Smouha SC 1-0 Ghazl El Mahallah: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Smouha SC 1–0 Ghazl El Mahallah (12 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–9, isabetli şut 3–0, topa sahip olma %50–%50, korner 4–4.
Maç özeti
Smouha SC – Ghazl El Mahallah maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: P. Badji 34' (Smouha SC). xG: Smouha SC 1,1 – 0,3 Ghazl El Mahallah.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Smouha SC üstte · Ghazl El Mahallah altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 34' gol: P. Badji (Smouha SC)
- 45' sarı kart: P. Badji (Smouha SC)
- 46' sarı kart: M. Ragab (Smouha SC)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Emad ↔ M. Ekbad (Ghazl El Mahallah)
- 46' oyuncu değişikliği: M. Abdelsalam ↔ A. Yasser (Ghazl El Mahallah)
- 61' oyuncu değişikliği: P. Badji ↔ F. Farid (Smouha SC)
- 61' oyuncu değişikliği: Makarona ↔ G. Chukwudi (Smouha SC)
- 61' oyuncu değişikliği: M. Farouk ↔ A. Samadou (Smouha SC)
- 63' oyuncu değişikliği: A. Yehia ↔ A. Gomaa (Ghazl El Mahallah)
- 72' oyuncu değişikliği: M. Ashraf ↔ R. Arfaoui (Ghazl El Mahallah)
- 76' oyuncu değişikliği: A. Gamal ↔ M. Adel (Smouha SC)
- 84' sarı kart: R. Arfaoui (Ghazl El Mahallah)
- 85' oyuncu değişikliği: K. El Ghandour ↔ C. Niyigena (Smouha SC)
- 85' oyuncu değişikliği: A. Shika ↔ A. Etman (Ghazl El Mahallah)
- 90+4' sarı kart: K. Mohamed (Smouha SC)
Maç olayları
- Smouha SCGhazl El Mahallah
- K. MohamedSarı kart90+4'
- K. El Ghandour ↔ C. NiyigenaOyuncu değişikliği85'
- 85'A. Shika ↔ A. EtmanOyuncu değişikliği
- 84'R. ArfaouiSarı kart
- A. Gamal ↔ M. AdelOyuncu değişikliği76'
- 72'M. Ashraf ↔ R. ArfaouiOyuncu değişikliği
- 63'A. Yehia ↔ A. GomaaOyuncu değişikliği
- P. Badji ↔ F. FaridOyuncu değişikliği61'
- Makarona ↔ G. ChukwudiOyuncu değişikliği61'
- M. Farouk ↔ A. SamadouOyuncu değişikliği61'
- M. RagabSarı kart46'
- 46'A. Emad ↔ M. EkbadOyuncu değişikliği
- 46'M. Abdelsalam ↔ A. YasserOyuncu değişikliği
- P. BadjiSarı kart45'
- Gol P. Badji 1–0Asist: K. El Ghandour34'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %33 1/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %63 5/8 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,62 (5 gol) | 0,33 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,62 (5 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,50 (4 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (11 gol) | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %13 1/8 | %0 0/3 |
| 1,5 Üst | %38 3/8 | %33 1/3 |
| 2,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/3 |
| 3,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %50 4/8 | %67 2/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %25 1/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %50 4/8 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %38 3/8 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %38 3/8 | %33 1/3 |
| 10,5 Üst | %25 2/8 | %33 1/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,6 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %38 3/8 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %67 2/3 |
| 4,5 Üst | %38 3/8 | %0 0/3 |
| 5,5 Üst | %25 2/8 | %0 0/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %0 0/4 |
| 5,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,8 | 4,7 |
| 6,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/3 |
| 7,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/3 |
| 8,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,6 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| 8,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %33 1/3 |
| Berabere | %88 7/8 | %67 2/3 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Geride | %38 3/8 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Smouha SC (8 maç)
Ghazl El Mahallah (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Smouha SC (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Ghazl El Mahallah (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 0 | 3 |
Kartlar
Smouha SC
Sarı 17 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,1)
Ghazl El Mahallah
Sarı 13 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Smouha SC: iç saha, 3 maç · Ghazl El Mahallah: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Smouha SC – Ghazl El Mahallah ilk 11'ler
Smouha SC · 4-1-4-1
- 28Ahmed MayhoubK
- 30Ali GamalD76' oyundan çıktı 76. dk
- 24Mohamed RagabD
