← Maçlar
Almanya · 3. Liga · 12. hafta1 Kasım 2026 · 15:30 TSİ

Saarbrucken 2-1 Mannheim 07: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Saarbrucken
2–1İY 1–1
Mannheim 07
Maç sonu

Saarbrucken 2–1 Mannheim 07 (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 8–7, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %45–%55, korner 8–3.

Maç özeti

Saarbrucken – Mannheim 07 maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Kai Brünker 25', Florian Pick 60' (Saarbrucken); Noah Joel Sarenren Bazee 19' (Mannheim 07).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Saarbrucken: Argirios Giannikis · Mannheim 07: Rui Mota

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Saarbrucken üstteMannheim 07 altta

0'45'90' 9' oyuncu değişikliği: Diego Michel ↔ Maximilian Thalhammer (Mannheim 07)↔19' gol: Noah Joel Sarenren Bazee (Mannheim 07)⚽25' gol: Kai Brünker (Saarbrucken)⚽38' sarı kart: Christian Kühlwetter (Saarbrucken)59' oyuncu değişikliği: Kelsey Owusu ↔ Alexander Staff (Saarbrucken)↔59' oyuncu değişikliği: Gokdeniz Gurpuz ↔ Maurice Multhaup (Saarbrucken)↔60' gol: Florian Pick (Saarbrucken)⚽62' oyuncu değişikliği: Terrence Boyd ↔ Julian Ulbricht (Mannheim 07)↔62' oyuncu değişikliği: Noah Joel Sarenren Bazee ↔ Francisco Fumaça de Mascarenhas da Costa Pessoa (Mannheim 07)↔65' oyuncu değişikliği: Christian Kühlwetter ↔ Daniel Gleiber (Saarbrucken)↔79' oyuncu değişikliği: Lovis Frederik Bierschenk ↔ Nolan Xavier Muteba N'Tumba (Mannheim 07)↔79' oyuncu değişikliği: Oluwaseun Ogbemudia ↔ Djayson Eduardo Cardoso Mendes (Mannheim 07)↔80' oyuncu değişikliği: Kai Brünker ↔ Kaan Caliskaner (Saarbrucken)↔83' sarı kart: Julian Ulbricht (Mannheim 07)85' sarı kart: Philip Fahrner (Saarbrucken)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Ev %55 · 1 şut
  2. 16–30'Ev %64 · 3 şut
  3. 31–45+'Dep %59 · 2 şut
  4. 46–60'Dengeli · 4 şut
  5. 61–75'Dengeli · 2 şut
  6. 76–90+'Dengeli · 0 şut

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Saarbrucken, Dep = Mannheim 07.

Maç olayları

  1. SaarbruckenMannheim 07
  2. Philip FahrnerSarı kart85'
  3. 83'Julian UlbrichtSarı kart
  4. Kai Brünker ↔ Kaan CaliskanerOyuncu değişikliği80'
  5. 79'Oluwaseun Ogbemudia ↔ Djayson Eduardo Cardoso MendesOyuncu değişikliği
  6. 79'Lovis Frederik Bierschenk ↔ Nolan Xavier Muteba N'TumbaOyuncu değişikliği
  7. Christian Kühlwetter ↔ Daniel GleiberOyuncu değişikliği65'
  8. 62'Noah Joel Sarenren Bazee ↔ Francisco Fumaça de Mascarenhas da Costa PessoaOyuncu değişikliği
  9. 62'Terrence Boyd ↔ Julian UlbrichtOyuncu değişikliği
  10. Gol Florian Pick 2–1Asist: Patrick Sontheimer60'
  11. Gokdeniz Gurpuz ↔ Maurice MulthaupOyuncu değişikliği59'
  12. Kelsey Owusu ↔ Alexander StaffOyuncu değişikliği59'
  13. Christian KühlwetterSarı kart38'
  14. Gol Kai Brünker 1–1Asist: Niko Bretschneider25'
  15. 19'Gol Noah Joel Sarenren Bazee 0–1Asist: Terrence Boyd
  16. 9'Diego Michel ↔ Maximilian ThalhammerOyuncu değişikliği

