SG Sonnenhof Großaspach 1-5 Waldhof Mannheim: Maç Sonucu ve İstatistikleri
SG Sonnenhof Großaspach 1–5 Waldhof Mannheim (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.
Maç özeti
SG Sonnenhof Großaspach – Waldhof Mannheim maçı 1-5 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,23 (29 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,77 (23 gol) | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (20 gol) | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 12,6 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %100 5/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %80 4/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 5,7 |
| 2,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %43 3/7 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Geride | %62 8/13 | %71 5/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Geride | %23 3/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
SG Sonnenhof Großaspach (13 maç)
Waldhof Mannheim (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
SG Sonnenhof Großaspach (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 6 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 3 | 8 |
Waldhof Mannheim (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 6 | 1 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 8 | 3 |
Kartlar
SG Sonnenhof Großaspach
Sarı 32 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
Waldhof Mannheim
Sarı 33 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
SG Sonnenhof Großaspach: iç saha, 7 maç · Waldhof Mannheim: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar
- 15:00 Fortuna Köln 0–0 Saarbrucken
- 15:00 Jahn Regensburg 5–0 TSV Havelse
- 15:00 Meppen 1–1 Stuttgart II
- 15:00 Würzburg 0–2 H. Rostock
- 17:30 Duisburg 3–2 Hoffenheim II
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
