Rudar 2-2 NK Jesenice: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Rudar 2–2 NK Jesenice (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Rudar – NK Jesenice maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: A. Bukovec 27', R. Vicol 28' (Rudar); N. Cindric 54', G. Giacchino 69' (NK Jesenice).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Rudar üstte · NK Jesenice altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' gol: A. Bukovec (Rudar)
- 28' gol: R. Vicol (Rudar)
- 54' gol: N. Cindric (NK Jesenice)
- 69' gol: G. Giacchino (NK Jesenice)
Maç olayları
- RudarNK Jesenice
- 69'Gol G. Giacchino 2–2
- 54'Gol N. Cindric 2–1
- Gol R. Vicol 2–028'
- Gol A. Bukovec 1–027'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %7 1/14 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,86 (26 gol) | 2,67 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 0,67 (4 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %50 3/6 |
| Berabere | %21 3/14 | %50 3/6 |
| Geride | %57 8/14 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Geride | %31 4/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Rudar (14 maç)
NK Jesenice (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Rudar (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 9 | 3 |
NK Jesenice (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 5 | 7 |
Kartlar
Rudar
Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
NK Jesenice
Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Rudar için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 6. Jesenice için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 9, yenilen 11. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Rudar 0, Jesenice 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Jesenice 2-1 Rudar.
- Sıralama
- 6. (18 p) – 8. (17 p)
- Form (son 5)
- MGMMG – MMBMG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 1,51 – 3,65 – 4,02
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Rudar iç saha 5 maçta maç başına 2,80 gol attı, 0,40 gol yedi; Jesenice dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rudar %60, Jesenice %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rudar %40, Jesenice %20. İlk yarıyı önde kapatma: Rudar 2/5, Jesenice 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,51, 0 – 3,65, 2 – 4,02. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %30; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 29 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Slovenya · 2. SNL puan durumu · 2 SNL
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sežana | 14 | +17 | 34 |
| 2 | Triglav | 14 | +18 | 31 |
| 3 | Beltinci | 13 | +22 | 28 |
| 4 | Bilje | 14 | -1 | 24 |
| 5 | Bistrica | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Ilirija | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Rudar | 14 | +5 | 22 |
| 8 | Dekani | 14 | 0 | 19 |
| 9 | Jesenice | 13 | +1 | 18 |
| 10 | Slovan Ljubljana | 13 | -7 | 17 |
| 11 | Krka | 14 | -4 | 16 |
| 12 | Primorje | 14 | -5 | 16 |
| 13 | Dravinja | 13 | -7 | 14 |
| 14 | Dren Vrhnika | 14 | -13 | 14 |
| 15 | Krško | 14 | -20 | 9 |
| 16 | Brežice | 14 | -16 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sežana | 8 | +12 | 24 |
| 2 | Beltinci | 7 | +17 | 18 |
| 3 | Bilje | 8 | +8 | 18 |
| 4 | Rudar | 6 | +12 | 16 |
| 5 | Triglav | 7 | +11 | 16 |
| 6 | Ilirija | 9 | +3 | 16 |
| 7 | Dekani | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Bistrica | 6 | +2 | 15 |
| 9 | Jesenice | 7 | +4 | 11 |
| 10 | Slovan Ljubljana | 6 | +3 | 11 |
| 11 | Krka | 6 | +4 | 10 |
| 12 | Primorje | 5 | +2 | 10 |
| 13 | Dren Vrhnika | 7 | 0 | 10 |
| 14 | Dravinja | 6 | -4 | 9 |
| 15 | Krško | 8 | -14 | 7 |
| 16 | Brežice | 6 | -7 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 7 | +7 | 15 |
| 2 | Beltinci | 6 | +5 | 10 |
| 3 | Tabor Sežana | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Bistrica | 8 | 0 | 8 |
| 5 | Jesenice | 6 | -3 | 7 |
| 6 | Ilirija | 5 | +5 | 6 |
| 7 | Rudar | 8 | -7 | 6 |
| 8 | Primorje | 9 | -7 | 6 |
| 9 | Krka | 8 | -8 | 6 |
| 10 | Bilje | 6 | -9 | 6 |
| 11 | Slovan Ljubljana | 7 | -10 | 6 |
| 12 | Dravinja | 7 | -3 | 5 |
| 13 | Dekani | 6 | -4 | 4 |
| 14 | Dren Vrhnika | 7 | -13 | 4 |
| 15 | Krško | 6 | -6 | 2 |
| 16 | Brežice | 8 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. SNL'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
