Shinnik Yar 2-1 Spartak Kostroma: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Shinnik Yar 2–1 Spartak Kostroma (26 Ekim 2026). İlk yarı 2–1. Şut 8–9, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %48–%52, korner 5–3.
Maç özeti
Shinnik Yar – Spartak Kostroma maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Dmitri Samoilov 33', Albek Gongapshev 45+1' (Shinnik Yar); Amur Kalmykov 13' (Spartak Kostroma).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Shinnik Yar: D. Boyarintsev · Spartak Kostroma: Evgeniy Taranukhin
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Shinnik Yar üstte · Spartak Kostroma altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' gol: Amur Kalmykov (Spartak Kostroma)
- 33' gol: Dmitri Samoilov (Shinnik Yar)
- 46' oyuncu değişikliği: Amir Mokhammad ↔ Nader Mohammadi (Spartak Kostroma)
- 46' oyuncu değişikliği: David Karaev ↔ Anatoliy Nemchenko (Spartak Kostroma)
- 45+1' gol: Albek Gongapshev (Shinnik Yar)
- 51' sarı kart: armin spahic (Spartak Kostroma)
- 51' sarı kart: Ilya Azyavin (Shinnik Yar)
- 52' sarı kart: Nikita Chistyakov (Shinnik Yar)
- 52' sarı kart: Kirill Malyarov (Spartak Kostroma)
- 54' sarı kart: Dmitri Samoilov (Shinnik Yar)
- 68' sarı kart (Shinnik Yar)
- 68' kırmızı kart: Nikita Chistyakov (Shinnik Yar)
- 68' oyuncu değişikliği: Vladislav Kamilov ↔ Sergey Bugriev (Spartak Kostroma)
- 70' oyuncu değişikliği: Dmitri Samoilov ↔ Maksim Karaev (Shinnik Yar)
- 70' sarı kart: Marko Bugarin (Spartak Kostroma)
- 72' oyuncu değişikliği: Ilya Azyavin ↔ Denis Mironov (Shinnik Yar)
- 78' oyuncu değişikliği: Albek Gongapshev ↔ Anton Antonov (Shinnik Yar)
- 83' kırmızı kart: Marko Bugarin (Spartak Kostroma)
- 84' sarı kart (Spartak Kostroma)
- 84' oyuncu değişikliği: Anatoliy Nemchenko ↔ Kirill Chursin (Spartak Kostroma)
- 84' oyuncu değişikliği: Kirill Malyarov ↔ ilia rubtsov (Spartak Kostroma)
- 86' kırmızı kart: armin spahic (Spartak Kostroma)
- 90+5' sarı kart (Spartak Kostroma)
Maç olayları
- Shinnik YarSpartak Kostroma
- 90+5'Sarı kart
- 86'armin spahicKırmızı kart
- 84'Sarı kart
- 84'Anatoliy Nemchenko ↔ Kirill ChursinOyuncu değişikliği
- 84'Kirill Malyarov ↔ ilia rubtsovOyuncu değişikliği
- 83'Marko BugarinKırmızı kart
- Albek Gongapshev ↔ Anton AntonovOyuncu değişikliği78'
- Ilya Azyavin ↔ Denis MironovOyuncu değişikliği72'
- Dmitri Samoilov ↔ Maksim KaraevOyuncu değişikliği70'
- 70'Marko BugarinSarı kart
- Sarı kart68'
- Nikita ChistyakovKırmızı kart68'
- 68'Vladislav Kamilov ↔ Sergey BugrievOyuncu değişikliği
- Dmitri SamoilovSarı kart54'
- Nikita ChistyakovSarı kart52'
- 52'Kirill MalyarovSarı kart
- 51'armin spahicSarı kart
- Ilya AzyavinSarı kart51'
- 46'Amir Mokhammad ↔ Nader MohammadiOyuncu değişikliği
- 46'David Karaev ↔ Anatoliy NemchenkoOyuncu değişikliği
- Gol Albek Gongapshev 2–145+1'
- Gol Dmitri Samoilov 1–133'
- 13'Gol Amur Kalmykov 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 6/17 | %40 4/10 |
| Beraberlik | %47 8/17 | %50 5/10 |
| Mağlubiyet | %18 3/17 | %10 1/10 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 8/16 | %44 4/9 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %33 3/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (22 gol) | 1,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,06 (18 gol) | 1,00 (10 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (22 gol) | 1,22 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (16 gol) | 1,11 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 9/17 | %60 6/10 |
| 1,5 Üst | %82 14/17 | %80 8/10 |
| 2,5 Üst | %41 7/17 | %50 5/10 |
| 3,5 Üst | %24 4/17 | %30 3/10 |
| Gol yememe | %29 5/17 | %30 3/10 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 8/16 | %44 4/9 |
| 1,5 Üst | %69 11/16 | %67 6/9 |
| 2,5 Üst | %44 7/16 | %44 4/9 |