Maç istatistikleri

SaarbruckenMannheim 07
45%Topa sahip olma55%
8Toplam şut7
5İsabetli şut5
3İsabetsiz şut2
0Engellenen şut0
8Korner3
2Sarı kart1
0Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Saarbrucken
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%46 6/13%50 3/6
Beraberlik%15 2/13%0 0/6
Mağlubiyet%38 5/13%50 3/6
Mannheim 07
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%46 6/13%33 2/6
Beraberlik%8 1/13%17 1/6
Mağlubiyet%46 6/13%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Saarbrucken
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,38 (31 gol)2,17 (13 gol)
Yediği gol / maç2,00 (26 gol)2,17 (13 gol)
Mannheim 07
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,77 (23 gol)2,00 (12 gol)
Yediği gol / maç1,54 (20 gol)1,83 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Saarbrucken
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%77 10/13%83 5/6
1,5 Üst%77 10/13%83 5/6
2,5 Üst%77 10/13%83 5/6
3,5 Üst%62 8/13%50 3/6
Gol yememe%15 2/13%0 0/6
Mannheim 07
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%62 8/13%67 4/6
1,5 Üst%85 11/13%83 5/6
2,5 Üst%69 9/13%67 4/6
3,5 Üst%31 4/13%50 3/6
Gol yememe%15 2/13%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Saarbrucken
Toplam (13)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,49,8
7,5 Üst%91 10/11%100 5/5
8,5 Üst%82 9/11%100 5/5
9,5 Üst%45 5/11%40 2/5
10,5 Üst%45 5/11%40 2/5
Mannheim 07
Toplam (13)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,512,6
7,5 Üst%82 9/11%100 5/5
8,5 Üst%82 9/11%100 5/5
9,5 Üst%64 7/11%100 5/5
10,5 Üst%45 5/11%80 4/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Saarbrucken
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı kart4,25,0
2,5 Üst%77 10/13%83 5/6
3,5 Üst%54 7/13%67 4/6
4,5 Üst%54 7/13%67 4/6
5,5 Üst%31 4/13%50 3/6
Mannheim 07
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı kart5,55,7
2,5 Üst%100 13/13%100 6/6
3,5 Üst%85 11/13%83 5/6
4,5 Üst%54 7/13%67 4/6
5,5 Üst%54 7/13%67 4/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Saarbrucken
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut9,58,8
6,5 Üst%85 11/13%83 5/6
7,5 Üst%77 10/13%67 4/6
8,5 Üst%62 8/13%50 3/6
9,5 Üst%62 8/13%50 3/6
Mannheim 07
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut7,98,2
6,5 Üst%69 9/13%67 4/6
7,5 Üst%54 7/13%67 4/6
8,5 Üst%38 5/13%50 3/6
9,5 Üst%38 5/13%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Saarbrucken
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%15 2/13%0 0/6
Berabere%54 7/13%50 3/6
Geride%31 4/13%50 3/6
Mannheim 07
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%46 6/13%67 4/6
Berabere%31 4/13%17 1/6
Geride%23 3/13%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Saarbrucken (13 maç)

1/111/X11/20X/15X/X1X/212/102/X02/24

Mannheim 07 (13 maç)

1/141/X11/21X/11X/X0X/232/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Saarbrucken (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 4 6
31-45 3 6
46-60 5 5
61-75 4 3
76-90 11 3

Mannheim 07 (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 6 1
31-45 0 4
46-60 3 4
61-75 1 3
76-90 8 3

Kartlar

Saarbrucken

Sarı 32 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)

Mannheim 07

Sarı 33 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Saarbrucken: iç saha, 6 maç · Mannheim 07: dış saha, 6 maç

