6
2,5 Üst%79 11/14%83 5/6
3,5 Üst%50 7/14%83 5/6
Gol yememe%21 3/14%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sokol Hostoun
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%29 4/14%33 2/6
Berabere%64 9/14%67 4/6
Geride%7 1/14%0 0/6
SK Steti
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%21 3/14%0 0/6
Berabere%29 4/14%33 2/6
Geride%50 7/14%67 4/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sokol Hostoun (14 maç)

1/141/X01/20X/16X/X1X/222/102/X02/21

SK Steti (14 maç)

1/131/X01/20X/12X/X1X/212/102/X22/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sokol Hostoun (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 1 0
46-60 2 0
61-75 0 0
76-90 0 0

SK Steti (0 maç)

Kartlar

Sokol Hostoun

Sarı 1 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 1,0)

SK Steti

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Sokol Hostouň 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Štětí son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 4 gol yedi.

Gol istatistikleri

Sokol Hostouň iç saha 5 maçta maç başına 3,40 gol attı, 1,40 gol yedi; Štětí dış saha 5 maçta 1,80 attı, 2,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sokol Hostouň %80, Štětí %100. İlk yarıyı önde kapatma: Sokol Hostouň 1/5, Štětí 0/5.

Sıralama
2. (25 p) – 8. (18 p)
Form (son 5)
GMMBG – GGBBG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %100
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %90; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Çekya · 4. liga - Divizie B puan durumu · Group B

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Chomutov 12912 2510 +1528 GMBGG
2Sokol Hostouň 12813 3416 +1825 GBMMG
3Újezd Praha 4 12732 2620 +624 BGGBG
4Rapid Psáry 12723 2915 +1423 GBGBG
5Slaný 12534 2614 +1218 MGGBG
6Baník Sokolov 12606 2419 +518 MMGMM
7Brandýs nad Labem 12606 2928 +118 GGMGM
8Štětí 12534 2019 +118 GBBGG
9Karlovy Vary 12525 2522 +317 MMBBG
10Tempo Praha 12525 2320 +317 MGBGM
11Meteor Praha 12516 2325 -216 GGGMM
12Slovan Velvary 12426 1525 -1014 MMBMM
13Hvězda Cheb 12318 2236 -1410 MBMGM
14Slavoj Vyšehrad 12318 2135 -1410 MMMGM
15Ostrov 12318 1734 -1710 GGMMM
16Ústí nad Labem II 12237 1233 -219 BMBMG
#TakımOGBMAYAVP
1Chomutov 7511 155 +1016
2Rapid Psáry 6501 177 +1015
3Slaný 7412 217 +1413
4Štětí 7412 117 +413
5Baník Sokolov 7403 199 +1012
6Sokol Hostouň 5311 177 +1010
7Meteor Praha 7313 1612 +410
8Karlovy Vary 6312 1511 +410
9Újezd Praha 4 5311 117 +410
10Brandýs nad Labem 5302 1410 +49
11Tempo Praha 5302 128 +49
12Hvězda Cheb 7214 1718 -17
13Slovan Velvary 5212 58 -37
14Ústí nad Labem II 6132 811 -36
15Ostrov 6204 1115 -46
16Slavoj Vyšehrad 5113 911 -24
#TakımOGBMAYAVP
1Sokol Hostouň 7502 179 +815
2Újezd Praha 4 7421 1513 +214
3Chomutov 5401 105 +512
4Brandýs nad Labem 7304 1518 -39
5Rapid Psáry 6222 128 +48
6Tempo Praha 7223 1112 -18
7Karlovy Vary 6213 1011 -17
8Slovan Velvary 7214 1017 -77
9Baník Sokolov 5203 510 -56
10Meteor Praha 5203 713 -66
11Slavoj Vyšehrad 7205 1224 -126
12Slaný 5122 57 -25
13Štětí 5122 912 -35
14Ostrov 6114 619 -134
15Hvězda Cheb 5104 518 -133
16Ústí nad Labem II 6105 422 -183

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.