← Maçlar
Fas · Botola 2 · 6. hafta1 Kasım 2026 · 18:00 TSİ

Sccm Chabab Mohammedia 0-1 Stade Marocain: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Sccm Chabab Mohammedia
0–1İY 0–0
Stade Marocain
Maç sonu

Sccm Chabab Mohammedia 0–1 Stade Marocain (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Sccm Chabab Mohammedia – Stade Marocain maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sccm Chabab Mohammedia
Toplam (7)İç saha (3)
Galibiyet%0 0/7%0 0/3
Beraberlik%29 2/7%33 1/3
Mağlubiyet%71 5/7%67 2/3
Stade Marocain
Toplam (7)Dış saha (4)
Galibiyet%57 4/7%50 2/4
Beraberlik%14 1/7%25 1/4
Mağlubiyet%29 2/7%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sccm Chabab Mohammedia
Toplam (7)İç saha (3)
Attığı gol / maç0,29 (2 gol)0,33 (1 gol)
Yediği gol / maç1,71 (12 gol)1,00 (3 gol)
Stade Marocain
Toplam (7)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,14 (8 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç0,86 (6 gol)0,75 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sccm Chabab Mohammedia
Toplam (7)İç saha (3)
KG Var%29 2/7%33 1/3
1,5 Üst%71 5/7%33 1/3
2,5 Üst%14 1/7%0 0/3
3,5 Üst%14 1/7%0 0/3
Gol yememe%0 0/7%0 0/3
Stade Marocain
Toplam (7)Dış saha (4)
KG Var%57 4/7%50 2/4
1,5 Üst%57 4/7%50 2/4
2,5 Üst%43 3/7%25 1/4
3,5 Üst%0 0/7%0 0/4
Gol yememe%29 2/7%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sccm Chabab Mohammedia
Toplam (7)İç saha (3)
Önde%0 0/6%0 0/3
Berabere%67 4/6%100 3/3
Geride%33 2/6%0 0/3
Stade Marocain
Toplam (7)Dış saha (4)
Önde%33 2/6%0 0/3
Berabere%50 3/6%67 2/3
Geride%17 1/6%33 1/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sccm Chabab Mohammedia (6 maç)

1/101/X01/20X/10X/X2X/222/102/X02/22

Stade Marocain (6 maç)

1/121/X01/20X/12X/X0X/212/102/X02/21

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Sccm Chabab Mohammedia için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 2, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Stade Marocain son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Sccm Chabab Mohammedia 0 – Stade Marocain 2; 0 beraberlik var. Son maç: 20 Haziran 2026, Sccm Chabab Mohammedia 0-1 Stade Marocain.

Sıralama
15. (2 p) – 9. (7 p)
Form (son 5)
MBBMM – BGGMM
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,39 – 2,53 – 2,69
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Sccm Chabab Mohammedia bu sezon 5 maçta maç başına 0,40 gol attı, 1,40 gol yedi; Stade Marocain bu sezon 5 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sccm Chabab Mohammedia %0, Stade Marocain %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sccm Chabab Mohammedia %40, Stade Marocain %60. İlk yarıyı önde kapatma: Sccm Chabab Mohammedia 0/4, Stade Marocain 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,39, 0 – 2,53, 2 – 2,69. Karşılıklı Gol: Var 2,03, Yok 1,44.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %20; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fas · Botola 2 puan durumu · GNEF 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ittihad Khemisset 7511 125 +716 GMGBG
2Yacoub El Mansour 6420 94 +514 GGBBG
3Wydad Fès 6411 136 +713 GMGBG
4Olympique Dcheïra 6411 115 +613 MGGBG
5Stade Marocain 7412 86 +213 GGBGG
6USM Oujda 7331 88 012 BMGBB
7KAC Kenitra 7232 44 09 BGBBG
8Olympique Safi 7232 78 -19 BGMBM
9Mouloudia Oujda 6222 99 08 GBBMG
10El Massira 6222 77 08 BBMGM
11Chabab Ben Guerir 7214 78 -17 MBGMM
12Olympique Khouribga 6132 86 +26 GMBBB
13Chabab Atl. Khenifra 6114 712 -54 MBMGM
14Union Sportive Boujaad 7043 510 -54 BBMMB
15Riadi Salmi 6024 310 -72 BMMMB
16Chabab Mohammédia 7025 212 -102 BBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Yacoub El Mansour 4310 73 +410
2Wydad Fès 3300 102 +89
3Ittihad Khemisset 3300 82 +69
4USM Oujda 4220 53 +28
5Olympique Dcheïra 3210 30 +37
6El Massira 3210 64 +27
7Mouloudia Oujda 3210 53 +27
8Olympique Safi 3210 31 +27
9Chabab Ben Guerir 4202 42 +26
10Stade Marocain 3201 43 +16
11Olympique Khouribga 2110 51 +44
12Chabab Atl. Khenifra 3111 65 +14
13KAC Kenitra 4112 23 -14
14Union Sportive Boujaad 4031 45 -13
15Riadi Salmi 3021 25 -32
16Chabab Mohammédia 3012 13 -21
#TakımOGBMAYAVP
1Ittihad Khemisset 4211 43 +17
2Stade Marocain 4211 43 +17
3Olympique Dcheïra 3201 85 +36
4KAC Kenitra 3120 21 +15
5Yacoub El Mansour 2110 21 +14
6Wydad Fès 3111 34 -14
7USM Oujda 3111 35 -24
8Olympique Khouribga 4022 35 -22
9Olympique Safi 4022 47 -32
10Mouloudia Oujda 3012 46 -21
11El Massira 3012 13 -21
12Chabab Ben Guerir 3012 36 -31
13Union Sportive Boujaad 3012 15 -41
14Chabab Mohammédia 4013 19 -81
15Riadi Salmi 3003 15 -40
16Chabab Atl. Khenifra 3003 17 -60

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,39X2,5322,69

Çifte şans

1X1,23121,27X21,30

Karşılıklı gol

Var2,03Yok1,44

1,5 Alt / Üst

Alt2,06Üst1,43

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Botola 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.