SK Rapid II 1-2 FC Liefering: Maç Sonucu ve İstatistikleri
SK Rapid II 1–2 FC Liefering (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.
Maç özeti
SK Rapid II – FC Liefering maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: O. Thiero 18' (SK Rapid II); J. Werner 21', Yuri Leles 40' (pen.) (FC Liefering).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
SK Rapid II üstte · FC Liefering altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' gol: O. Thiero (SK Rapid II)
- 21' gol: J. Werner (FC Liefering)
- 22' sarı kart: R. Kerschbaum (SK Rapid II)
- 38' sarı kart: R. Kosakiewic (FC Liefering)
- 39' sarı kart: L. Szladits (SK Rapid II)
- 40' gol: Yuri Leles (FC Liefering)
- 46' oyuncu değişikliği: D. Polke ↔ P. Moizi (SK Rapid II)
- 50' sarı kart: C. Schaider (FC Liefering)
- 56' sarı kart: M. Palacios (FC Liefering)
- 61' oyuncu değişikliği: J. Pokorny ↔ N. Masching (FC Liefering)
- 62' oyuncu değişikliği: M. Palacios ↔ S. Eberharter (FC Liefering)
- 62' oyuncu değişikliği: S. Ozvold ↔ D. Vincze (SK Rapid II)
- 63' oyuncu değişikliği: D. Djezic ↔ A. Riegel (SK Rapid II)
- 68' sarı kart: A. Riegel (SK Rapid II)
- 69' sarı kart (SK Rapid II)
- 69' kırmızı kart: L. Szladits (SK Rapid II)
- 69' sarı kart: L. Szladits (SK Rapid II)
- 69' oyuncu değişikliği: J. Werner ↔ Y. Sulbaran (FC Liefering)
- 69' oyuncu değişikliği: R. Kosakiewic ↔ S. Nisic (FC Liefering)
- 72' sarı kart: Y. Sulbaran (FC Liefering)
- 74' oyuncu değişikliği: E. Jakupi ↔ E. Rahmani (SK Rapid II)
- 74' oyuncu değişikliği: N. Jozepovic ↔ D. Berger (SK Rapid II)
- 80' kırmızı kart: Y. Sulbaran (FC Liefering)
- 80' sarı kart: Y. Sulbaran (FC Liefering)
- 86' oyuncu değişikliği: F. Matijasevic ↔ I. Ivanschitz (FC Liefering)
- 89' sarı kart: I. Ivanschitz (FC Liefering)
Maç olayları
- SK Rapid IIFC Liefering
- 89'I. IvanschitzSarı kart
- 86'F. Matijasevic ↔ I. IvanschitzOyuncu değişikliği
- 80'Y. SulbaranKırmızı kart
- 80'Y. SulbaranSarı kart
- E. Jakupi ↔ E. RahmaniOyuncu değişikliği74'
- N. Jozepovic ↔ D. BergerOyuncu değişikliği74'
- 72'Y. SulbaranSarı kart
- Sarı kart69'
- L. SzladitsKırmızı kart69'
- L. SzladitsSarı kart69'
- 69'J. Werner ↔ Y. SulbaranOyuncu değişikliği
- 69'R. Kosakiewic ↔ S. NisicOyuncu değişikliği
- A. RiegelSarı kart68'
- D. Djezic ↔ A. RiegelOyuncu değişikliği63'
- 62'M. Palacios ↔ S. EberharterOyuncu değişikliği
- S. Ozvold ↔ D. VinczeOyuncu değişikliği62'
- 61'J. Pokorny ↔ N. MaschingOyuncu değişikliği
- 56'M. PalaciosSarı kart
- 50'C. SchaiderSarı kart
- D. Polke ↔ P. MoiziOyuncu değişikliği46'
- 40'Penaltı golü Yuri Leles 1–2Penaltı
- L. SzladitsSarı kart39'
- 38'R. KosakiewicSarı kart
- R. KerschbaumSarı kart22'
- 21'Gol J. Werner 1–1Asist: Riquelme
- Gol O. Thiero 1–0Asist: D. Djezic18'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %67 8/12 | %100 5/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,08 (25 gol) | 2,20 (11 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,17 (26 gol) | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (24 gol) | 2,17 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (0) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
| Toplam (1) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | — |
| 7,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 8,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 9,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 10,5 Üst | %0 0/1 | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (0) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | — | — |
| 2,5 Üst | — | — |
| 3,5 Üst | — | — |
| 4,5 Üst | — | — |
| 5,5 Üst | — | — |
| Toplam (1) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,0 | — |
| 2,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 3,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 4,5 Üst | %0 0/1 | — |
| 5,5 Üst | %0 0/1 | — |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (0) | İç saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | — | — |
| 6,5 Üst | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| Toplam (1) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 15,0 | — |
| 6,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 7,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 8,5 Üst | %100 1/1 | — |
| 9,5 Üst | %100 1/1 | — |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %0 0/5 |
| Berabere | %25 3/12 | %20 1/5 |
