SK Super Nova 0-3 Rigas Skola: Maç Sonucu ve İstatistikleri
SK Super Nova 0–3 Rigas Skola (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 4–14, isabetli şut 1–6, topa sahip olma %42–%58, korner 5–8.
Maç özeti
SK Super Nova – Rigas Skola maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Ziga Lipuscek 50', 88', Darko Lemajić 59' (Rigas Skola). xG: SK Super Nova 0,3 – 1,8 Rigas Skola.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- SK Super Nova: M. Rafalskis · Rigas Skola: V. Morozs
Maç akışı
SK Super Nova üstte · Rigas Skola altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 46' oyuncu değişikliği: Cedric kouadio ↔ martins kigurs (Rigas Skola)
- 46' oyuncu değişikliği: Roberts Savalnieks ↔ Dmitrijs Zelenkovs (Rigas Skola)
- 50' gol: Ziga Lipuscek (Rigas Skola)
- 57' sarı kart: Stefan Panić (Rigas Skola)
- 59' gol: Darko Lemajić (Rigas Skola)
- 60' oyuncu değişikliği: Valerijs lizunovs ↔ agris glaudans (SK Super Nova)
- 60' oyuncu değişikliği: raivis kirss ↔ Ndiaye Pathé (SK Super Nova)
- 65' oyuncu değişikliği: Darko Lemajić ↔ Rostand Ndjiki (Rigas Skola)
- 65' oyuncu değişikliği: ivans patrikejevs ↔ Ralfs Šitjakovs (SK Super Nova)
- 76' oyuncu değişikliği: Bamba ↔ Aram baghdasaryan (SK Super Nova)
- 88' gol: Ziga Lipuscek (Rigas Skola)
- 90' oyuncu değişikliği: Ziga Lipuscek ↔ shina kumater (Rigas Skola)
- 90' oyuncu değişikliği: Stefan Panić ↔ duje korac (Rigas Skola)
Maç olayları
- SK Super NovaRigas Skola
- 90'Ziga Lipuscek ↔ shina kumaterOyuncu değişikliği
- 90'Stefan Panić ↔ duje koracOyuncu değişikliği
- 88'Gol Ziga Lipuscek 0–3Asist: Dmitrijs Zelenkovs
- Bamba ↔ Aram baghdasaryanOyuncu değişikliği76'
- 65'Darko Lemajić ↔ Rostand NdjikiOyuncu değişikliği
- ivans patrikejevs ↔ Ralfs ŠitjakovsOyuncu değişikliği65'
- Valerijs lizunovs ↔ agris glaudansOyuncu değişikliği60'
- raivis kirss ↔ Ndiaye PathéOyuncu değişikliği60'
- 59'Gol Darko Lemajić 0–2Asist: lasha odisharia
- 57'Stefan PanićSarı kart
- 50'Gol Ziga Lipuscek 0–1Asist: Dmitrijs Zelenkovs
- 46'Cedric kouadio ↔ martins kigursOyuncu değişikliği
- 46'Roberts Savalnieks ↔ Dmitrijs ZelenkovsOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 11/35 | %24 4/17 |
| Beraberlik | %17 6/35 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %51 18/35 | %59 10/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %80 28/35 | %88 15/17 |
| Beraberlik | %14 5/35 | %6 1/17 |
| Mağlubiyet | %6 2/35 | %6 1/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (35 gol) | 1,00 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,51 (53 gol) | 1,71 (29 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,49 (87 gol) | 1,88 (32 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,69 (24 gol) | 0,59 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 19/35 | %65 11/17 |
| 1,5 Üst | %74 26/35 | %82 14/17 |
| 2,5 Üst | %54 19/35 | %59 10/17 |
| 3,5 Üst | %14 5/35 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %23 8/35 | %18 3/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 15/35 | %41 7/17 |
| 1,5 Üst | %77 27/35 | %65 11/17 |
| 2,5 Üst | %60 21/35 | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %37 13/35 | %12 2/17 |
| Gol yememe | %54 19/35 | %59 10/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 13,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 13,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 1,0 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/1 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,0 | 1,0 |
| 2,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,3 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %0 0/1 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 6/35 | %18 3/17 |
| Berabere | %51 18/35 | %59 10/17 |
| Geride | %31 11/35 | %24 4/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %51 18/35 | %53 9/17 |
| Berabere | %31 11/35 | %29 5/17 |
| Geride | %17 6/35 | %18 3/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
SK Super Nova (35 maç)
Rigas Skola (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
SK Super Nova (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 5 | 6 |
| 31-45 | 4 | 12 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 0 | 6 |
| 76-90 | 10 | 11 |
Rigas Skola (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 2 |
| 16-30 | 13 | 5 |
| 31-45 | 11 | 5 |
| 46-60 | 10 | 2 |
