← Maçlar
Macaristan · NB III - Northwest10 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

SC Sopron 3-0 Komarom Vse: Maç Sonucu ve İstatistikleri

SC Sopron
3–0İY 0–0
Komarom Vse
Maç sonu

SC Sopron 3–0 Komarom Vse (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

SC Sopron – Komarom Vse maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

SC Sopron
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%40 6/15%43 3/7
Beraberlik%27 4/15%43 3/7
Mağlubiyet%33 5/15%14 1/7
Komarom Vse
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%47 7/15%50 4/8
Beraberlik%27 4/15%13 1/8
Mağlubiyet%27 4/15%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

SC Sopron
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,60 (24 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,47 (22 gol)1,00 (7 gol)
Komarom Vse
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,60 (24 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

SC Sopron
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%67 10/15%71 5/7
1,5 Üst%87 13/15%86 6/7
2,5 Üst%67 10/15%57 4/7
3,5 Üst%40 6/15%29 2/7
Gol yememe%20 3/15%29 2/7
Komarom Vse
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%47 7/15%50 4/8
1,5 Üst%73 11/15%75 6/8
2,5 Üst%47 7/15%63 5/8
3,5 Üst%20 3/15%25 2/8
Gol yememe%27 4/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

SC Sopron
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%33 5/15%29 2/7
Berabere%33 5/15%57 4/7
Geride%33 5/15%14 1/7
Komarom Vse
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%27 4/15%50 4/8
Berabere%67 10/15%50 4/8
Geride%7 1/15%0 0/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

SC Sopron (15 maç)

1/131/X21/20X/12X/X1X/222/112/X12/23

Komarom Vse (15 maç)

1/141/X01/20X/13X/X3X/242/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

SC Sopron (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 5 2
31-45 3 3
46-60 3 3
61-75 2 1
76-90 7 6

Komarom Vse (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 1 1
31-45 5 1
46-60 3 5
61-75 1 4
76-90 9 6

Kartlar

SC Sopron

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Komarom Vse

Sarı 3 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 0,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 118 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Northwest puan durumu · Northwest

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dorogi FC 151131 4112 +2936 GGBGG
2Tatabánya 151041 3411 +2334 GGBBG
3Haladás VSE 15951 3715 +2232 BBGGM
4Komárom 15744 2419 +525 MGGGB
5Sárisápi Bányász 15735 2222 024 GMBGM
6Puskás II 14725 3225 +723 GGBGG
7MTE 1904 15573 2216 +622 BGBBB
8SC Sopron 15645 2422 +222 GMGMB
9Zalaegerszegi TE II 15636 3027 +321 MGBGB
10Bicskei 15618 2829 -119 GMBMM
11Veszprém 15456 2829 -117 GMMGB
12Gyori ETO II 15528 1822 -417 MMMMG
13Király SZE 15357 1829 -1114 MGGMB
14Pápai Perutz 14329 1027 -1711 GMMMM
15Balatonalmádi 142210 1342 -298 BMGMM
161908 SZAC 140212 640 -342 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Dorogi FC 8710 255 +2022
2Haladás VSE 9630 227 +1521
3Tatabánya 7520 186 +1217
4Sárisápi Bányász 7421 139 +414
5Zalaegerszegi TE II 8413 2216 +613
6MTE 1904 8413 1712 +513
7Bicskei 8413 1714 +313
8SC Sopron 7331 127 +512
9Komárom 7331 106 +412
10Pápai Perutz 9324 612 -611
11Puskás II 7313 1413 +110
12Gyori ETO II 8314 1112 -110
13Király SZE 6132 79 -26
14Veszprém 7133 1014 -46
15Balatonalmádi 5005 014 -140
161908 SZAC 7007 126 -250
#TakımOGBMAYAVP
1Tatabánya 8521 165 +1117
2Dorogi FC 7421 167 +914
3Puskás II 7412 1812 +613
4Komárom 8413 1413 +113
5Haladás VSE 6321 158 +711
6Veszprém 8323 1815 +311
7SC Sopron 8314 1215 -310
8Sárisápi Bányász 8314 913 -410
9MTE 1904 7160 54 +19
10Zalaegerszegi TE II 7223 811 -38
11Király SZE 9225 1120 -98
12Balatonalmádi 9225 1328 -158
13Gyori ETO II 7214 710 -37
14Bicskei 7205 1115 -46
151908 SZAC 7025 514 -92
16Pápai Perutz 5005 415 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,95X3,3622,74

Çifte şans

1X1,24121,16X21,47

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,17

2,5 Alt / Üst

Alt2,05Üst1,46

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NB III - Northwest'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.