SK Beveren 1-3 Lommel SK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
SK Beveren 1–3 Lommel SK (9 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
SK Beveren – Lommel SK maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %64 7/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 14.–16. · lig ortalamasından 0,44 düşük | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,09 (23 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,49 yüksek | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,26 düşük | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 5.–6. · lig ortalamasından 0,42 düşük | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 13.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %73 8/11ligde 4.–5. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 13.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 17.–18. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 12,5 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %27 3/11 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %36 4/11 | %60 3/5 |
| Geride | %45 5/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Geride | %27 3/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
SK Beveren (11 maç)
Lommel SK (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
SK Beveren (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Lommel SK (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
SK Beveren
Sarı 23 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,1)
Lommel SK
Sarı 12 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
SK Beveren: iç saha, 5 maç · Lommel SK: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 10 | +18 | 27 |
| 2 | Charleroi | 11 | +13 | 27 |
| 3 | Union St. Gilloise | 10 | +22 | 26 |
| 4 | Gent | 10 | +13 | 25 |
| 5 | Anderlecht | 10 | +2 | 19 |
| 6 | Lommel United | 11 | +2 | 16 |
| 7 | Genk | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Standard Liege | 11 | +2 | 15 |
| 9 | KVC Westerlo | 11 | -4 | 14 |
| 10 | OH Leuven | 11 | -5 | 12 |
| 11 | KV Mechelen | 11 | -7 | 12 |
| 12 | Zulte Waregem | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Antwerp | 11 | -6 | 11 |
| 14 | SK Beveren | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Cercle Brugge | 11 | -8 | 9 |
| 16 | St. Truiden | 10 | -3 | 8 |
| 17 | RAAL La Louvière | 11 | -11 | 7 |
| 18 | Kortrijk | 10 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Gent | 5 | +9 | 15 |
| 3 | Genk | 5 | +9 | 13 |
| 4 | Anderlecht | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Charleroi | 5 | +7 | 12 |
| 6 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 11 |
| 7 | Standard Liege | 6 | +5 | 11 |
| 8 | SK Beveren | 5 | +3 | 9 |
| 9 | OH Leuven | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Antwerp | 6 | -1 | 8 |
| 11 | KVC Westerlo | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Lommel United | 5 | +4 | 7 |
| 13 | RAAL La Louvière | 6 | +1 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 5 | -3 | 7 |
| 15 | Zulte Waregem | 5 | 0 | 6 |
| 16 | St. Truiden | 5 | -2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Kortrijk | 5 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Charleroi | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Club Brugge KV | 5 | +8 | 12 |
| 4 | Gent | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Lommel United | 6 | -2 | 9 |
| 6 | KVC Westerlo | 5 | -2 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 5 | -6 | 6 |
| 8 | Cercle Brugge | 6 | -4 | 5 |
| 9 | KV Mechelen | 6 | -4 | 5 |
| 10 | Zulte Waregem | 5 | -4 | 5 |
| 11 | St. Truiden | 5 | -1 | 4 |
| 12 | Standard Liege | 5 | -3 | 4 |
| 13 | OH Leuven | 5 | -5 | 4 |
| 14 | Antwerp | 5 | -5 | 3 |
| 15 | Genk | 5 | -5 | 2 |
| 16 | Kortrijk | 5 | -10 | 1 |
| 17 | SK Beveren | 6 | -13 | 1 |
| 18 | RAAL La Louvière | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