SaarbruckenMannheim 07
%50,6Topa sahip olma%49,2
14,6Toplam şut11,0
4,3İsabetli şut4,2
5,8Ceza sahası içi şut2,0
6,6Korner5,4
468Pas394
1,3Kurtarış1,3
10,3Faul13,0
1,5Ofsayt1,2
2,2Sarı kart3,3
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

13,8Rakibin şutu12,0
4,5Rakibin isabetli şutu4,0
3,2Rakibin korneri7,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Saarbrucken – Mannheim 07 ilk 11'ler

Saarbrucken · 4-2-2-2

  1. 1M. BignettiK
  2. 42P. FahrnerD85' sarı kart 85. dk
  3. 21M. CvjetinovićD
  4. 4S. VoetD
  5. 28N. BretschneiderD25' asist 25. dk
  6. 10C. KühlwetterO38' sarı kart 38. dk65' oyundan çıktı 65. dk
  7. 6P. SontheimerO60' asist 60. dk
  8. 31K. MeiselO59' oyundan çıktı 59. dk
  9. 20F. PickO60' gol 60. dk
  10. 9K. BrünkerF25' gol 25. dk80' oyundan çıktı 80. dk
  11. 8Gökdeniz GürpüzF59' oyundan çıktı 59. dk
Yedekler
  • 3Anton BäuerleD
  • 33K. BrollK
  • 26N. AracicD
  • 5Daniel GleiberO65' oyuna girdi 65. dk
  • 16Lee Seung-JoonO
  • 11M. MulthaupO59' oyuna girdi 59. dk
  • 7C. RizzutoD
  • 29A. StaffF59' oyuna girdi 59. dk
  • 22K. CaliskanerO80' oyuna girdi 80. dk

Teknik direktör: Argirios Giannikis

Mannheim 07 · 4-4-2

  1. 1T. NijhuisK
  2. 24L. KlünterD
  3. 15C. KammerknechtD
  4. 14Oluwaseun God Power Osaro OgbemudiaD79' oyundan çıktı 79. dk
  5. 25Jid OkekeD
  6. 7L. BierschenkO79' oyundan çıktı 79. dk
  7. 28D. MichelO9' oyundan çıktı 9. dk
  8. 21J. RieckmannO
  9. 37N. Sarenren BazeeO19' gol 19. dk62' oyundan çıktı 62. dk
  10. 13T. BoydF19' asist 19. dk62' oyundan çıktı 62. dk
  11. 9Gonçalo GregórioF
Yedekler
  • 35Djayson CardosoO79' oyuna girdi 79. dk
  • 42David ZimmerK
  • 11Francisco Fumaça de Mascarenhas da Costa PessoaF
  • 22D. KryeziuO
  • 29N. X. Muteba NTumbaF79' oyuna girdi 79. dk
  • 16J. NiemannK
  • 3Moritz PolteD
  • 8M. ThalhammerO9' oyuna girdi 9. dk
  • 10J. UlbrichtF62' oyuna girdi 62. dk83' sarı kart 83. dk

Teknik direktör: Rui Mota

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Saarbrucken son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Waldhof Mannheim için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 11, yenilen 7.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2020 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Saarbrucken 6, Waldhof Mannheim 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Mayıs 2026, Saarbrucken 2-0 Waldhof Mannheim.