| 3,5 Üst | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %44 7/16 | %44 4/9 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %38 3/8 |
| Toplam (9) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %100 9/9 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %89 8/9 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %44 4/9 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 6,1 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %63 5/8 |
| 5,5 Üst | %40 4/10 | %50 4/8 |
| Toplam (9) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 6,5 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %67 6/9 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %50 3/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,3 | 6,9 |
| 6,5 Üst | %40 4/10 | %50 4/8 |
| 7,5 Üst | %30 3/10 | %38 3/8 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %38 3/8 |
| Toplam (9) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %22 2/9 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %11 1/9 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 8/17 | %40 4/10 |
| Berabere | %41 7/17 | %60 6/10 |
| Geride | %12 2/17 | %0 0/10 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 7/16 | %44 4/9 |
| Berabere | %44 7/16 | %33 3/9 |
| Geride | %13 2/16 | %22 2/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Shinnik Yar (17 maç)
Spartak Kostroma (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Shinnik Yar (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 6 | 0 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Spartak Kostroma (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Shinnik Yar
Sarı 29 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 1,7)
Spartak Kostroma
Sarı 39 · Kırmızı 4 (16 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 148 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Shinnik Yar: iç saha, 8 maç · Spartak Kostroma: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Shinnik Yar – Spartak Kostroma ilk 11'ler
Shinnik Yar
- 24I. AzyavinO51' sarı kart 51. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 66N. YanovichK
- 54I. ShmakovO
- 15D. SamoylovF33' gol 33. dk54' sarı kart 54. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 53N. KotinD
- 62V. KarpovD
- 10A. GongapshevF45+1' gol 45+1. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 50A. GolubevO
- 23N. ChistyakovD52' sarı kart 52. dk68' kırmızı kart 68. dk
- 27A. ChernyD
- 17E. ValiakhmetovD
- 77A. AntonovO78' oyuna girdi 78. dk
- 19Y. ArbuzovO
- 49M. KaraevD70' oyuna girdi 70. dk
- 7D. MartovoyF
- 88D. MironovF72' oyuna girdi 72. dk
- 21D. PushkarevF
- 95D. VamboltK
- 13D. YanovO
Teknik direktör: D. Boyarintsev
Spartak Kostroma
- 21M. BugarinD70' sarı kart 70. dk83' kırmızı kart 83. dk
- 90A. KalmykovF13' gol 13. dk
- 18V. KamilovO68' oyundan çıktı 68. dk
- 17D. KaptilovichO
- 10D. KaraevF46' oyundan çıktı 46. dk
- 7K. MalyarovD52' sarı kart 52. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 96A. MokhammadD46' oyundan çıktı 46. dk
- 87Armin SpahicO51' sarı kart 51. dk86' kırmızı kart 86. dk
- 2N. TarasovD
- 5D. ZhilmostnykhD
- 50E. ShamovK
- 11D. GurtskaiaF
- 73D. KirakosyanO
- 77I. MeshcheryakovO
- 6N. MohammadiD46' oyuna girdi 46. dk
- 22A. NemchenkoO46' oyuna girdi 46. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 82O. NikiforenkoF
- 66Maksim NikiforovO
- 13I. RubtsovF84' oyuna girdi 84. dk
- 3S. BugrievD68' oyuna girdi 68. dk
- 69K. ChursinO84' oyuna girdi 84. dk
- 70R. ChervyakovF
- 68M. GaydashK
Teknik direktör: Evgeniy Taranukhin
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Shinnik Yaroslavl 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Spartak Kostroma 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Shinnik Yaroslavl 0, Spartak Kostroma 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son maç: 22 Mart 2026, Spartak Kostroma 1-1 Shinnik Yaroslavl.
