← Maçlar
Slovakya · Super Liga · 13. hafta1 Kasım 2026 · 17:30 TSİ

MFK Ruzomberok 1-0 MFK Skalica: Maç Sonucu ve İstatistikleri

MFK Ruzomberok
1–0İY 1–0
MFK Skalica
Maç sonu

MFK Ruzomberok 1–0 MFK Skalica (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

MFK Ruzomberok – MFK Skalica maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Selecky 45+2' (pen.) (MFK Ruzomberok).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

MFK Ruzomberok üstte · MFK Skalica altta

01530İY607590 18' sarı kart: D. Grgic (MFK Ruzomberok)20' sarı kart: P. Onyedika (MFK Skalica)32' sarı kart: S. Macek (MFK Skalica)45+2' gol: A. Selecky (MFK Ruzomberok)53' sarı kart: P. Jevos (MFK Ruzomberok)55' oyuncu değişikliği: P. Jevos ↔ F. Soucek (MFK Ruzomberok)↔69' sarı kart: D. Baris (MFK Skalica)72' oyuncu değişikliği: M. Cernek ↔ F. Twardzik (MFK Skalica)↔72' oyuncu değişikliği: P. Pudhorocky ↔ M. Masik (MFK Skalica)↔77' sarı kart: P. Onyedika (MFK Skalica)77' kırmızı kart: P. Onyedika (MFK Skalica)84' oyuncu değişikliği: L. Simko ↔ A. Abdullahi (MFK Skalica)↔84' oyuncu değişikliği: D. Baris ↔ R. Potocny (MFK Skalica)↔89' oyuncu değişikliği: M. Bacik ↔ S. Gerec (MFK Ruzomberok)↔90+1' oyuncu değişikliği: D. Grgic ↔ A. Tucny (MFK Ruzomberok)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 18' sarı kart: D. Grgic (MFK Ruzomberok)
  • 20' sarı kart: P. Onyedika (MFK Skalica)
  • 32' sarı kart: S. Macek (MFK Skalica)
  • 45+2' gol: A. Selecky (MFK Ruzomberok)
  • 53' sarı kart: P. Jevos (MFK Ruzomberok)
  • 55' oyuncu değişikliği: P. Jevos ↔ F. Soucek (MFK Ruzomberok)
  • 69' sarı kart: D. Baris (MFK Skalica)
  • 72' oyuncu değişikliği: M. Cernek ↔ F. Twardzik (MFK Skalica)
  • 72' oyuncu değişikliği: P. Pudhorocky ↔ M. Masik (MFK Skalica)
  • 77' sarı kart: P. Onyedika (MFK Skalica)
  • 77' kırmızı kart: P. Onyedika (MFK Skalica)
  • 84' oyuncu değişikliği: L. Simko ↔ A. Abdullahi (MFK Skalica)
  • 84' oyuncu değişikliği: D. Baris ↔ R. Potocny (MFK Skalica)
  • 89' oyuncu değişikliği: M. Bacik ↔ S. Gerec (MFK Ruzomberok)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: D. Grgic ↔ A. Tucny (MFK Ruzomberok)

Maç olayları

  1. MFK RuzomberokMFK Skalica
  2. D. Grgic ↔ A. TucnyOyuncu değişikliği90+1'
  3. M. Bacik ↔ S. GerecOyuncu değişikliği89'
  4. 84'L. Simko ↔ A. AbdullahiOyuncu değişikliği
  5. 84'D. Baris ↔ R. PotocnyOyuncu değişikliği
  6. 77'P. OnyedikaSarı kart
  7. 77'P. OnyedikaKırmızı kart
  8. 72'M. Cernek ↔ F. TwardzikOyuncu değişikliği
  9. 72'P. Pudhorocky ↔ M. MasikOyuncu değişikliği
  10. 69'D. BarisSarı kart
  11. P. Jevos ↔ F. SoucekOyuncu değişikliği55'
  12. P. JevosSarı kart53'
  13. Penaltı golü A. Selecky 1–0Penaltı45+2'
  14. 32'S. MacekSarı kart
  15. 20'P. OnyedikaSarı kart
  16. D. GrgicSarı kart18'

Maç istatistikleri

MFK RuzomberokMFK Skalica
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

MFK Ruzomberok
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%23 3/13%29 2/7
Beraberlik%23 3/13%43 3/7
Mağlubiyet%54 7/13%29 2/7
MFK Skalica
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%14 2/14%17 1/6
Beraberlik%29 4/14%33 2/6
Mağlubiyet%57 8/14%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