Sıralama
6. (17 p) – 8. (16 p)
Form (son 5)
MGMBG – GMMGG
H2H (G-B-M)
6-2-4 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %60
Korner ort. (maç)
11,2
iddaa MS 1-0-2
2,05 – 3,57 – 2,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Saarbrucken iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 2,40 gol yedi; Waldhof Mannheim dış saha 5 maçta 2,20 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Saarbrucken %80, Waldhof Mannheim %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Saarbrucken %80, Waldhof Mannheim %60. İlk yarıyı önde kapatma: Saarbrucken 0/5, Waldhof Mannheim 4/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Saarbrucken 6,2, Waldhof Mannheim 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,2. Maç başına kart: Saarbrucken 2,2, Waldhof Mannheim 3,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,05, 0 – 3,57, 2 – 2,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,46, Üst 1,36. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,57.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 11,2; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Viktoria Köln 13922 3618 +1829 BBGGG
2MSV Duisburg 13922 3318 +1529 GBMBG
3Rot-Weiß Essen 13832 2113 +827 GMGGG
4SV Wehen 13634 2617 +921 GBGGG
5FC Ingolstadt 04 13634 1919 021 GGGBG
6FC Saarbrücken 13625 3126 +520 MGMGM
7Alemannia Aachen 13625 1919 020 MGGGM
8Waldhof Mannheim 13616 2320 +319 MMGMG
9Hansa Rostock 13544 2222 019 MMBMG
10Hoffenheim II 12516 2120 +116 MMGMM
11Fortuna Düsseldorf 13445 1417 -316 GMBBM
12SV Meppen 12435 1617 -115 BGBGB
13Stuttgart II 12435 2123 -215 BGGMB
14Preußen Münster 13436 2125 -415 MMGMM
15Würzburger Kickers 12426 1724 -714 MBGMG
16SSV Jahn Regensburg 12345 2221 +113 GBBMG
17Verl 12336 1726 -912 BBMMM
18SG Sonnenhof Grossaspach 13337 1329 -1612 BGMMM
19Fortuna Köln 13247 1016 -610 MMMMM
20Havelse 13247 1729 -1210 BBGBM
#TakımOGBMAYAVP
1Rot-Weiß Essen 7610 133 +1019
2FC Viktoria Köln 7511 2312 +1116
3MSV Duisburg 6420 157 +814
4Alemannia Aachen 7412 1312 +113
5Waldhof Mannheim 7403 119 +212
6SV Wehen 7313 159 +610
7Hoffenheim II 6312 128 +410
8FC Ingolstadt 04 7313 1114 -310
9SG Sonnenhof Grossaspach 7313 711 -410
10Würzburger Kickers 5302 84 +49
11Hansa Rostock 6231 119 +29
12FC Saarbrücken 6303 1313 09
13Preußen Münster 7232 1212 09
14Havelse 7232 1415 -19
15SV Meppen 6222 1011 -18
16Fortuna Düsseldorf 6222 68 -28
17SSV Jahn Regensburg 6213 96 +37
18Verl 6213 1014 -47
19Stuttgart II 5113 912 -34
20Fortuna Köln 6033 26 -43
#TakımOGBMAYAVP
1MSV Duisburg 7502 1811 +715
2FC Viktoria Köln 6411 136 +713
3FC Saarbrücken 7322 1813 +511
4SV Wehen 6321 118 +311
5FC Ingolstadt 04 6321 85 +311
6Stuttgart II 7322 1211 +111
7Hansa Rostock 7313 1113 -210
8Fortuna Düsseldorf 7223 89 -18
9Rot-Weiß Essen 6222 810 -28
10Waldhof Mannheim 6213 1211 +17
11SV Meppen 6213 66 07
12Alemannia Aachen 6213 67 -17
13Fortuna Köln 7214 810 -27
14SSV Jahn Regensburg 6132 1315 -26
15Hoffenheim II 6204 912 -36
16Preußen Münster 6204 913 -46
17Verl 6123 712 -55
18Würzburger Kickers 7124 920 -115
19SG Sonnenhof Grossaspach 6024 618 -122
20Havelse 6015 314 -111

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,05X3,5722,68

Çifte şans

1X1,30121,17X21,52

Karşılıklı gol

Var1,33Yok2,57

1,5 Alt / Üst

Alt5,40Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,46Üst1,36

3,5 Alt / Üst

Alt1,56Üst2,00

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.