← Maçlar
Çekya · 3. liga - MSFL6 Kasım 2026 · 19:00 TSİ

SK Hranice 1-4 FC Zbrojovka Brno B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

SK Hranice
1–4İY 1–1
FC Zbrojovka Brno B
Maç sonu

SK Hranice 1–4 FC Zbrojovka Brno B (6 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

SK Hranice – FC Zbrojovka Brno B maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: S. Studeny 1' (SK Hranice); M. Soucek 8', O. Pragr 51', M. Pachl 77', S. Konecny 89' (FC Zbrojovka Brno B).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

SK Hranice üstte · FC Zbrojovka Brno B altta

01530İY607590 1' gol: S. Studeny (SK Hranice)8' gol: M. Soucek (FC Zbrojovka Brno B)24' sarı kart: D. Strnad (FC Zbrojovka Brno B)32' sarı kart: M. Vymetalik (SK Hranice)51' gol: O. Pragr (FC Zbrojovka Brno B)68' sarı kart: M. Zednicek (SK Hranice)77' gol: M. Pachl (FC Zbrojovka Brno B)82' sarı kart: R. Kundrat (SK Hranice)89' gol: S. Konecny (FC Zbrojovka Brno B)90+1' sarı kart: A. Podesva (SK Hranice)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 1' gol: S. Studeny (SK Hranice)
  • 8' gol: M. Soucek (FC Zbrojovka Brno B)
  • 24' sarı kart: D. Strnad (FC Zbrojovka Brno B)
  • 32' sarı kart: M. Vymetalik (SK Hranice)
  • 51' gol: O. Pragr (FC Zbrojovka Brno B)
  • 68' sarı kart: M. Zednicek (SK Hranice)
  • 77' gol: M. Pachl (FC Zbrojovka Brno B)
  • 82' sarı kart: R. Kundrat (SK Hranice)
  • 89' gol: S. Konecny (FC Zbrojovka Brno B)
  • 90+1' sarı kart: A. Podesva (SK Hranice)

Maç olayları

  1. SK HraniceFC Zbrojovka Brno B
  2. A. PodesvaSarı kart90+1'
  3. 89'Gol S. Konecny 1–4
  4. R. KundratSarı kart82'
  5. 77'Gol M. Pachl 1–3
  6. M. ZednicekSarı kart68'
  7. 51'Gol O. Pragr 1–2
  8. M. VymetalikSarı kart32'
  9. 24'D. StrnadSarı kart
  10. 8'Gol M. Soucek 1–1
  11. Gol S. Studeny 1–01'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

SK Hranice
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%44 7/16%38 3/8
Beraberlik%13 2/16%25 2/8
Mağlubiyet%44 7/16%38 3/8
FC Zbrojovka Brno B
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%56 9/16%63 5/8
Beraberlik%19 3/16%13 1/8
Mağlubiyet%25 4/16%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

SK Hranice
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,25 (20 gol)1,62 (13 gol)
Yediği gol / maç1,38 (22 gol)1,50 (12 gol)
FC Zbrojovka Brno B
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç2,25 (36 gol)2,25 (18 gol)
Yediği gol / maç1,69 (27 gol)2,00 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

SK Hranice
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%44 7/16%63 5/8
1,5 Üst%56 9/16%75 6/8
2,5 Üst%38 6/16%50 4/8
3,5 Üst%31 5/16%38 3/8
Gol yememe%31 5/16%25 2/8
FC Zbrojovka Brno B
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%75 12/16%75 6/8
1,5 Üst%88 14/16%88 7/8
2,5 Üst%75 12/16%75 6/8
3,5 Üst%56 9/16%50 4/8
Gol yememe%19 3/16%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

SK Hranice
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%19 3/16%13 1/8
Berabere%44 7/16%50 4/8
Geride%38 6/16%38 3/8
FC Zbrojovka Brno B
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%38 6/16%25 2/8
Berabere%38 6/16%50 4/8
Geride%25 4/16%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

