← Maçlar
ABD · USL Championship2 Kasım 2026 · 05:00 TSİ

Sacramento R 1-0 Tulsa Roughnecks: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Sacramento R
1–0İY 0–0
Tulsa Roughnecks
Maç sonu

Sacramento R 1–0 Tulsa Roughnecks (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Sacramento R – Tulsa Roughnecks maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: B. Willey 88' (Sacramento R).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Sacramento R üstte · Tulsa Roughnecks altta

01530İY607590 43' sarı kart: A. Midence (Sacramento R)46' oyuncu değişikliği: A. Midence ↔ B. Willey (Sacramento R)↔46' oyuncu değişikliği: R. Cabral ↔ L. Dorsey (Tulsa Roughnecks)↔45+2' sarı kart: W. Wilson (Tulsa Roughnecks)61' sarı kart: D. Crisostomo (Sacramento R)68' oyuncu değişikliği: C. Jennings ↔ K. Edwards (Sacramento R)↔76' oyuncu değişikliği: H. St.Clair ↔ O. Damm (Tulsa Roughnecks)↔76' oyuncu değişikliği: L. Dorsey ↔ S. Lukic (Tulsa Roughnecks)↔83' sarı kart: M. Kaye (Sacramento R)84' oyuncu değişikliği: M. Kaye ↔ F. Ajago (Sacramento R)↔87' oyuncu değişikliği: W. Wilson ↔ G. Colli (Tulsa Roughnecks)↔87' oyuncu değişikliği: A. Cissoko ↔ D. Pierre (Tulsa Roughnecks)↔88' gol: B. Willey (Sacramento R)89' sarı kart: K. Edwards (Sacramento R)90+4' oyuncu değişikliği: M. Malango ↔ R. Spaulding (Sacramento R)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 43' sarı kart: A. Midence (Sacramento R)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. Midence ↔ B. Willey (Sacramento R)
  • 46' oyuncu değişikliği: R. Cabral ↔ L. Dorsey (Tulsa Roughnecks)
  • 45+2' sarı kart: W. Wilson (Tulsa Roughnecks)
  • 61' sarı kart: D. Crisostomo (Sacramento R)
  • 68' oyuncu değişikliği: C. Jennings ↔ K. Edwards (Sacramento R)
  • 76' oyuncu değişikliği: H. St.Clair ↔ O. Damm (Tulsa Roughnecks)
  • 76' oyuncu değişikliği: L. Dorsey ↔ S. Lukic (Tulsa Roughnecks)
  • 83' sarı kart: M. Kaye (Sacramento R)
  • 84' oyuncu değişikliği: M. Kaye ↔ F. Ajago (Sacramento R)
  • 87' oyuncu değişikliği: W. Wilson ↔ G. Colli (Tulsa Roughnecks)
  • 87' oyuncu değişikliği: A. Cissoko ↔ D. Pierre (Tulsa Roughnecks)
  • 88' gol: B. Willey (Sacramento R)
  • 89' sarı kart: K. Edwards (Sacramento R)
  • 90+4' oyuncu değişikliği: M. Malango ↔ R. Spaulding (Sacramento R)

Maç olayları

  1. Sacramento RTulsa Roughnecks
  2. M. Malango ↔ R. SpauldingOyuncu değişikliği90+4'
  3. K. EdwardsSarı kart89'
  4. Gol B. Willey 1–088'
  5. 87'W. Wilson ↔ G. ColliOyuncu değişikliği
  6. 87'A. Cissoko ↔ D. PierreOyuncu değişikliği
  7. M. Kaye ↔ F. AjagoOyuncu değişikliği84'
  8. M. KayeSarı kart83'
  9. 76'H. St.Clair ↔ O. DammOyuncu değişikliği
  10. 76'L. Dorsey ↔ S. LukicOyuncu değişikliği
  11. C. Jennings ↔ K. EdwardsOyuncu değişikliği68'
  12. D. CrisostomoSarı kart61'
  13. A. Midence ↔ B. WilleyOyuncu değişikliği46'
  14. 46'R. Cabral ↔ L. DorseyOyuncu değişikliği
  15. 45+2'W. WilsonSarı kart
  16. A. MidenceSarı kart43'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sacramento R
Toplam (31)İç saha (16)
Galibiyet%45 14/31%63 10/16
Beraberlik%39 12/31%25 4/16
Mağlubiyet%16 5/31%13 2/16
Tulsa Roughnecks
Toplam (31)Dış saha (16)
Galibiyet%35 11/31%25 4/16
Beraberlik%32 10/31%38 6/16
Mağlubiyet%32 10/31%38 6/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sacramento R
Toplam (31)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,39 (43 gol)1,75 (28 gol)
Yediği gol / maç0,90 (28 gol)0,88 (14 gol)
Tulsa Roughnecks
Toplam (31)Dış saha (16)
Attığı gol / maç1,10 (34 gol)1,12 (18 gol)
Yediği gol / maç1,03 (32 gol)1,25 (20 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sacramento R
Toplam (31)İç saha (16)
KG Var%55 17/31%50 8/16
1,5 Üst%68 21/31%69 11/16
2,5 Üst%32 10/31%44 7/16
3,5 Üst%23 7/31%31 5/16
Gol yememe%35 11/31%44 7/16
Tulsa Roughnecks
Toplam (31)Dış saha (16)
KG Var%42 13/31%50 8/16
1,5 Üst%55 17/31%63 10/16
2,5 Üst%29 9/31%38 6/16
3,5 Üst%19 6/31%25 4/16
Gol yememe%39 12/31%25 4/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sacramento R
Toplam (31)İç saha (16)
Önde%19 6/31%31 5/16
Berabere%55 17/31%50 8/16
Geride%26 8/31%19 3/16
Tulsa Roughnecks
Toplam (31)Dış saha (16)
Önde%35 11/31%25 4/16
Berabere%48 15/31%44 7/16
Geride%16 5/31%31 5/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sacramento R (31 maç)

