← Maçlar
Çin · Süper Lig · 27. hafta10 Ekim 2026 · 14:35 TSİ

Shanghai Shenhua 7-1 Yunnan Yukun: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Shanghai Shenhua
7–1İY 2–1
Yunnan Yukun
Maç sonu

Shanghai Shenhua 7–1 Yunnan Yukun (10 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

Shanghai Shenhua – Yunnan Yukun maçı 7-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Shanghai Shenhua
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%48 14/29%50 7/14
Beraberlik%17 5/29%14 2/14
Mağlubiyet%34 10/29%36 5/14
Yunnan Yukun
Toplam (29)Dış saha (15)
Galibiyet%38 11/29%20 3/15
Beraberlik%24 7/29%27 4/15
Mağlubiyet%38 11/29%53 8/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Shanghai Shenhua
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç2,17 (63 gol)2,43 (34 gol)
Yediği gol / maç1,72 (50 gol)1,79 (25 gol)
Yunnan Yukun
Toplam (29)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,97 (57 gol)1,67 (25 gol)
Yediği gol / maç2,07 (60 gol)2,67 (40 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Shanghai Shenhua
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%72 21/29%71 10/14
1,5 Üst%90 26/29%93 13/14
2,5 Üst%72 21/29%79 11/14
3,5 Üst%59 17/29%64 9/14
Gol yememe%14 4/29%14 2/14
Yunnan Yukun
Toplam (29)Dış saha (15)
KG Var%76 22/29%87 13/15
1,5 Üst%90 26/29%93 14/15
2,5 Üst%79 23/29%80 12/15
3,5 Üst%55 16/29%53 8/15
Gol yememe%17 5/29%7 1/15

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Shanghai Shenhua
Toplam (29)İç saha (14)
Maçta toplam korner (ort.)11,011,5
7,5 Üst%79 23/29%79 11/14
8,5 Üst%72 21/29%71 10/14
9,5 Üst%62 18/29%71 10/14
10,5 Üst%55 16/29%71 10/14
Yunnan Yukun
Toplam (29)Dış saha (15)
Maçta toplam korner (ort.)10,310,3
7,5 Üst%83 24/29%87 13/15
8,5 Üst%66 19/29%67 10/15
9,5 Üst%52 15/29%53 8/15
10,5 Üst%38 11/29%27 4/15

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Shanghai Shenhua
Toplam (29)İç saha (14)
Maç başı kart3,84,1
2,5 Üst%66 19/29%64 9/14
3,5 Üst%52 15/29%57 8/14
4,5 Üst%34 10/29%43 6/14
5,5 Üst%24 7/29%43 6/14
Yunnan Yukun
Toplam (29)Dış saha (15)
Maç başı kart3,63,4
2,5 Üst%59 17/29%60 9/15
3,5 Üst%41 12/29%33 5/15
4,5 Üst%31 9/29%27 4/15
5,5 Üst%24 7/29%20 3/15

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Shanghai Shenhua
Toplam (29)İç saha (14)
Maç başı isabetli şut10,912,8
6,5 Üst%90 26/29%100 14/14
7,5 Üst%83 24/29%100 14/14
8,5 Üst%76 22/29%100 14/14
9,5 Üst%66 19/29%93 13/14
Yunnan Yukun
Toplam (29)Dış saha (15)
Maç başı isabetli şut10,311,7
6,5 Üst%83 24/29%87 13/15
7,5 Üst%76 22/29%87 13/15
8,5 Üst%72 21/29%87 13/15
9,5 Üst%66 19/29%87 13/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Shanghai Shenhua
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%41 12/29%50 7/14
Berabere%31 9/29%29 4/14
Geride%28 8/29%21 3/14
Yunnan Yukun
Toplam (29)Dış saha (15)
Önde%38 11/29%33 5/15
Berabere%21 6/29%13 2/15
Geride%41 12/29%53 8/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Shanghai Shenhua (29 maç)

1/181/X21/22X/15X/X1X/232/112/X22/25

Yunnan Yukun (29 maç)

