← Maçlar
Çekya · FNL · 14. hafta6 Kasım 2026 · 20:00 TSİ

SFC Opava 1-0 S&B Vlasim: Maç Sonucu ve İstatistikleri

SFC Opava
1–0İY 1–0
S&B Vlasim
Maç sonu

SFC Opava 1–0 S&B Vlasim (6 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

SFC Opava – S&B Vlasim maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: R. Zalesak 39' (SFC Opava).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

SFC Opava üstte · S&B Vlasim altta

01530İY607590 39' gol: R. Zalesak (SFC Opava)42' sarı kart: J. Kulhanek (S&B Vlasim)60' oyuncu değişikliği: D. Soukenik ↔ J. Franek (S&B Vlasim)↔60' oyuncu değişikliği: B. Djordjic ↔ R. Teterja (S&B Vlasim)↔68' oyuncu değişikliği: B. Lacik ↔ D. Owusu (SFC Opava)↔75' oyuncu değişikliği: F. Cejka ↔ D. Krch (SFC Opava)↔85' oyuncu değişikliği: J. Hodek ↔ M. Naskos (S&B Vlasim)↔85' oyuncu değişikliği: V. Jindra ↔ B. Ahmed (S&B Vlasim)↔85' oyuncu değişikliği: M. Kone ↔ J. Zaviska (S&B Vlasim)↔86' sarı kart: T. Mudry (SFC Opava)89' oyuncu değişikliği: P. Juritka ↔ L. Branecky (SFC Opava)↔90+5' sarı kart: O. Lehoczki (SFC Opava)90+5' sarı kart: S. Pikolon (S&B Vlasim)90+7' sarı kart: J. Janoscin (SFC Opava)90+7' sarı kart: R. Teterja (S&B Vlasim)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 39' gol: R. Zalesak (SFC Opava)
  • 42' sarı kart: J. Kulhanek (S&B Vlasim)
  • 60' oyuncu değişikliği: D. Soukenik ↔ J. Franek (S&B Vlasim)
  • 60' oyuncu değişikliği: B. Djordjic ↔ R. Teterja (S&B Vlasim)
  • 68' oyuncu değişikliği: B. Lacik ↔ D. Owusu (SFC Opava)
  • 75' oyuncu değişikliği: F. Cejka ↔ D. Krch (SFC Opava)
  • 85' oyuncu değişikliği: J. Hodek ↔ M. Naskos (S&B Vlasim)
  • 85' oyuncu değişikliği: V. Jindra ↔ B. Ahmed (S&B Vlasim)
  • 85' oyuncu değişikliği: M. Kone ↔ J. Zaviska (S&B Vlasim)
  • 86' sarı kart: T. Mudry (SFC Opava)
  • 89' oyuncu değişikliği: P. Juritka ↔ L. Branecky (SFC Opava)
  • 90+5' sarı kart: O. Lehoczki (SFC Opava)
  • 90+5' sarı kart: S. Pikolon (S&B Vlasim)
  • 90+7' sarı kart: J. Janoscin (SFC Opava)
  • 90+7' sarı kart: R. Teterja (S&B Vlasim)

Maç olayları

  1. SFC OpavaS&B Vlasim
  2. J. JanoscinSarı kart90+7'
  3. 90+7'R. TeterjaSarı kart
  4. O. LehoczkiSarı kart90+5'
  5. 90+5'S. PikolonSarı kart
  6. P. Juritka ↔ L. BraneckyOyuncu değişikliği89'
  7. T. MudrySarı kart86'
  8. 85'J. Hodek ↔ M. NaskosOyuncu değişikliği
  9. 85'V. Jindra ↔ B. AhmedOyuncu değişikliği
  10. 85'M. Kone ↔ J. ZaviskaOyuncu değişikliği
  11. F. Cejka ↔ D. KrchOyuncu değişikliği75'
  12. B. Lacik ↔ D. OwusuOyuncu değişikliği68'
  13. 60'D. Soukenik ↔ J. FranekOyuncu değişikliği
  14. 60'B. Djordjic ↔ R. TeterjaOyuncu değişikliği
  15. 42'J. KulhanekSarı kart
  16. Gol R. Zalesak 1–039'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

SFC Opava
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%29 4/14%38 3/8
Beraberlik%43 6/14%38 3/8
Mağlubiyet%29 4/14%25 2/8
S&B Vlasim
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%43 6/14%13 1/8
Beraberlik%21 3/14%25 2/8
Mağlubiyet%36 5/14%63 5/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

SFC Opava
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,36 (19 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)1,25 (10 gol)
S&B Vlasim
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,64 (23 gol)0,88 (7 gol)
Yediği gol / maç1,21 (17 gol)1,50 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

SFC Opava
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%64 9/14%75 6/8
1,5 Üst%79 11/14%88 7/8
2,5 Üst%57 8/14%50 4/8
3,5 Üst%36 5/14%25 2/8
Gol yememe%21 3/14%25 2/8
S&B Vlasim
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%57 8/14%50 4/8
1,5 Üst%79 11/14%75 6/8
2,5 Üst%57 8/14%38 3/8
3,5 Üst%36 5/14%25 2/8
Gol yememe%21 3/14%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

SFC Opava
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%50 7/14%63 5/8
Berabere%29 4/14%25 2/8
Geride%21 3/14%13 1/8
S&B Vlasim
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%36 5/14%25 2/8
Berabere%43 6/14%63 5/8
Geride%21 3/14%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

SFC Opava (14 maç)

1/141/X11/22X/10X/X4X/202/102/X12/22

S&B Vlasim (14 maç)

1/141/X11/20X/11X/X1X/242/112/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

SFC Opava (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 3 2
31-45 6 5
46-60 2 1
61-75 2 5
76-90 2 7

S&B Vlasim (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 8 1
31-45 1 6
46-60 5 1
61-75 2 4
76-90 4 3

Kartlar

SFC Opava

Sarı 31 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,2)

S&B Vlasim

Sarı 25 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Opava son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi. S&B Vlasim için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 10, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Opava 2, S&B Vlasim 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Nisan 2026, S&B Vlasim 2-0 Opava.

Form (son 5)
BBMGG – GMGGG
H2H (G-B-M)
2-4-4 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,83 – 3,13 – 3,05
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Opava iç saha 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,43 gol yedi; S&B Vlasim dış saha 7 maçta 1,00 attı, 1,57 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Opava %86, S&B Vlasim %57. İlk yarıyı önde kapatma: Opava 4/7, S&B Vlasim 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,83, 0 – 3,13, 2 – 3,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,00.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %71; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 6 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

11,83X3,1323,05

Çifte şans

1X1,16121,15X21,51

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,00

2,5 Alt / Üst

Alt1,87Üst1,51

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.