1/151/X11/20X/17X/X8X/222/122/X32/23

Tulsa Roughnecks (31 maç)

1/181/X21/21X/12X/X7X/262/112/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sacramento R (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 6 7
31-45 5 8
46-60 5 2
61-75 6 6
76-90 16 3

Tulsa Roughnecks (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 2
16-30 4 5
31-45 6 3
46-60 7 8
61-75 7 4
76-90 3 10

Kartlar

Sacramento R

Sarı 64 · Kırmızı 1 (31 maç · maç başı sarı 2,1)

Tulsa Roughnecks

Sarı 86 · Kırmızı 0 (31 maç · maç başı sarı 2,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla · ligde 383 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Sacramento Republic için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 9, yenilen 6. Tulsa Roughnecks son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 16 maçta galibiyetler Sacramento Republic 7 – Tulsa Roughnecks 3; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,17 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Ekim 2026, Tulsa Roughnecks 1-1 Sacramento Republic.

Sıralama
2. (51 p) – 7. (43 p)
Form (son 5)
GGBBG – MMBBG
H2H (G-B-M)
7-6-3 (16 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%47 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%53 – %53
iddaa MS 1-0-2
1,51 – 3,31 – 4,51
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Sacramento Republic iç saha 15 maçta maç başına 1,80 gol attı, 0,93 gol yedi; Tulsa Roughnecks dış saha 15 maçta 1,20 attı, 1,27 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %47, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sacramento Republic %53, Tulsa Roughnecks %53. İlk yarıyı önde kapatma: Sacramento Republic 5/15, Tulsa Roughnecks 4/15.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,51, 0 – 3,31, 2 – 4,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,48, Üst 1,97. Karşılıklı Gol: Var 1,94, Yok 1,50.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 2 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

ABD · USL Championship puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1New Mexico United 301578 4534 +1152 GGMGG
2Sacramento Republic 3013125 4228 +1451 BBGGG
3El Paso Locomotive 3015510 4838 +1050 MGMMG
4Lexington 3014610 5739 +1848 GBGBM
5Colorado Springs 301389 4438 +647 BBGGG
6San Antonio 3011127 3230 +245 MBGGM
7FC Tulsa 3011109 3431 +343 BBMMM
8Phoenix Rising 30101010 4546 -140 MGGBM
9Orange County SC 3010911 3949 -1039 GMMMM
10Oakland Roots 3091110 3940 -138 GBBGM
11Las Vegas Lights 3010614 4148 -736 MGMMM
12Monterey Bay 306618 3252 -2024 MGMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Sacramento Republic 15942 2714 +1331
2New Mexico United 15933 2618 +830
3Lexington 15924 2814 +1429
4Colorado Springs 15843 2515 +1028
5Phoenix Rising 15753 2923 +626
6San Antonio 15753 1713 +426
7FC Tulsa 15744 1612 +425
8El Paso Locomotive 15735 2322 +124
9Las Vegas Lights 15555 1819 -120
10Oakland Roots 15465 1718 -118
11Monterey Bay 15537 1922 -318
12Orange County SC 15537 1623 -718
#TakımOGBMAYAVP
1El Paso Locomotive 15825 2516 +926
2New Mexico United 15645 1916 +322
3Orange County SC 15564 2326 -321
4Sacramento Republic 15483 1514 +120
5Oakland Roots 15555 2222 020
6Lexington 15546 2925 +419
7San Antonio 15474 1517 -219
8Colorado Springs 15546 1923 -419
9FC Tulsa 15465 1819 -118
10Las Vegas Lights 15519 2329 -616
11Phoenix Rising 15357 1623 -714
12Monterey Bay 151311 1330 -176

Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 10:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,51X3,3124,51

Çifte şans

1X1,06121,14X21,82

Karşılıklı gol

Var1,94Yok1,50

1,5 Alt / Üst

Alt2,56Üst1,25

2,5 Alt / Üst

Alt1,48Üst1,97

3,5 Alt / Üst

Alt1,10Üst3,57

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün USL Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.