Sandhausen 1-0 Offenbacher: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sandhausen 1–0 Offenbacher (16 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Sandhausen – Offenbacher maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: M. Tasdelen 44' (Sandhausen).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Sandhausen üstte · Offenbacher altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 44' gol: M. Tasdelen (Sandhausen)
Maç olayları
- SandhausenOffenbacher
- Gol M. Tasdelen 1–044'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %13 1/8 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %63 5/8 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (25 gol) | 1,25 (10 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,93 (29 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (20 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %20 3/15 | %38 3/8 |
| Geride | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Geride | %20 3/15 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sandhausen (15 maç)
Offenbacher (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sandhausen (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 5 | 8 |
Offenbacher (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 7 | 1 |
| 31-45 | 9 | 5 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Kartlar
Sandhausen
Sarı 1 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 0,1)
Offenbacher
Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sandhausen son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Offenbacher son 3 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Sandhausen 1 – Offenbacher 1; 0 beraberlik var. Son maç: 28 Mart 2026, Offenbacher 2-0 Sandhausen.
- Form (son 5)
- GBGBG – BMM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 1,90 – 3,15 – 2,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sandhausen bu sezon 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Offenbacher bu sezon 3 maçta 1,00 attı, 2,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sandhausen %75, Offenbacher %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sandhausen %100, Offenbacher %67. İlk yarıyı önde kapatma: Sandhausen 3/4, Offenbacher 0/3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 3,15, 2 – 2,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,18.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %83; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · Regionalliga - SudWest puan durumu · Regionalliga: Sudwest
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SGV Freiberg | 13 | +19 | 27 |
| 2 | VfR Aalen | 13 | +12 | 27 |
| 3 | VfR Mannheim | 13 | +13 | 26 |
| 4 | Stuttgarter Kickers | 13 | +4 | 23 |
| 5 | Eintracht Trier | 13 | -1 | 22 |
| 6 | Kickers Offenbach | 13 | +6 | 21 |
| 7 | Freiburg II | 13 | +6 | 20 |
| 8 | FC 08 Homburg | 13 | +1 | 20 |
| 9 | SV Sandhausen | 13 | -2 | 19 |
| 10 | TSV Steinbach | 13 | 0 | 16 |
| 11 | Eintracht Frankfurt II | 13 | -2 | 16 |
| 12 | Hessen Kassel | 13 | -7 | 14 |
| 13 | FC Astoria Walldorf | 13 | -2 | 13 |
| 14 | FSV Frankfurt | 13 | -3 | 13 |
| 15 | Kaiserslautern II | 13 | -13 | 11 |
| 16 | FSV Mainz 05 II | 13 | -13 | 11 |
| 17 | SSV Ulm 1846 | 13 | -7 | 10 |
| 18 | Barockstadt Fulda-Lehn. | 13 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SGV Freiberg | 6 | +12 | 14 |
| 2 | Kickers Offenbach | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Stuttgarter Kickers | 6 | +6 | 13 |
| 4 | VfR Aalen | 7 | +5 | 13 |
| 5 | TSV Steinbach | 6 | +5 | 13 |
| 6 | FC 08 Homburg | 6 | +2 | 11 |
| 7 | Freiburg II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | Hessen Kassel | 7 | +2 | 10 |
| 9 | Eintracht Trier | 7 | -1 | 10 |
| 10 | VfR Mannheim | 6 | +5 | 9 |
| 11 | FC Astoria Walldorf | 7 | +2 | 9 |
| 12 | FSV Frankfurt | 7 | +1 | 8 |
| 13 | Eintracht Frankfurt II | 6 | -1 | 7 |
| 14 | SV Sandhausen | 7 | -2 | 7 |
| 15 | SSV Ulm 1846 | 7 | -3 | 6 |
| 16 | Kaiserslautern II | 7 | -8 | 6 |
| 17 | Barockstadt Fulda-Lehn. | 6 | -3 | 4 |
| 18 | FSV Mainz 05 II | 6 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | VfR Mannheim | 7 | +8 | 17 |
| 2 | VfR Aalen | 6 | +7 | 14 |
| 3 | SGV Freiberg | 7 | +7 | 13 |
| 4 | SV Sandhausen | 6 | 0 | 12 |
| 5 | Eintracht Trier | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Freiburg II | 7 | +2 | 10 |
| 7 | Stuttgarter Kickers | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Eintracht Frankfurt II | 7 | -1 | 9 |
| 9 | FC 08 Homburg | 7 | -1 | 9 |
| 10 | Kickers Offenbach | 6 | 0 | 7 |
| 11 | FSV Mainz 05 II | 7 | -8 | 7 |
| 12 | FSV Frankfurt | 6 | -4 | 5 |
| 13 | Kaiserslautern II | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Barockstadt Fulda-Lehn. | 7 | -8 | 5 |
| 15 | FC Astoria Walldorf | 6 | -4 | 4 |
| 16 | SSV Ulm 1846 | 6 | -4 | 4 |
| 17 | Hessen Kassel | 6 | -9 | 4 |
| 18 | TSV Steinbach | 7 | -5 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
