← Maçlar
Fas · Botola 2 · 4. hafta18 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Sccm Chabab Mohammedia 1-1 O.Khouribga: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Sccm Chabab Mohammedia
1–1İY 1–1
O.Khouribga
Maç sonu

Sccm Chabab Mohammedia 1–1 O.Khouribga (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Sccm Chabab Mohammedia – O.Khouribga maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sccm Chabab Mohammedia
Toplam (7)İç saha (3)
Galibiyet%0 0/7%0 0/3
Beraberlik%29 2/7%33 1/3
Mağlubiyet%71 5/7%67 2/3
O.Khouribga
Toplam (6)Dış saha (4)
Galibiyet%17 1/6%0 0/4
Beraberlik%50 3/6%50 2/4
Mağlubiyet%33 2/6%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sccm Chabab Mohammedia
Toplam (7)İç saha (3)
Attığı gol / maç0,29 (2 gol)0,33 (1 gol)
Yediği gol / maç1,71 (12 gol)1,00 (3 gol)
O.Khouribga
Toplam (6)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,33 (8 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,00 (6 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sccm Chabab Mohammedia
Toplam (7)İç saha (3)
KG Var%29 2/7%33 1/3
1,5 Üst%71 5/7%33 1/3
2,5 Üst%14 1/7%0 0/3
3,5 Üst%14 1/7%0 0/3
Gol yememe%0 0/7%0 0/3
O.Khouribga
Toplam (6)Dış saha (4)
KG Var%67 4/6%75 3/4
1,5 Üst%83 5/6%75 3/4
2,5 Üst%33 2/6%25 1/4
3,5 Üst%17 1/6%0 0/4
Gol yememe%17 1/6%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sccm Chabab Mohammedia
Toplam (7)İç saha (3)
Önde%0 0/6%0 0/3
Berabere%67 4/6%100 3/3
Geride%33 2/6%0 0/3
O.Khouribga
Toplam (6)Dış saha (4)
Önde%20 1/5%0 0/4
Berabere%40 2/5%50 2/4
Geride%40 2/5%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sccm Chabab Mohammedia (6 maç)

1/101/X01/20X/10X/X2X/222/102/X02/22

O.Khouribga (5 maç)

1/111/X01/20X/10X/X1X/212/102/X12/21

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Sccm Chabab Mohammedia için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 9. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Olympique Khouribga son 3 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 3 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Sccm Chabab Mohammedia 2 – Olympique Khouribga 0; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ocak 2023, Sccm Chabab Mohammedia 1-1 Olympique Khouribga.

Sıralama
14. (1 p) – 12. (3 p)
Form (son 5)
BMMGM – MGM
H2H (G-B-M)
2-2-0 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
iddaa MS 1-0-2
2,41 – 2,66 – 2,54
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Sccm Chabab Mohammedia bu sezon 3 maçta maç başına 0,33 gol attı, 1,33 gol yedi; Olympique Khouribga bu sezon 3 maçta 1,67 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sccm Chabab Mohammedia %33, Olympique Khouribga %33. İlk yarıyı önde kapatma: Sccm Chabab Mohammedia 0/3, Olympique Khouribga 1/3.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,41, 0 – 2,66, 2 – 2,54. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,35, Üst 2,25. Karşılıklı Gol: Var 1,87, Yok 1,53.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fas · Botola 2 puan durumu · GNEF 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ittihad Khemisset 7511 125 +716 GMGBG
2Yacoub El Mansour 6420 94 +514 GGBBG
3Wydad Fès 6411 136 +713 GMGBG
4Olympique Dcheïra 6411 115 +613 MGGBG
5Stade Marocain 7412 86 +213 GGBGG
6USM Oujda 7331 88 012 BMGBB
7KAC Kenitra 7232 44 09 BGBBG
8Olympique Safi 7232 78 -19 BGMBM
9Mouloudia Oujda 6222 99 08 GBBMG
10El Massira 6222 77 08 BBMGM
11Chabab Ben Guerir 7214 78 -17 MBGMM
12Olympique Khouribga 6132 86 +26 GMBBB
13Chabab Atl. Khenifra 6114 712 -54 MBMGM
14Union Sportive Boujaad 7043 510 -54 BBMMB
15Riadi Salmi 6024 310 -72 BMMMB
16Chabab Mohammédia 7025 212 -102 BBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Yacoub El Mansour 4310 73 +410
2Wydad Fès 3300 102 +89
3Ittihad Khemisset 3300 82 +69
4USM Oujda 4220 53 +28
5Olympique Dcheïra 3210 30 +37
6El Massira 3210 64 +27
7Mouloudia Oujda 3210 53 +27
8Olympique Safi 3210 31 +27
9Chabab Ben Guerir 4202 42 +26
10Stade Marocain 3201 43 +16
11Olympique Khouribga 2110 51 +44
12Chabab Atl. Khenifra 3111 65 +14
13KAC Kenitra 4112 23 -14
14Union Sportive Boujaad 4031 45 -13
15Riadi Salmi 3021 25 -32
16Chabab Mohammédia 3012 13 -21
#TakımOGBMAYAVP
1Ittihad Khemisset 4211 43 +17
2Stade Marocain 4211 43 +17
3Olympique Dcheïra 3201 85 +36
4KAC Kenitra 3120 21 +15
5Yacoub El Mansour 2110 21 +14
6Wydad Fès 3111 34 -14
7USM Oujda 3111 35 -24
8Olympique Khouribga 4022 35 -22
9Olympique Safi 4022 47 -32
10Mouloudia Oujda 3012 46 -21
11El Massira 3012 13 -21
12Chabab Ben Guerir 3012 36 -31
13Union Sportive Boujaad 3012 15 -41
14Chabab Mohammédia 4013 19 -81
15Riadi Salmi 3003 15 -40
16Chabab Atl. Khenifra 3003 17 -60

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,41X2,6622,54

Çifte şans

1X1,26121,24X21,29

Karşılıklı gol

Var1,87Yok1,53

2,5 Alt / Üst

Alt1,35Üst2,25

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Botola 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.