Slask Wroclaw 1-4 Lech Poznan: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Slask Wroclaw 1–4 Lech Poznan (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Slask Wroclaw – Lech Poznan maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %83 10/12 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %8 1/12 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,31 yüksek | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,67 (32 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,18 yüksek | 2,40 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,56 düşük | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12ligde 4. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %83 10/12ligde 2. · lig ortalamasından 22 puan yüksek | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Geride | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 6/12 | %80 4/5 |
| Berabere | %50 6/12 | %20 1/5 |
| Geride | %0 0/12 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Slask Wroclaw (14 maç)
Lech Poznan (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Slask Wroclaw (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 6 | 6 |
Lech Poznan (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 7 | 1 |
| 46-60 | 6 | 3 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Kartlar
Slask Wroclaw
Sarı 27 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Lech Poznan
Sarı 20 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 121 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Slask Wroclaw: iç saha, 7 maç · Lech Poznan: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Polonya · Ekstraklasa puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lech Poznan | 12 | +21 | 31 |
| 2 | Gornik Zabrze | 14 | +11 | 31 |
| 3 | Legia Warszawa | 13 | +12 | 24 |
| 4 | Pogon Szczecin | 13 | +5 | 24 |
| 5 | Wisla Krakow | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Piast Gliwice | 14 | +4 | 22 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 13 | +1 | 22 |
| 8 | GKS Katowice | 13 | +6 | 21 |
| 9 | Motor Lublin | 14 | -2 | 19 |
| 10 | Jagiellonia | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Korona Kielce | 14 | -7 | 18 |
| 12 | Wisla Plock | 13 | -7 | 15 |
| 13 | Widzew Łódź | 14 | +1 | 14 |
| 14 | Radomiak Radom | 14 | -12 | 14 |
| 15 | Cracovia Krakow | 14 | -7 | 12 |
| 16 | Slask Wroclaw | 14 | -8 | 10 |
| 17 | Raków Częstochowa | 13 | -10 | 9 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 14 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 7 | +9 | 21 |
| 2 | Lech Poznan | 7 | +16 | 19 |
| 3 | Zaglebie Lubin | 7 | +4 | 16 |
| 4 | GKS Katowice | 6 | +9 | 15 |
| 5 | Pogon Szczecin | 7 | +6 | 14 |
| 6 | Gornik Zabrze | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Piast Gliwice | 7 | +5 | 13 |
| 8 | Legia Warszawa | 6 | +8 | 11 |
| 9 | Motor Lublin | 8 | -1 | 11 |
| 10 | Cracovia Krakow | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Radomiak Radom | 7 | -1 | 10 |
| 12 | Slask Wroclaw | 7 | -1 | 9 |
| 13 | Korona Kielce | 7 | -2 | 9 |
| 14 | Jagiellonia | 6 | -3 | 9 |
| 15 | Widzew Łódź | 8 | +1 | 8 |
| 16 | Wisla Plock | 5 | +1 | 8 |
| 17 | Raków Częstochowa | 7 | -6 | 6 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 5 | -1 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Legia Warszawa | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Lech Poznan | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Pogon Szczecin | 6 | -1 | 10 |
| 5 | Jagiellonia | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Piast Gliwice | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Korona Kielce | 7 | -5 | 9 |
| 8 | Motor Lublin | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Wisla Plock | 8 | -8 | 7 |
| 10 | Widzew Łódź | 6 | 0 | 6 |
| 11 | GKS Katowice | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Zaglebie Lubin | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Wieczysta Kraków | 9 | -9 | 4 |
| 14 | Radomiak Radom | 7 | -11 | 4 |
| 15 | Raków Częstochowa | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Wisla Krakow | 7 | -6 | 3 |
| 17 | Cracovia Krakow | 7 | -7 | 2 |
| 18 | Slask Wroclaw | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ekstraklasa'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