| Geride | %58 7/12 | %80 4/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
SK Rapid II (12 maç)
FC Liefering (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
SK Rapid II (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 6 | 8 |
FC Liefering (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 9 | 8 |
Kartlar
SK Rapid II
Sarı 26 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,2)
FC Liefering
Sarı 32 · Kırmızı 7 (12 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
SK Rapid II – FC Liefering ilk 11'ler
SK Rapid II · 4-1-3-2
- 49Laurenz OrglerK
- 32Svetozár OzvoldD62' oyundan çıktı 62. dk
- 54Roman KerschbaumO22' sarı kart 22. dk
- 6Keneth YeboahD
- 15Daniel MahiyaD
- 8Ousmane ThieroO18' gol 18. dk
- 41David PolkeF46' oyundan çıktı 46. dk
- 28Lorenz SzladitsO39' sarı kart 39. dk69' sarı kart 69. dk69' kırmızı kart 69. dk
- 16Edin JakupiO74' oyundan çıktı 74. dk
- 37Daris DjezicO18' asist 18. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 26Nicolas JozepovicF74' oyundan çıktı 74. dk
- 9Philipp MoiziF46' oyuna girdi 46. dk
- 63Dominic VinczeD62' oyuna girdi 62. dk
- 77Adrian RiegelF63' oyuna girdi 63. dk68' sarı kart 68. dk
- 21David BergerF74' oyuna girdi 74. dk
- 22Edvin RahmaniO74' oyuna girdi 74. dk
- 44Manuel FellnerK
- 61Emirhan TütünciD
FC Liefering · 4-2-3-1
- 31Nikola SarcevicK
- 18Mayker PalaciosO56' sarı kart 56. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 13Jakob PokornyD61' oyundan çıktı 61. dk
- 44Ifeanyichukwu OnwuzulikeD
- 47Julian HussaufD
- 25Riquelme ReisO21' asist 21. dk
- 23Christoph SchaiderO50' sarı kart 50. dk
- 37Yuri LelesF40' gol 40. dk
- 42Jakob WernerO21' gol 21. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 40Filip MatijaševićO86' oyundan çıktı 86. dk
- 17Raphael KosakiewicF38' sarı kart 38. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 4Simon EberharterD62' oyuna girdi 62. dk
- 45Nico MaschingD61' oyuna girdi 61. dk
- 7Yerwin SulbaranO69' oyuna girdi 69. dk72' sarı kart 72. dk80' sarı kart 80. dk+1
- 9Said NisicF69' oyuna girdi 69. dk
- 16Ilia IvanschitzO86' oyuna girdi 86. dk89' sarı kart 89. dk
- 1Benjamin OžegovićK
- 26Benedict ScharnerO
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avusturya · 2. Liga puan durumu · 1-Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 10 | +20 | 25 |
| 2 | First Vienna | 10 | +12 | 25 |
| 3 | Austria Vienna (Am) | 10 | +4 | 19 |
| 4 | Admira Wacker | 10 | +3 | 18 |
| 5 | SKU Amstetten | 10 | +4 | 17 |
| 6 | Austria Salzburg | 10 | +3 | 16 |
| 7 | Wacker Innsbruck | 10 | +1 | 14 |
| 8 | FC Liefering | 10 | -2 | 14 |
| 9 | Floridsdorfer AC | 10 | -2 | 13 |
| 10 | Voitsberg | 10 | 0 | 12 |
| 11 | Schwarz-Weiß Bregenz | 10 | -2 | 12 |
| 12 | SKN St. Pölten | 10 | -2 | 11 |
| 13 | Sturm Graz II | 10 | -8 | 8 |
| 14 | WSPG Wels | 10 | -12 | 8 |
| 15 | SV Kapfenberg | 10 | -7 | 7 |
| 16 | Rapid Wien II | 10 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 5 | +16 | 15 |
| 2 | First Vienna | 5 | +9 | 13 |
| 3 | Austria Vienna (Am) | 6 | +5 | 13 |
| 4 | SKU Amstetten | 5 | +4 | 11 |
| 5 | Schwarz-Weiß Bregenz | 4 | +7 | 10 |
| 6 | Floridsdorfer AC | 5 | +5 | 10 |
| 7 | Austria Salzburg | 5 | +4 | 10 |
| 8 | Admira Wacker | 5 | +1 | 9 |
| 9 | Wacker Innsbruck | 4 | +5 | 7 |
| 10 | Sturm Graz II | 5 | +1 | 7 |
| 11 | FC Liefering | 5 | 0 | 7 |
| 12 | SKN St. Pölten | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Voitsberg | 5 | -1 | 5 |
| 14 | SV Kapfenberg | 6 | -6 | 4 |
| 15 | WSPG Wels | 6 | -10 | 3 |
| 16 | Rapid Wien II | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | First Vienna | 5 | +3 | 12 |
| 2 | FC BW Linz | 5 | +4 | 10 |
| 3 | Admira Wacker | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Voitsberg | 5 | +1 | 7 |
| 5 | FC Liefering | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Wacker Innsbruck | 6 | -4 | 7 |
| 7 | Rapid Wien II | 6 | -5 | 7 |
| 8 | SKU Amstetten | 5 | 0 | 6 |
| 9 | Austria Salzburg | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Austria Vienna (Am) | 4 | -1 | 6 |
| 11 | WSPG Wels | 4 | -2 | 5 |
| 12 | SKN St. Pölten | 5 | -2 | 4 |
| 13 | SV Kapfenberg | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Floridsdorfer AC | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Schwarz-Weiß Bregenz | 6 | -9 | 2 |
| 16 | Sturm Graz II | 5 | -9 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Aynı gün 2. Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