| 61-75 | 14 | 2 |
| 76-90 | 18 | 2 |
Kartlar
SK Super Nova
Sarı 69 · Kırmızı 2 (35 maç · maç başı sarı 2,0)
Rigas Skola
Sarı 50 · Kırmızı 1 (35 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 175 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
SK Super Nova: tüm maçlar, 4 maç · Rigas Skola: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
SK Super Nova – Rigas Skola ilk 11'ler
SK Super Nova · 4-1-4-1
- 90D. VeisbuksK
- 21M. TihonovičsO
- 5J. CīrulisD
- 2K. AugustsD
- 3R. IidaD
- 22Kristers SkadmanisO
- 15R. ĶiršsF60' oyundan çıktı 60. dk
- 8I. PatrikejevsO65' oyundan çıktı 65. dk
- 6E. EmsisO
- 9Bamba76' oyundan çıktı 76. dk
- 10V. LizunovsF60' oyundan çıktı 60. dk
- 24R. ŠitjakovsO65' oyuna girdi 65. dk
- 7A. GlaudānsF60' oyuna girdi 60. dk
- 13Kristaps SecisK
- 31T. PetrovicsK
- 27N. PatheD60' oyuna girdi 60. dk
- 29A. BaghdasaryanF76' oyuna girdi 76. dk
- 4L. BerzinsD
Teknik direktör: M. Rafalskis
Rigas Skola · 4-2-3-1
- 16J. ŅerugalsK
- 11R. SavaļnieksD46' oyundan çıktı 46. dk
- 23H. PrengaD
- 43Ž. LipuščekD50' gol 50. dk88' gol 88. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 6A. FilipovićD
- 66M. SaidyO
- 26S. PanićO57' sarı kart 57. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 8L. OdishariaO59' asist 59. dk
- 10J. IkaunieksO
- 17C. KouadioF46' oyundan çıktı 46. dk
- 22D. LemajićF59' gol 59. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 99S. KumaterO90' oyuna girdi 90. dk
- 1R. MatrevicsK
- 15R. NdjikiO65' oyuna girdi 65. dk
- 30H. NjieO
- 5N. SliedeD
- 18D. ZelenkovsF46' oyuna girdi 46. dk50' asist 50. dk88' asist 88. dk
- 9Duje KoračF90' oyuna girdi 90. dk
- 49M. ĶigursO46' oyuna girdi 46. dk
- 19Alfa BaldéF
Teknik direktör: V. Morozs
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Super Nova son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Rigas Skola için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 13, yenilen 4. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Super Nova 1 – Rigas Skola 17; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Ekim 2026, Rigas Skola 4-0 Super Nova.
- Sıralama
- 6. (38 p) – 1. (83 p)
- Form (son 5)
- MMGMM – GGGBG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-17 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %44
- iddaa MS 1-0-2
- 11,80 – 5,91 – 1,07
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Super Nova iç saha 16 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,62 gol yedi; Rigas Skola dış saha 16 maçta 1,81 attı, 0,62 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %56, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Super Nova %69, Rigas Skola %44. İlk yarıyı önde kapatma: Super Nova 3/16, Rigas Skola 9/16.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 11,80, 0 – 5,91, 2 – 1,07. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,99, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 2,19, Yok 1,37.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %56; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Letonya · Virsliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 35 | +63 | 89 |
| 2 | Riga | 35 | +62 | 83 |
| 3 | Auda | 35 | +23 | 70 |
| 4 | BFC Daugavpils | 35 | +5 | 51 |
| 5 | FK Liepaja | 35 | 0 | 48 |
| 6 | Super Nova | 35 | -18 | 39 |
| 7 | FS Jelgava | 35 | -24 | 32 |
| 8 | Grobiņa | 35 | -37 | 29 |
| 9 | Tukums | 35 | -23 | 25 |
| 10 | Ogre United | 35 | -51 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 18 | +41 | 43 |
| 2 | Riga | 17 | +33 | 43 |
| 3 | Auda | 18 | +14 | 36 |
| 4 | FK Liepaja | 18 | +14 | 32 |
| 5 | BFC Daugavpils | 18 | +8 | 32 |
| 6 | Tukums | 17 | +2 | 20 |
| 7 | Grobiņa | 17 | -9 | 18 |
| 8 | Super Nova | 17 | -12 | 15 |
| 9 | FS Jelgava | 17 | -13 | 14 |
| 10 | Ogre United | 18 | -17 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 17 | +22 | 46 |
| 2 | Riga | 18 | +29 | 40 |
| 3 | Auda | 17 | +9 | 34 |
| 4 | Super Nova | 18 | -6 | 24 |
| 5 | BFC Daugavpils | 17 | -3 | 19 |
| 6 | FS Jelgava | 18 | -11 | 18 |
| 7 | FK Liepaja | 17 | -14 | 16 |
| 8 | Grobiņa | 18 | -28 | 11 |
| 9 | Ogre United | 17 | -34 | 7 |
| 10 | Tukums | 18 | -25 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Virsliga'da oynanan diğer maçlar
- 14:00 Ogre United 1–4 FK Auda
- 15:00 FK Jelgava 0–1 Daugavpils
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
