Sassuolo 1-1 AC Milan: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sassuolo 1–1 AC Milan (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Sassuolo – AC Milan maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %64 7/11 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,45 (16 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasında | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,64 (29 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 1,07 yüksek | 2,80 (14 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,10 (21 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,37 düşük | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %82 9/11ligde 2. · lig ortalamasından 23 puan yüksek | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %82 9/11ligde 3. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 5.–7. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 12. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,1 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| 10,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,4 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Berabere | %55 6/11 | %80 4/5 |
| Geride | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Geride | %10 1/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sassuolo (11 maç)
AC Milan (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sassuolo (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 6 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 4 | 5 |
AC Milan (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 9 | 2 |
| 76-90 | 0 | 3 |
Kartlar
Sassuolo
Sarı 14 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,3)
AC Milan
Sarı 17 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 105 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sassuolo: iç saha, 5 maç · AC Milan: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
İki takımı karşılaştır → · İtalya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | +16 | 28 |
| 2 | AS Roma | 11 | +21 | 27 |
| 3 | Inter | 10 | +13 | 25 |
| 4 | Como | 10 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone | 11 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Bologna | 11 | +2 | 17 |
| 9 | Cagliari | 11 | -5 | 16 |
| 10 | Napoli | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Fiorentina | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Parma | 11 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 11 | -13 | 8 |
| 18 | Monza | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia | 11 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 6 | +12 | 16 |
| 2 | Inter | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Frosinone | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Lazio | 5 | +5 | 13 |
| 5 | AC Milan | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Como | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Juventus | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Atalanta | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Genoa | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Napoli | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Cagliari | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Torino | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sassuolo | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Monza | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Venezia | 6 | -6 | 6 |
| 16 | Bologna | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Parma | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Lecce | 5 | -7 | 3 |
| 19 | Fiorentina | 5 | -6 | 2 |
| 20 | Udinese | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Como | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Bologna | 6 | +4 | 12 |
| 4 | AS Roma | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Inter | 5 | +3 | 10 |
| 6 | AC Milan | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Cagliari | 6 | -4 | 9 |
| 8 | Napoli | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Torino | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Juventus | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Lecce | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Fiorentina | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Frosinone | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Udinese | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Genoa | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Parma | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Atalanta | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Monza | 6 | -8 | 1 |
| 19 | Sassuolo | 6 | -9 | 1 |
| 20 | Venezia | 5 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
- 13:30 Como 0–0 AS Roma
- 16:00 Lazio 3–1 AC Monza
- 16:00 Lecce 1–2 Bologna
- 21:45 Cagliari 1–1 Juventus
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
