← Maçlar
Nijerya · NPFL · 11. hafta1 Kasım 2026 · 18:00 TSİ

Shooting Stars 4-1 Abia Warriors FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Shooting Stars
4–1İY 3–0
Abia Warriors FC
Maç sonu

Shooting Stars 4–1 Abia Warriors FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 3–0.

Maç özeti

Shooting Stars – Abia Warriors FC maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Shooting Stars üstte · Abia Warriors FC altta

01530İY607590 5' gol: D. Akinola (Shooting Stars)41' gol: S. Ibrahim (Shooting Stars)45+2' gol: S. Ibrahim (Shooting Stars)80' gol (Abia Warriors FC)88' gol: I. Yusuf (Shooting Stars)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 5' gol: D. Akinola (Shooting Stars)
  • 41' gol: S. Ibrahim (Shooting Stars)
  • 45+2' gol: S. Ibrahim (Shooting Stars)
  • 80' gol (Abia Warriors FC)
  • 88' gol: I. Yusuf (Shooting Stars)

Maç olayları

  1. Shooting StarsAbia Warriors FC
  2. Gol I. Yusuf 4–188'
  3. 80'Gol 3–1
  4. Gol S. Ibrahim 3–045+2'
  5. Gol S. Ibrahim 2–041'
  6. Gol D. Akinola 1–05'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Shooting Stars
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%36 4/11%67 4/6
Beraberlik%27 3/11%33 2/6
Mağlubiyet%36 4/11%0 0/6
Abia Warriors FC
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%18 2/11%17 1/6
Beraberlik%36 4/11%17 1/6
Mağlubiyet%45 5/11%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Shooting Stars
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,45 (16 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,36 (15 gol)0,50 (3 gol)
Abia Warriors FC
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,91 (10 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç1,55 (17 gol)2,33 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Shooting Stars
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%55 6/11%50 3/6
1,5 Üst%73 8/11%67 4/6
2,5 Üst%55 6/11%50 3/6
3,5 Üst%45 5/11%33 2/6
Gol yememe%27 3/11%50 3/6
Abia Warriors FC
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%36 4/11%50 3/6
1,5 Üst%73 8/11%100 6/6
2,5 Üst%45 5/11%50 3/6
3,5 Üst%36 4/11%50 3/6
Gol yememe%36 4/11%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Shooting Stars
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%55 6/11%67 4/6
Berabere%18 2/11%33 2/6
Geride%27 3/11%0 0/6
Abia Warriors FC
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%9 1/11%0 0/6
Berabere%36 4/11%17 1/6
Geride%55 6/11%83 5/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Shooting Stars (11 maç)

1/141/X11/21X/10X/X2X/202/102/X02/23

Abia Warriors FC (11 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/212/102/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Shooting Stars (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 1 2
31-45 5 3
46-60 0 2
61-75 2 1
76-90 3 3

Abia Warriors FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 1
31-45 1 2
46-60 0 1
61-75 0 1
76-90 3 1

Kartlar

Shooting Stars

Sarı 11 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,2)

Abia Warriors FC

Sarı 6 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 1,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Shooting Stars için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 5, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Abia Warriors için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 5.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Shooting Stars 3, Abia Warriors 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, Abia Warriors 2-0 Shooting Stars.

Sıralama
15. (12 p) – 17. (10 p)
Form (son 5)
BGMBB – MBBMG
H2H (G-B-M)
3-2-5 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,34 – 3,42 – 6,62
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Shooting Stars iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 0,40 gol yedi; Abia Warriors dış saha 5 maçta 0,80 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Shooting Stars %40, Abia Warriors %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Shooting Stars %40, Abia Warriors %40. İlk yarıyı önde kapatma: Shooting Stars 3/5, Abia Warriors 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,34, 0 – 3,42, 2 – 6,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,41, Üst 2,09. Karşılıklı Gol: Var 2,27, Yok 1,34.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 18:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Nijerya · NPFL puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Rivers United 10451 144 +1017 BGBBM
2Enugu Rangers 8521 149 +517 GMGGB
3Nasarawa United 10523 118 +317 GBGGG
4Plateau United 10433 1713 +415 GMGMB
5Barau FC 10361 1310 +315 BMBBB
6Bendel Insurance 9504 1614 +215 GMGMG
7Sporting Lagos 9432 1311 +215 BBBGG
8Kano Pillars 10361 1211 +115 BBMGB
9Niger Tornadoes 10433 98 +115 MGBGG
10Doma United 9423 1111 014 BMGMB
11Ikorodu City 10343 1311 +213 BMGMB
12Katsina United 10343 1214 -213 BBGMB
13Kwara United 10334 1111 012 MGMBB
14Warri Wolves 10334 67 -112 MMGBB
15Shooting Stars 10334 1214 -212 BBMGB
16Kun Khalifat FC 10334 915 -612 GMGBG
17Abia Warriors 10244 913 -410 GMBBM
18Ranchers Bees 9225 1013 -38 MBMBM
19Enyimba 10226 1115 -48 GGMBM
20Inter Lagos 10127 519 -142 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Bendel Insurance 5500 146 +815
2Rivers United 5410 110 +1113
3Nasarawa United 5410 61 +513
4Plateau United 5401 124 +812
5Barau FC 5320 115 +611
6Ikorodu City 5320 93 +611
7Kwara United 5320 105 +511
8Kano Pillars 5320 94 +511
9Doma United 5320 83 +511
10Shooting Stars 5320 72 +511
11Katsina United 5320 106 +411
12Niger Tornadoes 5320 63 +311
13Enugu Rangers 4310 73 +410
14Warri Wolves 5311 52 +310
15Kun Khalifat FC 5311 64 +210
16Ranchers Bees 4220 61 +58
17Enyimba 5212 86 +27
18Abia Warriors 5131 53 +26
19Sporting Lagos 4121 34 -15
20Inter Lagos 5023 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Sporting Lagos 5311 107 +310
2Enugu Rangers 4211 76 +17
3Rivers United 5041 34 -14
4Nasarawa United 5113 57 -24
5Niger Tornadoes 5113 35 -24
6Barau FC 5041 25 -34
7Kano Pillars 5041 37 -44
8Abia Warriors 5113 410 -64
9Plateau United 5032 59 -43
10Doma United 4103 38 -53
11Inter Lagos 5104 38 -53
12Ikorodu City 5023 48 -42
13Warri Wolves 5023 15 -42
14Katsina United 5023 28 -62
15Kun Khalifat FC 5023 311 -82
16Kwara United 5014 16 -51
17Enyimba 5014 39 -61
18Shooting Stars 5014 512 -71
19Bendel Insurance 4004 28 -60
20Ranchers Bees 5005 412 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,34X3,4226,62

Çifte şans

121,12X22,11

Karşılıklı gol

Var2,27Yok1,34

2,5 Alt / Üst

Alt1,41Üst2,09

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NPFL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.