MFK Ruzomberok
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,92 (12 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç1,92 (25 gol)1,29 (9 gol)
MFK Skalica
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,07 (15 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç2,00 (28 gol)1,33 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

MFK Ruzomberok
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%46 6/13%57 4/7
1,5 Üst%77 10/13%71 5/7
2,5 Üst%54 7/13%43 3/7
3,5 Üst%31 4/13%29 2/7
Gol yememe%23 3/13%29 2/7
MFK Skalica
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%64 9/14%50 3/6
1,5 Üst%79 11/14%67 4/6
2,5 Üst%43 6/14%33 2/6
3,5 Üst%36 5/14%33 2/6
Gol yememe%7 1/14%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

MFK Ruzomberok
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%31 4/13%43 3/7
Berabere%31 4/13%43 3/7
Geride%38 5/13%14 1/7
MFK Skalica
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%14 2/14%17 1/6
Berabere%36 5/14%33 2/6
Geride%50 7/14%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

MFK Ruzomberok (13 maç)

1/131/X11/20X/10X/X2X/222/102/X02/25

MFK Skalica (14 maç)

1/121/X01/20X/10X/X4X/212/102/X02/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

MFK Ruzomberok (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 6
16-30 3 4
31-45 3 2
46-60 1 0
61-75 2 7
76-90 1 6

MFK Skalica (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 1 4
31-45 1 4
46-60 2 3
61-75 2 3
76-90 3 5

Kartlar

MFK Ruzomberok

Sarı 34 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,6)

MFK Skalica

Sarı 33 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Ruzomberok için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 9. MFK Skalica son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 2 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Ruzomberok 4, MFK Skalica 8 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Ağustos 2026, MFK Skalica 2-1 Ruzomberok.

Sıralama
11. (9 p) – 10. (10 p)
Form (son 5)
MGGBM – BBMBM
H2H (G-B-M)
4-4-8 (16 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,85 – 3,19 – 3,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ruzomberok iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,50 gol yedi; MFK Skalica dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ruzomberok %50, MFK Skalica %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ruzomberok %67, MFK Skalica %60. İlk yarıyı önde kapatma: Ruzomberok 2/6, MFK Skalica 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,85, 0 – 3,19, 2 – 3,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,82, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 1,96.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %63; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovakya · Super Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dunajska Streda 141220 429 +3338 GGGGG
2Slovan Bratislava 14842 3215 +1728 GBGGB
3Žilina 14842 3727 +1028 BMBGG
4Spartak Trnava 14743 2818 +1025 GMBMG
5FK Košice 14464 3226 +618 BBMGM
6Podbrezová 13526 1923 -417 GMMGM
7Zemplín Michalovce 13427 1223 -1114 GMBMM
8Dukla Banská Bystrica 14428 1427 -1314 GGBMM
9Ružomberok 13337 1225 -1312 MBGMG
10Komárno 13175 1117 -610 MBMBG
11Skalica 14248 1528 -1310 BMBMM
12AS Trencin 14248 1430 -1610 GBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Dunajska Streda 6510 194 +1516
2Žilina 7412 1814 +413
3Zemplín Michalovce 8323 911 -211
4Spartak Trnava 7313 1311 +210
5Slovan Bratislava 6231 169 +79
6FK Košice 7232 129 +39
7Ružomberok 7232 99 09
8Podbrezová 6222 99 08
9Dukla Banská Bystrica 7214 1016 -67
10Skalica 8125 920 -115
11AS Trencin 7115 418 -144
12Komárno 6024 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Dunajska Streda 8710 235 +1822
2Slovan Bratislava 8611 166 +1019
3Spartak Trnava 7430 157 +815
4Žilina 7430 1913 +615
5FK Košice 7232 2017 +39
6Podbrezová 7304 1014 -49
7Komárno 7151 99 08
8Dukla Banská Bystrica 7214 411 -77
9AS Trencin 7133 1012 -26
10Skalica 6123 68 -25
11Zemplín Michalovce 5104 312 -93
12Ružomberok 6105 316 -133

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,85X3,1923,01

Çifte şans

1X1,17121,16X21,52

Karşılıklı gol

Var1,48Yok1,96

1,5 Alt / Üst

Alt3,50Üst1,11

2,5 Alt / Üst

Alt1,82Üst1,57

3,5 Alt / Üst

Alt1,27Üst2,51

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Super Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.