← Maçlar
ABD · USL Championship25 Ekim 2026 · 03:30 TSİ

San Antonio 2-1 Orange Count: Maç Sonucu ve İstatistikleri

San Antonio
2–1İY 1–0
Orange Count
Maç sonu

San Antonio 2–1 Orange Count (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

San Antonio – Orange Count maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: E. Cuello 15', C. Parano 58' (San Antonio); C. Hegardt 86' (Orange Count).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

San Antonio üstte · Orange Count altta

01530İY607590 15' gol: E. Cuello (San Antonio)20' sarı kart: S. Kelly (Orange Count)46' oyuncu değişikliği: S. Wathuta ↔ O. Sylla (Orange Count)↔58' gol: C. Parano (San Antonio)63' sarı kart: Tiago (San Antonio)65' oyuncu değişikliği: S. Kelly ↔ M. Bunbury (Orange Count)↔69' sarı kart: N. Benalcazar (Orange Count)74' oyuncu değişikliği: K. Partida ↔ M. Palomino (Orange Count)↔76' oyuncu değişikliği: Tiago ↔ D. Barbir (San Antonio)↔76' oyuncu değişikliği: S. Patino ↔ D. Pacheco (San Antonio)↔83' oyuncu değişikliği: C. Parano ↔ C. Sorto (San Antonio)↔83' oyuncu değişikliği: C. Calov ↔ R. Buckmaster (San Antonio)↔84' oyuncu değişikliği: N. Benalcazar ↔ T. Espy (Orange Count)↔85' oyuncu değişikliği: R. Doghman ↔ J. Johnson (Orange Count)↔86' gol: C. Hegardt (Orange Count)90' sarı kart: T. Brewitt (Orange Count)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' gol: E. Cuello (San Antonio)
  • 20' sarı kart: S. Kelly (Orange Count)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. Wathuta ↔ O. Sylla (Orange Count)
  • 58' gol: C. Parano (San Antonio)
  • 63' sarı kart: Tiago (San Antonio)
  • 65' oyuncu değişikliği: S. Kelly ↔ M. Bunbury (Orange Count)
  • 69' sarı kart: N. Benalcazar (Orange Count)
  • 74' oyuncu değişikliği: K. Partida ↔ M. Palomino (Orange Count)
  • 76' oyuncu değişikliği: Tiago ↔ D. Barbir (San Antonio)
  • 76' oyuncu değişikliği: S. Patino ↔ D. Pacheco (San Antonio)
  • 83' oyuncu değişikliği: C. Parano ↔ C. Sorto (San Antonio)
  • 83' oyuncu değişikliği: C. Calov ↔ R. Buckmaster (San Antonio)
  • 84' oyuncu değişikliği: N. Benalcazar ↔ T. Espy (Orange Count)
  • 85' oyuncu değişikliği: R. Doghman ↔ J. Johnson (Orange Count)
  • 86' gol: C. Hegardt (Orange Count)
  • 90' sarı kart: T. Brewitt (Orange Count)

Maç olayları

  1. San AntonioOrange Count
  2. 90'T. BrewittSarı kart
  3. 86'Gol C. Hegardt 2–1Asist: Y. Bazini
  4. 85'R. Doghman ↔ J. JohnsonOyuncu değişikliği
  5. 84'N. Benalcazar ↔ T. EspyOyuncu değişikliği
  6. C. Parano ↔ C. SortoOyuncu değişikliği83'
  7. C. Calov ↔ R. BuckmasterOyuncu değişikliği83'
  8. Tiago ↔ D. BarbirOyuncu değişikliği76'
  9. S. Patino ↔ D. PachecoOyuncu değişikliği76'
  10. 74'K. Partida ↔ M. PalominoOyuncu değişikliği
  11. 69'N. BenalcazarSarı kart
  12. 65'S. Kelly ↔ M. BunburyOyuncu değişikliği
  13. TiagoSarı kart63'
  14. Gol C. Parano 2–058'
  15. 46'S. Wathuta ↔ O. SyllaOyuncu değişikliği
  16. 20'S. KellySarı kart
  17. Gol E. Cuello 1–0Asist: N. Blanco15'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

San Antonio
Toplam (31)İç saha (15)
Galibiyet%35 11/31%47 7/15
Beraberlik%39 12/31%33 5/15
Mağlubiyet%26 8/31%20 3/15
Orange Count
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%33 10/30%33 5/15
Beraberlik%30 9/30%40 6/15
Mağlubiyet%37 11/30%27 4/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

San Antonio
Toplam (31)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,06 (33 gol)1,13 (17 gol)
Yediği gol / maç1,03 (32 gol)0,87 (13 gol)
Orange Count
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,30 (39 gol)1,53 (23 gol)
Yediği gol / maç1,63 (49 gol)1,73 (26 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