1/171/X11/23X/12X/X3X/212/122/X32/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Shanghai Shenhua (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 7
16-30 5 6
31-45 12 8
46-60 9 4
61-75 14 8
76-90 9 13

Yunnan Yukun (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 6
16-30 6 6
31-45 12 14
46-60 4 12
61-75 11 5
76-90 12 12

Kartlar

Shanghai Shenhua

Sarı 51 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,8)

Yunnan Yukun

Sarı 49 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla · ligde 232 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Shanghai Shenhua: iç saha, 14 maç · Yunnan Yukun: dış saha, 15 maç

Shanghai ShenhuaYunnan Yukun
%51,4Topa sahip olma%49,1
2,91Beklenen gol (xG)1,35
19,1Toplam şut13,9
7,5İsabetli şut5,0
12,9Ceza sahası içi şut8,7
7,2Korner4,3
425Pas385
%83Pas isabeti%82
3,4Kurtarış3,9
12,6Faul12,3
1,9Ofsayt1,5
1,6Sarı kart1,8
0,07Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,45Rakibin xG'si2,42
13,1Rakibin şutu16,0
5,3Rakibin isabetli şutu6,7
4,3Rakibin korneri5,9

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Çin · Süper Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Chengdu Better City 291577 5135 +1652 GBMMM
2Dalian Zhixing 2915410 4643 +349 BGGGG
3Beijing Guoan 2914105 5736 +2147 BBGGG
4Shandong Taishan 291559 5747 +1044 GBBGG
5Shanghai Port 291388 5036 +1442 GBGGG
6Yunnan Yukun 2911711 5760 -340 MGMBB
7Qingdao Youth Island 298156 3238 -639 BBMMB
8Shanghai Shenhua 2914510 6350 +1337 MGGGM
9Chongqing Tongliang Long 298129 3134 -336 BMBBG
10Zhejiang 2911612 5154 -334 MGMMG
11Shenzhen Peng City 299515 3951 -1232 MBBMG
12Tianjin Jinmen Tiger 2911810 3935 +431 GGGGM
13Shenyang Urban 298516 4152 -1129 MMBGM
14Henan 2981011 3842 -428 BBBMM
15Wuhan Three Towns 2951212 4455 -1122 BMBMM
16Qingdao Hainiu 296320 3462 -2814 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Dalian Zhixing 141013 2617 +931
2Shandong Taishan 14842 3418 +1628
3Chengdu Better City 15834 3116 +1527
4Yunnan Yukun 14833 3220 +1227
5Beijing Guoan 14743 2818 +1025
6Zhejiang 14734 3022 +824
7Shenzhen Peng City 15735 2720 +724
8Qingdao Youth Island 15591 1814 +424
9Shanghai Port 14653 2413 +1123
10Shanghai Shenhua 14725 3425 +923
11Chongqing Tongliang Long 15564 2018 +221
12Shenyang Urban 15627 2627 -120
13Tianjin Jinmen Tiger 15546 2223 -119
14Henan 15456 1918 +117
15Wuhan Three Towns 15456 2224 -217
16Qingdao Hainiu 14527 1826 -817
#TakımOGBMAYAVP
1Beijing Guoan 15762 2918 +1127
2Chengdu Better City 14743 2019 +125
3Shanghai Shenhua 15735 2925 +424
4Shanghai Port 15735 2623 +324
5Tianjin Jinmen Tiger 14644 1712 +522
6Shandong Taishan 15717 2329 -622
7Dalian Zhixing 15537 2026 -618
8Henan 14455 1924 -517
9Chongqing Tongliang Long 14365 1116 -515
10Qingdao Youth Island 14365 1424 -1015
11Zhejiang 15438 2132 -1115
12Yunnan Yukun 15348 2540 -1513
13Wuhan Three Towns 14176 2231 -910
14Shenyang Urban 14239 1525 -109
15Shenzhen Peng City 142210 1231 -198
16Qingdao Hainiu 151113 1636 -204

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:35 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,42X4,5224,03

Çifte şans

1X1,09121,06X22,01

Karşılıklı gol

Var1,17Yok3,08

2,5 Alt / Üst

Alt3,81Üst1,09

3,5 Alt / Üst

Alt2,19Üst1,39

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.