SK Hranice (16 maç)

1/131/X01/20X/14X/X1X/222/102/X12/25

FC Zbrojovka Brno B (16 maç)

1/151/X11/20X/14X/X1X/212/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

SK Hranice (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 0 2
31-45 5 4
46-60 5 4
61-75 0 3
76-90 7 6

FC Zbrojovka Brno B (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 4
16-30 4 6
31-45 7 5
46-60 2 3
61-75 7 4
76-90 11 5

Kartlar

SK Hranice

Sarı 37 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 2,3)

FC Zbrojovka Brno B

Sarı 27 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 141 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Hranice için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 5, yenilen 13. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Zbrojovka Brno II için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 10, yenilen 14. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Hranice iç saha 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,14 gol yedi; Zbrojovka Brno II dış saha 7 maçta 2,00 attı, 2,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hranice %43, Zbrojovka Brno II %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hranice %57, Zbrojovka Brno II %71. İlk yarıyı önde kapatma: Hranice 1/7, Zbrojovka Brno II 2/7.

Sıralama
6. (23 p) – 4. (27 p)
Form (son 5)
MMMGG – MMMGB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %71
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 27 gol yediler.

Veri: 6 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Çekya · 3. liga - MSFL puan durumu · MSFL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Uničov 141022 3117 +1432 GGGGG
2Líšeň II 14851 237 +1629 BBBGM
3Frýdek-Místek 14833 2414 +1027 MGMGG
4Zbrojovka Brno II 14833 3123 +827 GBBGM
5Sigma Olomouc II 14815 2817 +1125 MGMGG
6Hranice 14725 1813 +523 GBGGM
7Unie Hlubina 14635 3128 +321 MMMGG
8Uherský Brod 14635 2423 +121 GBMGG
9Vítkovice 14545 1717 019 GMMMG
10Slovácko II 14536 2318 +518 MMGMM
11Zlín II 14536 1721 -418 MGMMG
12Hodonín 14527 2018 +217 GGGMM
13Karviná II 14527 2224 -217 BMGMG
14Vrchovina 14527 1528 -1317 GMMMG
15Havířov 14257 1223 -1111 MBGGM
16Blansko 14257 1832 -1411 MBGMM
17Vsetín 143110 1129 -1810 MGMMM
18Polanka nad Odrou 14239 1225 -139 GMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Frýdek-Místek 7520 114 +717
2Uherský Brod 7511 168 +816
3Uničov 7511 1811 +716
4Sigma Olomouc II 6501 136 +715
5Zbrojovka Brno II 7421 178 +914
6Slovácko II 7412 1710 +713
7Karviná II 8413 1212 013
8Vrchovina 7412 911 -213
9Líšeň II 6321 114 +711
10Unie Hlubina 7322 1713 +411
11Hranice 7322 128 +411
12Zlín II 7322 108 +211
13Vítkovice 7322 99 011
14Hodonín 8305 99 09
15Havířov 7223 99 08
16Polanka nad Odrou 7214 510 -57
17Vsetín 7214 714 -77
18Blansko 7133 714 -76
#TakımOGBMAYAVP
1Líšeň II 8530 123 +918
2Uničov 7511 136 +716
3Zbrojovka Brno II 7412 1415 -113
4Hranice 7403 65 +112
5Sigma Olomouc II 8314 1511 +410
6Frýdek-Místek 7313 1310 +310
7Unie Hlubina 7313 1415 -110
8Hodonín 6222 119 +28
9Vítkovice 7223 88 08
10Zlín II 7214 713 -67
11Slovácko II 7124 68 -25
12Blansko 7124 1118 -75
13Uherský Brod 7124 815 -75
14Karviná II 6114 1012 -24
15Vrchovina 7115 617 -114
16Vsetín 7106 415 -113
17Havířov 7034 314 -113
18Polanka nad Odrou 7025 715 -82

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.