San Antonio
Toplam (31)İç saha (15)
KG Var%45 14/31%40 6/15
1,5 Üst%58 18/31%53 8/15
2,5 Üst%42 13/31%47 7/15
3,5 Üst%13 4/31%13 2/15
Gol yememe%39 12/31%47 7/15
Orange Count
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%63 19/30%80 12/15
1,5 Üst%80 24/30%87 13/15
2,5 Üst%50 15/30%60 9/15
3,5 Üst%33 10/30%40 6/15
Gol yememe%23 7/30%13 2/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

San Antonio
Toplam (31)İç saha (15)
Önde%35 11/31%47 7/15
Berabere%45 14/31%47 7/15
Geride%19 6/31%7 1/15
Orange Count
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%20 6/30%13 2/15
Berabere%43 13/30%53 8/15
Geride%37 11/30%33 5/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

San Antonio (31 maç)

1/191/X11/21X/12X/X9X/232/102/X22/24

Orange Count (30 maç)

1/121/X21/22X/18X/X5X/202/102/X22/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

San Antonio (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 6 2
31-45 4 6
46-60 6 6
61-75 4 3
76-90 5 6

Orange Count (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 9
16-30 6 5
31-45 3 8
46-60 9 9
61-75 6 7
76-90 9 10

Kartlar

San Antonio

Sarı 91 · Kırmızı 5 (31 maç · maç başı sarı 2,9)

Orange Count

Sarı 50 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla · ligde 383 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

San Antonio son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 1 gol attı, 1 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, 4 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Orange Count son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 16 maçta galibiyetler San Antonio 4 – Orange Count 6; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Nisan 2026, Orange Count 2-0 San Antonio.

Sıralama
7. (42 p) – 9. (39 p)
Form (son 5)
GBMBB – MMMGM
H2H (G-B-M)
4-6-6 (16 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%36 – %79
iddaa MS 1-0-2
1,57 – 3,42 – 3,88
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

San Antonio iç saha 14 maçta maç başına 1,07 gol attı, 0,86 gol yedi; Orange Count dış saha 14 maçta 1,57 attı, 1,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: San Antonio %36, Orange Count %79. İlk yarıyı önde kapatma: San Antonio 6/14, Orange Count 2/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,57, 0 – 3,42, 2 – 3,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,77.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 22 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

ABD · USL Championship puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1New Mexico United 301578 4534 +1152 GGMGG
2Sacramento Republic 3013125 4228 +1451 BBGGG
3El Paso Locomotive 3015510 4838 +1050 MGMMG
4Lexington 3014610 5739 +1848 GBGBM
5Colorado Springs 301389 4438 +647 BBGGG
6San Antonio 3011127 3230 +245 MBGGM
7FC Tulsa 3011109 3431 +343 BBMMM
8Phoenix Rising 30101010 4546 -140 MGGBM
9Orange County SC 3010911 3949 -1039 GMMMM
10Oakland Roots 3091110 3940 -138 GBBGM
11Las Vegas Lights 3010614 4148 -736 MGMMM
12Monterey Bay 306618 3252 -2024 MGMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Sacramento Republic 15942 2714 +1331
2New Mexico United 15933 2618 +830
3Lexington 15924 2814 +1429
4Colorado Springs 15843 2515 +1028
5Phoenix Rising 15753 2923 +626
6San Antonio 15753 1713 +426
7FC Tulsa 15744 1612 +425
8El Paso Locomotive 15735 2322 +124
9Las Vegas Lights 15555 1819 -120
10Oakland Roots 15465 1718 -118
11Monterey Bay 15537 1922 -318
12Orange County SC 15537 1623 -718
#TakımOGBMAYAVP
1El Paso Locomotive 15825 2516 +926
2New Mexico United 15645 1916 +322
3Orange County SC 15564 2326 -321
4Sacramento Republic 15483 1514 +120
5Oakland Roots 15555 2222 020
6Lexington 15546 2925 +419
7San Antonio 15474 1517 -219
8Colorado Springs 15546 1923 -419
9FC Tulsa 15465 1819 -118
10Las Vegas Lights 15519 2329 -616
11Phoenix Rising 15357 1623 -714
12Monterey Bay 151311 1330 -176

Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 10:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,57X3,4223,88

Çifte şans

1X1,09121,13X21,74

Karşılıklı gol

Var1,62Yok1,77

1,5 Alt / Üst

Alt3,25Üst1,14

2,5 Alt / Üst

Alt1,74Üst1,64

3,5 Alt / Üst

Alt1,23Üst2,71

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün USL Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.