- Sıralama
- 9. (20 p) – 5. (27 p)
- Form (son 5)
- BMGBM – GGMMG
- H2H (G-B-M)
- 0-2-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %29
- Korner ort. (maç)
- 11,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,58 – 2,77 – 2,29
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Shinnik Yaroslavl iç saha 8 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,00 gol yedi; Spartak Kostroma dış saha 7 maçta 1,29 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Shinnik Yaroslavl %38, Spartak Kostroma %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Shinnik Yaroslavl %50, Spartak Kostroma %29. İlk yarıyı önde kapatma: Shinnik Yaroslavl 3/8, Spartak Kostroma 3/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Shinnik Yaroslavl 8,2, Spartak Kostroma 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,5. Maç başına kart: Shinnik Yaroslavl 2,5, Spartak Kostroma 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,58, 0 – 2,77, 2 – 2,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,37, Üst 2,18. Karşılıklı Gol: Var 1,86, Yok 1,54.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %39; maç başına toplam korner ortalaması 11,5; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Rusya · 1. Lig puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 16 | +33 | 43 |
| 2 | Torpedo Moskva | 17 | +16 | 32 |
| 3 | FC Sochi | 16 | +9 | 32 |
| 4 | Ural | 16 | +16 | 31 |
| 5 | Spartak Kostroma | 16 | +6 | 28 |
| 6 | Veles | 17 | +1 | 28 |
| 7 | Shinnik Yaroslavl | 17 | +4 | 26 |
| 8 | FC UFA | 17 | +2 | 22 |
| 9 | Volga Ulyanovsk | 17 | -1 | 22 |
| 10 | Chelyabinsk | 17 | -4 | 21 |
| 11 | Rotor Volgograd | 16 | +5 | 20 |
| 12 | Arsenal Tula | 17 | -15 | 19 |
| 13 | Leningradets | 16 | -11 | 17 |
| 14 | KAMAZ | 16 | -8 | 14 |
| 15 | Enisey | 16 | -17 | 14 |
| 16 | Ska-khabarovsk | 16 | -8 | 13 |
| 17 | FK Neftekhimik | 17 | -14 | 13 |
| 18 | Tekstilshchik | 16 | -14 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 8 | +26 | 22 |
| 2 | Shinnik Yaroslavl | 10 | +5 | 17 |
| 3 | Veles | 9 | +4 | 17 |
| 4 | Arsenal Tula | 9 | +3 | 17 |
| 5 | FC UFA | 9 | +7 | 16 |
| 6 | Spartak Kostroma | 7 | +5 | 14 |
| 7 | FC Sochi | 8 | +3 | 13 |
| 8 | Leningradets | 9 | +2 | 13 |
| 9 | Ural | 7 | +7 | 12 |
| 10 | Rotor Volgograd | 8 | +6 | 12 |
| 11 | Torpedo Moskva | 8 | +4 | 12 |
| 12 | Volga Ulyanovsk | 9 | -1 | 10 |
| 13 | Chelyabinsk | 8 | -3 | 10 |
| 14 | Enisey | 7 | +2 | 9 |
| 15 | Ska-khabarovsk | 7 | -3 | 7 |
| 16 | KAMAZ | 8 | -5 | 5 |
| 17 | Tekstilshchik | 8 | -9 | 5 |
| 18 | FK Neftekhimik | 9 | -9 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 8 | +7 | 21 |
| 2 | Torpedo Moskva | 9 | +12 | 20 |
| 3 | Ural | 9 | +9 | 19 |
| 4 | FC Sochi | 8 | +6 | 19 |
| 5 | Spartak Kostroma | 9 | +1 | 14 |
| 6 | Volga Ulyanovsk | 8 | 0 | 12 |
| 7 | Chelyabinsk | 9 | -1 | 11 |
| 8 | Veles | 8 | -3 | 11 |
| 9 | Shinnik Yaroslavl | 7 | -1 | 9 |
| 10 | KAMAZ | 8 | -3 | 9 |
| 11 | FK Neftekhimik | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Rotor Volgograd | 8 | -1 | 8 |
| 13 | Ska-khabarovsk | 9 | -5 | 6 |
| 14 | FC UFA | 8 | -5 | 6 |
| 15 | Tekstilshchik | 8 | -5 | 6 |
| 16 | Enisey | 9 | -19 | 5 |
| 17 | Leningradets | 7 | -13 | 4 |
| 18 | Arsenal Tula | 8 | -18 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