- 3Mohamed DesoukiD
- 21Abdelghani MohamedD
- 66Mohamed KoneO90+4' sarı kart 90+4. dk
- 11Mohamed FaroukO61' oyundan çıktı 61. dk
- 8Samir FekriO
- 10Khaled El GhandourO34' asist 34. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 14Mohamed SaeedO61' oyundan çıktı 61. dk
- 20Pape BadjiF34' gol 34. dk45' sarı kart 45. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 1Hussein TaimorK
- 13Clement NiyigenaD85' oyuna girdi 85. dk
- 19Mohamed AdelO76' oyuna girdi 76. dk
- 22Mohamed AbdelsamiaO
- 17Ahmed El NadryF
- 15Samadou AttidjikouO61' oyuna girdi 61. dk
- 27Hesham BalahaF
- 23Fady FaridF61' oyuna girdi 61. dk
- 29Gabriel ChukwudiF
Ghazl El Mahallah · 4-2-3-1
- 16Amer MohamedK
- 23Fares Nechat DjabriD
- 3Ahmed El AashD
- 4Ahmed ShoushaD
- 12Yehia ZakariaD
- 20Mory TouréO
- 17Abdel Rahman ShikaO85' oyundan çıktı 85. dk
- 7Mohamed AshrafO
- 8Moaz Abdel SalamO46' oyundan çıktı 46. dk
- 14Abdel Rahman EmadO46' oyundan çıktı 46. dk
- 63Abdo YehiaF
- 44Ahmed YasserO46' oyuna girdi 46. dk
- 11Mohamed Salem EkbadF46' oyuna girdi 46. dk
- 25Mohamed KokoK
- 15Ahmed GamalD
- 10Bassam WalidD
- 5Abdel Fattah ShetaO
- 22Ahmed EtmanO85' oyuna girdi 85. dk
- 9Rached ArfaouiF72' oyuna girdi 72. dk84' sarı kart 84. dk
- 30Amr GomaaF63' oyuna girdi 63. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıAralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Smouha SC 3 – Ghazl El Mehalla 3; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Kasım 2025, Smouha SC 3-1 Ghazl El Mehalla.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,19, 0 – 2,39, 2 – 3,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,16, Üst 3,17. Karşılıklı Gol: Var 2,42, Yok 1,31.
- H2H (G-B-M)
- 3-4-3 (10 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 2,19 – 2,39 – 3,32
Veri: 11 Ekim 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Mısır · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 7 | +14 | 21 |
| 2 | Al Ahly | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Zamalek | 7 | +6 | 16 |
| 4 | Ceramica Cleopatra | 7 | +6 | 15 |
| 5 | Future FC | 7 | +3 | 13 |
| 6 | Al Ittihad | 7 | +3 | 13 |
| 7 | Al Mokawloon | 7 | +4 | 11 |
| 8 | ZED | 7 | 0 | 11 |
| 9 | National Bank of Egypt | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Smouha | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Olympic El Qanah | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Petrojet | 7 | -2 | 8 |
| 13 | AL Masry | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Wadi Degla | 7 | -1 | 7 |
| 15 | El Geish | 7 | -6 | 7 |
| 16 | Asyut Petrol | 7 | -4 | 5 |
| 17 | ENPPI | 7 | -7 | 4 |
| 18 | Ghazl El Mehalla | 7 | -8 | 4 |
| 19 | Abu Qair Semad | 7 | -8 | 4 |
| 20 | El Gouna | 7 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ahly | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Pyramids FC | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Ceramica Cleopatra | 4 | +5 | 9 |
| 4 | Future FC | 3 | +4 | 9 |
| 5 | Zamalek | 4 | +1 | 7 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | +2 | 6 |
| 7 | ZED | 3 | 0 | 6 |
| 8 | Al Ittihad | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Petrojet | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Smouha | 3 | -1 | 4 |
| 11 | AL Masry | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Ghazl El Mehalla | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 |
| 14 | Abu Qair Semad | 3 | -2 | 3 |
| 15 | Wadi Degla | 4 | -2 | 3 |
| 16 | El Geish | 4 | -4 | 3 |
| 17 | ENPPI | 4 | -5 | 3 |
| 18 | Al Mokawloon | 3 | -1 | 2 |
| 19 | El Gouna | 4 | -4 | 1 |
| 20 | Asyut Petrol | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 4 | +8 | 12 |
| 2 | Al Mokawloon | 4 | +5 | 9 |
| 3 | Zamalek | 3 | +5 | 9 |
| 4 | Al Ahly | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Al Ittihad | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Smouha | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Olympic El Qanah | 4 | 0 | 5 |
| 9 | ZED | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Wadi Degla | 3 | +1 | 4 |
| 11 | AL Masry | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 4 |
| 13 | Future FC | 4 | -1 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | -2 | 4 |
| 15 | Petrojet | 4 | -2 | 4 |
| 16 | National Bank of Egypt | 4 | -2 | 4 |
| 17 | ENPPI | 3 | -2 | 1 |
| 18 | El Gouna | 3 | -2 | 1 |
| 19 | Abu Qair Semad | 4 | -6 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
